Skip links

Strony internetowe Nowy Sącz

Tworzenie stron internetowych oraz sklepów online dla firm i klientów indywidualnych z Nowego Sącza, a także najbliższych okolic.

Naszą ofertę realizujemy z pełnym zaangażowaniem oraz dbałością o najdrobniejsze detale. Gwarantujemy dobry kontakt z klientem, najwyższą jakość usług, krótki czas realizacji i atrakcyjne ceny.
Strony internetowe Nowy Sącz - zapraszamy!

Tworzenie stron internetowych Nowy Sącz

Oferta

Strony internetowe oraz sklepy online

Nasza oferta obejmuje szereg usług z zakresu projektowania oraz obsługi stron internetowych i sklepów online. Tworzymy nowoczesne, responsywne strony internetowe dostosowane w pełni do urządzeń mobilnych. Wykorzystujemy platformę WordPress lub technologię HTML+CSS+JS. Nasza oferta zawiera także optymalizację stron pod kątem pozycjonowania SEO, co pozwala osiągać wysokie miejsca w wyszukiwarkach typu Google. Działamy na terenie Nowego Sącza oraz najbliższych okolic. Strony internetowe Nowy Sącz - serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Strony internetowe Nowy Sącz - zakres naszej oferty:

WordPress

Wykorzystujemy jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią (CMS) – WordPress, co zapewnia klientom możliwość dokonywania łatwej edycji stron internetowych. Naszym klientom z Nowego Sącza oferujemy indywidualne szkolenia obejmujące obsługę panelu administracyjnego oraz modyfikowanie i rozbudowywania treści.

Wygląd na urządzeniach mobilnych

Wygląd i funkcjonalność naszych stron internetowych na urządzeniach mobilnych jest dla nas priorytetem. Dostosowujemy je do smartfonów, tabletów i laptopów we wszystkich, możliwych konfiguracjach i rozmiarach wyświetlaczy. Dbamy o to, aby nasze strony zawsze wyglądały przejrzyście i profesjonalnie, a ich obsługa byłą wygodna i intuicyjna niezależnie od wykorzystywanego urządzenia.

HTML + CSS + JS

Strony internetowe Nowy Sącz to także realizacje wykonywane w technologii HTML+CSS+JS. Takie rozwiązanie jest szczególnie polecane w przypadku mniej rozbudowanych projektów, nie wymagających częstej ingerencji w treść i strukturę strony internetowej (wizytówki internetowe, proste strony firmowe).

Obsługa stron internetowych

Oferujemy usługi prowadzenia i obsługi stron internetowych dla firm i klientów indywidualnych z Nowego Sącza. Dodajemy aktualności, publikujemy wpisy blogowe, umieszczamy produkty, zdjęcia, itp. Modyfikujemy na bieżąco treść strony, dbając o jej aktualność, a także zapewniamy bieżące wsparcie techniczne.

Nowoczesny design

Bacznie obserwujemy najnowsze trendy web designerskie i wykorzystujemy je w naszych realizacjach dla klientów z Nowego Sącza. Dzięki temu realizowane przez nas strony oraz sklepy internetowe są nowoczesne zarówno pod kątem wizualnym jak i funkcjonalnym.

Zdjęcia i grafiki w standardzie

Oferujemy profesjonalną i atrakcyjną oprawę wizualną, obejmującą zarówno zdjęcia, jak i grafikę. Korzystamy z licencjonowanych materiałów graficznych z najlepszych banków mediów. Na życzenie klientów z Nowego Sącza oferujemy także profesjonalne usługi fotograficzne w zakresie wykonywania zdjęć oraz postprodukcji.

Redagowanie treści

Naszym klientom z Nowego Sącza oferujemy skuteczne wsparcie w redagowaniu publikowanych treści. Na specjalne życzenie podejmujemy się kompleksowego przygotowywania treści na każdym etapie realizacji, jeśli tylko dysponujemy dostępem do niezbędnych informacji.

Optymalizacja SEO

Na każdym etapie realizacji stron internetowych stosujemy sprawdzone i efektywne praktyki SEO. Skrupulatna optymalizacja stron pod kątem pozycjonowania sprzyja uzyskiwaniu wysokich miejsc w Google oraz innych wyszukiwarkach.

