Skip links

Strony internetowe Bochnia

Tworzenie stron internetowych oraz sklepów online dla firm i klientów indywidualnych z Bochni.

Gwarantujemy pełne zaangażowanie i dbałość o najdrobniejsze detale. Zapewniamy terminowość, dobry kontakt z klientem, najwyższą jakość usług i atrakcyjne ceny. Strony internetowe Bochnia - zapraszamy!

Strony internetowe Bochnia - nasza oferta:

Tworzymy strony internetowe oraz sklepy online dla firm, instytucji, organizacji, a także klientów indywidualnych z Bochni

Ofertę tworzenia stron internetowych łączymy z usługami SEO (optymalizacja stron pod kątem osiągania możliwie najwyższych pozycji w wyszukiwarkach typu Google) oraz projektowaniem identyfikacji wizualnej. Oferujemy obsługę oraz prowadzenie stron internetowych oraz sklepów online. Zapewniamy wsparcie techniczne oraz indywidualne szkolenia w zakresie samodzielnej edycji stron internetowych. Nasze usługi realizujemy na terenie Bochni oraz najbliższych okolic.

Nasza oferta adresowana jest do firm z Bochni, które cenią sobie zaangażowanie i indywidualne, elastyczne podejście do klienta. Zapewniamy terminowość oraz krótki czas realizacji. Strony internetowe Bochnia to atrakcyjne ceny, rzetelność, oraz dobry kontakt z klientem.

Naszym klientom z Bochni oferujemy sklepy internetowe w technologii WooCommerce, bazującej na najpopularniejszym na świecie systemie zarządzania treścią – WordPress. Dzięki temu łączymy wszechstronną funkcjonalność z najwyższymi standardami estetycznymi. Oferujemy stałe wsparcie techniczne oraz indywidualne szkolenia w zakresie obsługi stron internetowych i sklepów online.

Strony Internetowe Bochnia to także oferta prostych, ale atrakcyjnych stron wizytówkowych zawierających wyłącznie najistotniejsze informacje dotyczące danej firmy czy działalności. Konkretna i efektowna strona internetowa pozwala szybko i skutecznie zaistnieć w sieci. Oferta adresowana jest do wszystkich firm i klientów indywidualnych z Bochni, dla których w pełni rozbudowana strona internetowa może okazać się zbędna (freelanserzy, artyści, rzemieślnicy, niewielkie firmy, itp.)

Strony osobiste i blogi to spersonalizowane, responsywne strony internetowe przeznaczone dla klientów indywidualnych z Bochni, służące popularyzowaniu określonych pasji i zainteresowań. Oferta kierowana do blogerów - hobbistów i entuzjastów określonego stylu i sposobu życia, a także autorów różnych form literackich i innych osób chcących stworzyć swój wizerunek w sieci i podzielić się swoimi zainteresowaniami.  

Oferujemy efektowne strony internetowe typu portfolio umożliwiające twórcom oraz artystom z Bochni popularyzację określonych form twórczych – fotografii, rękodzieła, malarstwa, muzyki, itp. Naszą ofertę realizujemy w formie atrakcyjnych, przejrzystych i profesjonalnych stron ukierunkowanych na zaprezentowanie dorobku twórczego.

Projektujemy strony internetowe dla stowarzyszeń, klubów, fundacji, kół oraz wszystkich, innych organizacji działających na terenie Bochni, chcących rozwijać i upowszechniać swoją działalność w sieci.

Strony internetowe Bochnia - najwyższy standard usług:

WordPress CMS

Projektujemy strony internetowe wykorzystując najpopularniejszy system zarządzania treścią (CMS) – WordPress, umożliwiający klientom łatwą, samodzielną edycję stron internetowych. Naszym klientom z Bochni oferujemy indywidualne szkolenia obejmujące obsługę panelu administracyjnego oraz edycję publikowanych treści.

Strony w pełni responsywne

Wygląd i funkcjonalność naszych stron internetowych na urządzeniach mobilnych jest naszym priorytetem. Testujemy ich działanie na najpopularniejszych smartfonach, tabletach i laptopach aby mieć pewność, że nasze strony zawsze wyglądają przejrzyście i profesjonalnie, a ich obsługa jest wygodna i intuicyjna niezależnie od urządzenia. Strony internetowe Bochnia to strony w 100% responsywne.

HTML + CSS + JS

Realizujemy także strony internetowe w technologii HTML+CSS+JS. Rozwiązanie takie sprawdza się doskonale w przypadku mniej złożonych projektów, nie wymagających częstej ingerencji w treść i strukturę strony internetowej (wizytówki internetowe, proste strony firmowe), zapewniając niezrównaną stabilność i niezawodność.

Obsługa stron internetowych

Świadczymy kompleksowe usługi prowadzenia stron internetowych oraz obsługi sklepów online dla naszych klientów z Bochni. Publikujemy wpisy blogowe, aktualności, dodajemy produkty i zdjęcia, itp. Edytujemy treść stron internetowych, a także zapewniamy bieżące wsparcie techniczne.

Nowoczesny design

Bacznie obserwujemy najnowsze trendy web designerskie i wykorzystujemy je w naszych projektach realizowanych dla firm i klientów indywidualnych z Bochni. Dzięki temu nasze strony internetowe oraz sklepy online są nowoczesne - zarówno pod kątem estetycznym jak i funkcjonalnym oraz doskonale działające na wszelkich urządzeniach mobilnych.

Oprawa graficzna

Oferujemy profesjonalną oprawę wizualną, zarówno pod kątem zdjęć, jak i grafiki. Wykorzystujemy licencjonowane materiały pochodzące z najlepszych banków mediów. Strony internetowe Bochnia to także spersonalizowane usługi fotograficzne oraz postprodukcyjne, wykonywane przez profesjonalnych fotografów.