Strony internetowe Nowy Sącz - szczegóły oferty:

Tworzymy strony internetowe dla firm, organizacji, instytucji oraz klientów indywidualnych z Nowego Sącza. Oferujemy sklepy internetowe oraz projektujemy grafikę pod kątem identyfikacji wizualnej. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Nasza oferta tworzenia stron internetowych dla klientów z Nowego Sącza opiera się na platformie WordPress – najbardziej rozpowszechnionym na całym świecie systemie zarządzania treścią (CMS). Największą zaletą WordPressa jest łatwa i intuicyjna obsługa w zakresie samodzielnej edycji treści na stronie internetowej.

WordPress jest systemem o ugruntowanej pozycji na rynku, stale aktualizowanym i doskonalonym, co przekłada się bezpośrednio na bezpieczeństwo oraz dostosowanie wyglądu i funkcjonalności do różnych urządzeń, zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych. Platforma oferuje wiele doskonałych rozwiązań do optymalizacji stron internetowych pod kątem SEO, co znacząco wpływa na pozycję witryn w wyszukiwarkach typu Google.

W sklepach internetowych tworzonych przez Pawix Design – Strony Internetowe Nowy Sącz - korzystamy z platformy WooCommerce. Jest to jedno z najbardziej wszechstronnych narzędzi służących do tworzenia sklepów internetowych dla firm, oferujących różnorodną gamę produktów.

WooCommerce umożliwia korzystanie z licznych, praktycznych funkcji, które usprawniają proces sprzedaży. System zapewnia łatwe dodawanie i zarządzanie produktami oraz kategoriami, ustalanie preferowanych metod płatności, wysyłki, obliczania podatków itp. Platforma umożliwia sprzedaż towarów fizycznych, jak i produktów cyfrowych (e-booki, filmy, muzyka, grafika), subskrypcji, biletów, kursów itp.

Dzięki regularnym aktualizacjom WooCommerce zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz bezproblemową integrację z popularnymi usługami w obszarze płatności online, dostawy (paczkomaty) i innymi narzędziami sprzedażowymi.

Strony internetowe wykonywane w technologii HTML + CSS + JS, sprawdzają się szczególnie w przypadku firm o trwałej i ugruntowanej ofercie usługowej lub produkcyjnej, która nie ulega częstym zmianom. Strony takie są stabilne i bezpieczne, a różnica wizualna, w porównaniu do stron opartych o WordPress, jest często niemożliwa do zauważenia.

Strony statyczne wymagają podstawowej wiedzy z zakresu programowania w HTML + CSS, gdyż ta umożliwia edycję i wprowadzanie zmian. W przypadku konieczności modyfikacji strony, można skorzystać z naszych usług (Pawix Design – Strony Internetowe Nowy Sącz). Doświadczenie pokazuje, że strony internetowe wielu firm nie wymagają często regularnych aktualizacji (aktualności przenoszone są na portale społecznościowe), co sprawia, że korzystanie z stron wykonanych w technologii HTML + CSS jest w takim przypadku uzasadnione.

Projektujemy strony internetowe oparte na zasadach RWD (Responsive Web Design), co przekłada się na pełną responsywność, czyli idealne dostosowanie wyglądu do różnych urządzeń, zarówno stacjonarnych jak i mobilnych (komputery stacjonarne, laptopy, tablety, smartfony itp.).

Liczba wejść na strony internetowe z wykorzystaniem urządzeń mobilnych stale rośnie (w zależności od branży może sięgać 70-80%), dlatego stosujemy zasadę Mobile First. Kładziemy szczególny nacisk na estetykę i funkcjonalność stron internetowych na smartfonach i tabletach, przy zachowaniu najwyższych standardów w przypadku korzystania z urządzeń stacjonarnych.  

Naszym klientom z Nowego Sącza oferujemy cały zakres działań określanych jako optymalizacja SEO, która wpływa bezpośrednio na widoczność i pozycję stron w wyszukiwarkach typu Google czy Bing. Dokonujemy szczegółowej analizy słów kluczowych, opracowując optymalną strategię ich wdrożenia. Dbamy o precyzyjne zoptymalizowanie treści pod kątem słów kluczowych oraz odpowiednie umiejscowienie fraz w tytułach i nagłówkach. Przeprowadzamy optymalizację struktury URL oraz meta tagów. Merytoryczna treść, responsywność oraz optymalizacja strony pod kątem szybkości działania, wpływają bezpośrednio na widoczność i popularność strony  internetowej w sieci.

Tworzenie stron internetowych dla firm z Nowego Sącza

strony internetowe Nowy Sącz

Strony firmowe Nowy Sącz

Nowy Sącz, jako jeden z najistotniejszych ośrodków gospodarczych w Małopolsce, stale rozwija rynek pracy. Pojawiają się nowe firmy i inwestycje, dynamicznie rozwija się sektor usług publicznych. Niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności oraz jej skali – strona internetowa jest dziś najistotniejszym, a przede wszystkim najskuteczniejszym narzędziem promocji oraz budowania wizerunku firmy. Profesjonalne, wiarygodne i atrakcyjne wyeksponowanie określonych produktów lub usług przekłada się na realne zwiększenie zasięgu oraz ugruntowanie tożsamości i renomy marki na rynku.

Strony internetowe Nowy Sącz to oferta skierowana do firm, które oczekują skutecznych i profesjonalnych rozwiązań w zakresie promocji firmy online. Dokładnie określamy potrzeby marketingowe i wizerunkowe firmy, aby móc zaproponować najlepsze rozwiązania zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne. Każda firma ma swoją specyfikę, określone potrzeby i indywidualne oczekiwania, które wyznaczają kierunek naszych działań w zakresie tworzenia stron internetowych dla klientów z Nowego Sącza.

Tworzenie stron internetowych dla firm - poszczególne etapy:
01
Szczegółowy plan działania

Na tym etapie skupiamy się na dogłębnym zrozumieniu działalności firmy oraz zapoznaniu się z oczekiwaniami dotyczącymi wyglądu i funkcjonalności strony. Ustalamy szczegóły dotyczące treści, grafik, zdjęć i innych materiałów. Omawiamy także kwestie techniczne, związane z hostingiem, domeną i administrowaniem stroną w przyszłości.

02
Analiza konkurecji

Dokładnie przyglądamy się branży, w której działa Twoja firma i przeprowadzamy analizę konkurencji z regionu Nowego Sącza w obszarze marketingu internetowego i pozycjonowania. Taka analiza stanowi fundament do zaplanowania kolejnych działań, mających na celu zwiększenie widoczności strony w wynikach wyszukiwania po wpisaniu określonych fraz kluczowych w wyszukiwarkach typu Google.

03
Strategia słów kluczowych

Dokładne poznanie branży i szczegółów dotyczących oferty firmy z Nowego Sącza, połączone z analizą konkurencji, stanowią podstawę do opracowania strategii słów kluczowych. Uwzględniamy specyfikę działalności firmy i planujemy różne metody optymalizacji, które będą stosowane podczas tworzenia treści strony internetowej.

04
Realizacja strony

Proces tworzenia stron internetowych opiera się na wcześniejszych ustaleniach dotyczących estetyki i funkcjonalności. Przechodzimy przez kolejne etapy projektowania, a w kluczowych momentach konsultujemy się z klientem w celu zaakceptowania konkretnych elementów. Dzięki temu finalizujemy projekt i publikujemy stronę w internecie.

05
Wsparcie i analiza

Naszym klientom z Nowego Sącza oferujemy indywidualne szkolenie w obszarze obsługi strony internetowej, oferując także wsparcie techniczne w przypadku pojawienia się ewentualnych problemów. Regularnie analizujemy dane i statystyki związane z pozycjonowaniem, aby podjąć ewentualne działania korygujące. Na życzenie klienta zajmujemy się samodzielną obsługą stron internetowych, wprowadzając wszelkie niezbędne zmiany, aktualizacje treści i dokonując modernizacji i uaktualnień.

06
Identyfikacja wizualna

Tworzenie stron internetowych wymaga przygotowania schematów kolorystycznych, doboru typografii (czcionek), oraz opracowania różnorodnych elementów graficznych, takich jak logotypy, banery, itp. Na życzenie klienta możemy wykorzystać wszystkie te elementy do stworzenia spójnego systemu identyfikacji wizualnej, który może być także używany w formie materiałów drukowanych, takich jak wizytówki, ulotki, foldery, plakaty itp.

Strony internetowe dla firm - przykładowe realizacje:

Aso - Gastronomia

Tworzenie stron internetowych Kraków - Aso-Gastronomia

Terapeutica

Strony internetowe Kraków - Terapeutica

Studio Kreatywne

Strony internetowe Kraków - Studio Kreatywne Pawix

Sklepy internetowe Nowy Sącz

WooCommerce

Dla naszych klientów z Nowego Sącza tworzymy sklepy internetowe oparte na platformie WooCommerce. Rozwiązanie to, dzięki integracji z WordPress, gwarantuje atrakcyjną oprawę graficzną, ale także przyjazny interfejs użytkownika oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa. Takie środowisko zakupowe jest przyjazne i wygodne zarówno dla kupujących, jak i dla obsługujących sprzedaż. Strony internetowe Nowy Sącz to oferta tworzenia autonomicznych sklepów internetowych, a także możliwość zintegrowania klasycznych stron internetowych ze sklepem WooCommerce.