Redagowanie treści

Naszym klientom z Bochni zapewniamy pomoc w redagowaniu publikowanych, na stronach internetowych, treści. Podejmujemy się także kompleksowego przygotowywania treści na każdym etapie realizacji, dbając o kulturę słowa oraz odpowiednią wartość merytoryczną. Wdrażamy przy tym najlepsze praktyki SEO, aby nasze treści były skuteczne pod kątem wyszukiwania.

Optymalizacja SEO

Realizując nasze strony internetowe dla klientów z Bochni, wykorzystujemy najlepsze i sprawdzone praktyki SEO. Precyzyjna i przemyślana optymalizacja stron pod kątem pozycjonowania sprzyja uzyskiwaniu wysokich pozycji w wyszukiwarkach typu Google.

Strony internetowe Bochnia - przebieg realizacji zlecenia:

01 01

Wstępna wycena

Na podstawie wstępnych informacji otrzymanych od klientów z Bochni (tematyka strony, oczekiwany zakres prac, przewidywana liczba podstron, technologia wykonania, itp.) - dokonujemy wyceny i proponujemy termin realizacji.

02 02

Proponowane rozwiązania

Proponujemy najlepsze rozwiązania oraz wszystkie, możliwe warianty. Ustalamy najważniejsze zagadnienia oraz zakres materiałów, które będziemy musieli otrzymać przed przystąpieniem do pracy (teksty, zdjęcia, filmy, itp.). Na tym etapie podpisujemy także stosowną umowę.

03 03

Ustalenie szczegółów

Skrupulatne ustalenie wszystkich, niezbędnych szczegółów odgrywa najważniejszą rolę z punktu widzenia sprawnej realizacji strony internetowej. Po otrzymaniu wszystkich, potrzebnych nam informacji i materiałów - przystępujemy do realizacji projektu w terminie wcześniej określonym w umowie.

04 04

Realizacja

Tworzymy stronę internetową zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Oddajemy projekt do akceptacji klienta na wszystkich, kluczowych etapach pracy.

05 05

Finalizacja

Ukończony i zaakceptowany, przez klienta, projekt publikujemy w internecie. Przeprowadzamy szkolenie w zakresie obsługi strony i systemu CMS lub też wykonujemy dodatkowe projekty graficzne pod kątem identyfikacji wizualnej.

06 06

Wsparcie

Służymy stałym wsparciem technicznym, możemy także podjąć się prowadzenia i obsługi strony dla klientów z Bochni. Pozostajemy do dyspozycji w przypadku potrzeby rozbudowania strony internetowej o dodatkowe funkcjonalności lub też wprowadzenia innych modyfikacji.

Strony internetowe Bochnia

Strony internetowe Bochnia - dlaczego warto nam zaufać?

Najwyższa jakość

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze strony były przemyślane i dopracowane na każdej płaszczyźnie – zarówno w warstwie słownej, funkcjonalnej jak i wizualnej.

Terminowość

Nie przyjmujemy wielu projektów w tym samym czasie, co umożliwia nam dotrzymywanie wszelkich terminów oraz szybką realizację bez uszczerbku na jakości pracy.

Zaangażowanie

Skoncentrowanie całej uwagi na bieżącym projekcie pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty – poznać specyfikę firmy, dostrzec i podkreślić jej najlepsze cechy na stronie www.

Kompleksowość

Tworzenie i prowadzenie stron internetowych, oprawa graficzna, identyfikacja wizualna oraz inne usługi - pozwalają nam precyzyjnie dostosować się do określonych wymagań klienta.

WordPress

Wykonujemy strony internetowe z wykorzystaniem najpopularniejszego systemu zarządzania treścią (CMS) – WordPress.

Strony HTML

Realizujemy także strony w technologii HTML+CSS+JS, które w wielu przypadkach posiadają szereg zalet i stanowią doskonałą alternatywę dla stron opartych o WordPress.

Bochnia - identyfikacja wizualna

Wygląd i estetyka stron internetowych to jeden z najistotniejszych elementów związanych z projektowaniem identyfikacji wizualnej. Materiały drukowane, takie jak wizytówki, ulotki, foldery czy plakaty, powinny być spójne graficznie ze stroną internetową, co stanowi zasadniczy element budowania wizerunku firmy, organizacji czy instytucji. Projektowanie identyfikacji wizualnej obejmuje różne aspekty, takie jak schematy kolorystyczne, typografie, logotypy i inne elementy graficzne, które tworzą jednolity, rozpoznawalny charakter. W efekcie finalnym klient otrzymuje kompleksowe narzędzia do prezentacji swojej marki czy tożsamości, zarówno w sieci, jak i w życiu codziennym.

W naszej ofercie znajduje się projektowanie kluczowych elementów graficznych, które stanowią fundament skutecznego brandingu. Elementy takie powinny w swojej formie odzwierciedlać charakter, osobowość oraz wartości reprezentowane przez daną markę.

Obsługa stron i sklepów internetowych dla firm i klientów indywidualnych z Bochni

Naszym klientom z Bochni świadczymy usługi kompleksowego wsparcia w zakresie wprowadzania i modyfikacji treści na stronach internetowych (dodawanie aktualności, wpisów blogowych, zdjęć, oraz filmów wideo, produktów w sklepach internetowych). Zapewniamy także wszelkie, niezbędne modernizacje i aktualizacje, aby strona działała sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami klienta, regularnie wykonujemy kopie bezpieczeństwa. Naszym celem jest zapewnienie płynnego i nieprzerwanego funkcjonowania strony internetowej klienta.

Dowiedz się więcej lub zamów szybką, bezpłatną wycenę naszych usług:

Ta strona wykorzystuje pliki cookies - pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.