Łatwa obsługa

Sklepy oparte na platformie WooCommerce cechują się niezwykle prostą i intuicyjną obsługą, zarówna dla kupujących, jak i sprzedających. Interfejs użytkownika jest czytelny, dostępny w języku polskim, podobnie zresztą jak większość narzędzi z nim zintegrowanych.

Atrajcyjny wygląd i funkcjonalność

Przed sklepem internetowym opartym na WooCommerce otwierają się nieograniczone możliwości kształtowania estetyki, jak i funkcjonalności. Łatwa integracja z popularnymi usługami dostawy, płatnościami online, itp., idzie w parze z bezpieczeństwem wynikającym z regularnych aktualizacji wprowadzanych przez WordPress oraz WooCommerce.

Optymalizacja SEO

Korzystanie z platformy WooCommerce umożliwia stworzenie efektywnego sklepu internetowego, ale także pozwala na osiągnięcie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwarek i poprawę widoczności strony w sieci. Strony internetowe Nowy Sącz to oferta różnorodnych działań w zakresie optymalizacji strony internetowej, wykorzystując specjalistyczne narzędzia dedykowane SEO.

Strony internetowe Nowy Sącz - portfolio online

strony internetowe nowy sącz -portfolio online

Portfolio Website

Oferujemy tworzenie stron internetowych dla twórców i artystów z Nowego Sącza, chcących popularyzować swój dorobek twórczy i zaprezentować go w sieci za pośrednictwem atrakcyjnego i profesjonalnego portfolio.

Strona typu Portfolio to rodzaj witryny internetowej, służący prezentacji fotografii, prac plastycznych, utworów muzycznych i innych form twórczości. Estetyka i funkcjonalność portfolio są określane przez osobiste cechy twórcy oraz charakter prezentowanych prac, mając na celu wyeksponowanie najważniejszych atutów i dokonań artystycznych autora.

Strony internetowe dla fotografów

Tworzymy strony typu fotograficzne portfolio, które w atrakcyjny, przejrzysty i uporządkowany sposób prezentują dorobek twórczy fotografa. Strony internetowe Nowy Sącz dają możliwość całkowitej personalizacji strony, dostosowując jej wygląd do indywidualnych wymagań fotografa, zapewniając unikatową i profesjonalną prezentację w sieci.

Strony internetowe dla plastyków

Oferujemy tworzenie galerii zawierających zdjęcia prezentujące prace plastyczne, rękodziełko i inne formy twórczości. Zapewnimy atrakcyjną i spójną prezentację, wzbogaconą niezbędnymi informacjami dotyczącymi artysty. Oferta adresowana do malarzy, grafików, rzeźbiarzy, twórców rękodzieła i innych artystów z Nowego Sącza.

Strony internetowe dla muzyków

Tworzymy strony internetowe umożliwiające atrakcyjną prezentację dorobku muzycznego. Wykorzystujemy dedykowane odtwarzacze audio lub integrujemy stronę z popularnymi platformami muzycznymi, takimi jak Soundcloud, Spotify itp. Oferta adresowana do muzyków i zespołów muzycznych, kompozytorów i producentów muzycznych z Nowego Sącza.

Strony internetowe dla projektantów

Tworzymy strony internetowe dedykowane projektantom mody, dekoratorom, projektantom wnętrz i innym osobom związanych z szeroko rozumianą branżą projektową. Nasze realizacje wyróżniają się estetyką, funkcjonalnością oraz adaptacją do specyfiki i indywidualnych potrzeb każdego klienta działającego w swojej kreatywnej dziedzinie.

Strony internetowe Nowy Sącz - przykładowe realizacje portfolio:

Portflolio Another Pink Floyd

Another Pink Floyd

Portflolio PEACOCK-MUSIC

Peacock Music - strona internetowa

Portflolio MEDIASOUND

Strony internetowe Kraków - Mediasound

Strony internetowe dla organizacji i stowarzyszeń z Nowego Sącza

Tworzymy stron internetowych dla stowarzyszeń, fundacji, klubów, kół i innych organizacji zarejestrowanych na terenie Nowego Sącza, które chcą zaznaczyć swoją obecność w przestrzeni online. Tworzone przez nas strony internetowe ułatwiają budowanie wiarygodności, pełnią istotną funkcję informacyjną oraz promocyjną. Umożliwiają efektywną komunikację między członkami danej organizacji a osobami z nią związanymi.

Przykładamy wagę do konkretnych wymagań danej organizacji, analizujemy cele oraz metody ich realizacji. Uwzględniamy funkcje, jakie strona ma pełnić i skupiamy się na wymaganiach wizualnych. Po uzyskaniu niezbędnych materiałów (statuty, cele, zdjęcia, grafiki itp.) przystępujemy do realizacji strony internetowej.

Znaczenie strony internetowej dla organizacji z Nowego Sącza:

Informacja

Zamieszczamy najistotniejsze informacje w atrakcyjny i klarowny sposób, obejmując najważniejsze elementy jak misja, cele i formy ich realizacji, historia oraz osiągnięcia. Dbamy o to, aby prezentacja treści była czytelna i przyciągała uwagę odwiedzających, umożliwiając im łatwe zrozumienie kluczowych aspektów działalności organizacji.

Promocja

Atrakcyjna, interesująca i wiarygodna strona internetowa to jeden z najistotniejszych elementów w procesie pozyskiwania nowych partnerów, wolontariuszy, darczyńców oraz członków organizacji. W Pawix Design – Strony Internetowe Nowy Sącz dbamy o estetyczny wygląd stron, publikując treści w sposób przystępny i angażujący, co sprzyja budowaniu zaufania i przyciąga uwagę potencjalnych współpracowników i sympatyków organizacji.

Komunikacja

Skuteczna strona internetowa umożliwia stały kontakt z interesariuszami oraz członkami stowarzyszenia. Dzięki niej łatwo przekazywać najnowsze informacje, aktualności, zaproszenia i ogłoszenia. Dodatkowo, platforma motywuje do zaangażowania się w akcje społeczne, udziału w ważnych wydarzeniach odbywających się na terenie Nowego Sącza oraz aktywności związanej z różnego rodzaju inicjatywami organizacji.

Pozyskiwanie środków

Strony internetowa umożliwia wnioskowanie o środki finansowe, dotacje, datki i inne formy wsparcia finansowego, które są przeznaczone na cele statutowe organizacji działających na terenie Nowego Sącza. Dzięki przejrzystemu interfejsowi i łatwej nawigacji, potencjalni darczyńcy oraz instytucje mogą szybko i wygodnie przekazać wsparcie finansowe, wspierając realizację działań i projektów stowarzyszenia.

Edukacja

Strony internetowe Nowy Sącz to realizacje, które pomagają w publikowaniu informacji związanych z przedmiotem i tematyką podejmowanych, przez organizację, działań i inicjatyw. Dzięki temu, strona może pełnić funkcję edukacyjną, podnosząc świadomość społeczną w obszarze działań i tematów istotnych dla organizacji działających w Nowym Sączu. Oferujemy przestrzeń do dzielenia się wiedzą, prezentowania analiz, raportów oraz innych materiałów, mających znaczenie z punktu widzenia działalności edukacyjnej.

Strony internetowe organizacji - przykładowe realizacje:

Stowarzyszenie SIEPRAW

Strony internetowe Kraków - Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Sieprawskiej

Kocham Skawinę

Stowarzyszenie Kocham Skawinę - Strony internetowe Kraków

Tworzenie wizytówek internetowych dla klientów z Nowego Sącza

Wizytówki internetowe

Wizytówki internetowe to niewielkie i proste w formie strony pełniące rolę cyfrowych wizytówek firm, organizacji, osób lub instytucji. Ich celem jest przekazywanie podstawowych informacji, jak nazwa, logo firmy oraz dane kontaktowe. Strony wizytówkowe mogą zawierać informacje dotyczące prowadzonej działalności, godzin otwarcia firmy oraz linki do mediów społecznościowych lub innych stron internetowych.

Strony wizytówkowe wyróżniają się swoją kompaktowością, w porównaniu do bardziej rozbudowanych witryn, takich jak strony firmowe czy osobiste. Mimo prostej budowy są często wystarczające i cieszą się stałą popularnością, zwłaszcza wśród małych firm usługowych, freelanserów, artystów, rzemieślników i innych osób, dla których pełna funkcjonalność rozbudowanej strony mogłaby okazać się zbędna. Wizytówki internetowe cechują się wysoką jakością wizualną, nie ustępującą stronom internetowym o większym stopniu skomplikowania i złożoności. Są responsywne, co oznacza doskonałe wyświetlanie się na różnych urządzeniach mobilnych.

Strony wizytówkowe Nowy Sącz

Wizytówki internetowe Nowy Sącz - przykładowe realizacje:

PawixDesign ONEPAGE

Strony internetowe Kraków - Pawix Design

Poradnia Psychologiczna

Strony internetowe Kraków - Poradnia Psychologiczna Balans

PawixMusic

Strony internetowe Kraków - PawixMusic

Nowy Sącz - tworzenie blogów i osobistych stron internetowych

Blogi i strony osobiste

Blogi i strony osobiste stanowią doskonałą formę prezentowania własnej tożsamości w przestrzeni internetowej. Służą prezentowaniu talentów, umiejętności, pasji i zainteresowań, ułatwiają nawiązywanie kontaktów zawodowych i społecznych, a także pozwalają na wyrażanie własnej indywidualności.

Rodzaje stron osobistych:

Strony hobbistyczne

Strony internetowe tworzone z myślą o prezentowaniu określonych pasji i hobby naszych klientów z Nowego Sącza. Umożliwiają popularyzację zainteresowań i osiągnięć, ale również nawiązywanie kontaktów z innymi osobami o podobnych pasjach. Dbamy o to, aby takie strony były estetyczne, funkcjonalne i inspirujące dla odwiedzających.

CV online

W Pawix Design – Strony Internetowe Nowy Sącz tworzymy profesjonalne CV online, służące prezentowaniu doświadczenia zawodowego, wykształcenia, umiejętności i innych, istotnych cech związanych z karierą zawodową. Sprzyja to budowaniu profesjonalnego wizerunku w sieci oraz nawiązywaniu kontaktów zawodowych.

Strony autorskie

Projektujemy strony osobiste, na których autorzy i twórcy mają możliwość publikowania swoich tekstów, wierszy, artykułów, książek i innych form literackich. Dbamy o najwyższe wrażenia estetyczne oraz czytelność treści, umożliwiając autorom efektywne dzielenie się swoją twórczością w sieci.

Blogi

Projektujemy strony internetowe, które umożliwiają dzielenie się przemyśleniami i doświadczeniami na różnorodne tematy, takie jak podróże, gotowanie, życie codzienne, zdrowie, sport czy hobby. Nasze projekty są zaprojektowane z myślą o czytelności i atrakcyjności dla odwiedzających, a jednocześnie dostosowane do indywidualnych preferencji klientów.

Nowy Sącz - identyfikacja wizualna

Wygląd i estetyka stron internetowych to bardzo istotny element związany z projektowaniem identyfikacji wizualnej. Materiały drukowane, takie jak wizytówki, ulotki, foldery czy plakaty, powinny być spójne graficznie ze stroną internetową, co stanowi istotny element budowania wizerunku firmy, organizacji czy instytucji. Projektowanie identyfikacji wizualnej obejmuje różne aspekty, takie jak schematy kolorystyczne, typografie, logotypy i inne elementy graficzne, które tworzą jednolity, rozpoznawalny charakter. W efekcie finalnym klient otrzymuje kompleksowe narzędzia do prezentacji swojej marki czy tożsamości, zarówno w sieci, jak i w życiu codziennym.

W ofercie Pawix Design – Strony internetowe Nowy Sącz, znajduje się projektowanie kluczowych elementów graficznych, które stanowią fundament skutecznego brandingu. Elementy takie powinny w swojej formie odzwierciedlać charakter, osobowość oraz wartości reprezentowane przez daną markę.

Obsługa stron i sklepów internetowych dla firm i klientów indywidualnych z Nowego Sącza

Świadczymy usługi kompleksowego wsparcia w zakresie wprowadzania i modyfikacji treści na stronach internetowych (dodawanie aktualności, wpisów blogowych, zdjęć, oraz filmów wideo, produktów w sklepach internetowych). Naszym klientom z Nowego Sącza zapewniamy także wszelkie, niezbędne modernizacje i aktualizacje, aby strona działała sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami klienta, regularnie wykonujemy kopie bezpieczeństwa. Naszym celem jest zapewnienie płynnego i nieprzerwanego funkcjonowania strony internetowej klienta.

Dowiedz się więcej lub zamów szybką, bezpłatną wycenę naszych usług:

Ta strona wykorzystuje pliki cookies - pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.