Skip links

Strony internetowe Niepołomice

Tworzenie stron internetowych oraz sklepów online dla firm i klientów indywidualnych z Niepołomic.

Gwarantujemy pełne zaangażowanie i dbałość o najdrobniejsze detale. Zapewniamy terminowość, sprawny kontakt z klientem, najwyższą jakość usług i atrakcyjne ceny. Strony Internetowe Niepołomice - zapraszamy!

Strony internetowe Niepołomice - nasza oferta:

Tworzymy strony internetowe oraz sklepy online dla firm, instytucji, organizacji, a także klientów indywidualnych z Niepołomic

Ofertę tworzenia stron internetowych łączymy z usługami SEO (optymalizacja pod kątem uzyskiwania wysokich pozycji w wyszukiwarkach typu Google) oraz projektowaniem identyfikacji wizualnej. Oferujemy obsługę oraz prowadzenie stron i sklepów internetowych. Zapewniamy wsparcie techniczne oraz indywidualne szkolenia w zakresie samodzielnej edycji stron internetowych. Nasze usługi realizujemy na terenie Niepołomic oraz najbliższych okolic.

Oferta adresowana do firm z Niepołomic, które oczekują zaangażowania i indywidualnego podejścia do klienta. Zapewniamy krótki czas realizacji oraz dbałość o każdy detal podczas realizacji projektu. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, rzetelność, terminowość oraz sprawny kontakt z klientem.

Dla klientów z Niepołomic projektujemy sklepy internetowe w technologii WooCommerce, która wykorzystuje najpopularniejszy na świecie system zarządzania treścią – WordPress. Takie rozwiązanie gwarantuje szeroką funkcjonalność połączoną z najwyższymi standardami designerskimi. Oferujemy stałe wsparcie techniczne oraz indywidualne szkolenie w zakresie obsługi sklepów online.

Strony Internetowe Niepołomice to także oferta prostych w formie, atrakcyjnych stron wizytówkowych zawierających wyłącznie najistotniejsze informacje dotyczące danej firmy czy działalności. Konkretna i efektowna strona internetowa pozwala szybko i skutecznie zaistnieć w sieci. Oferta adresowana jest do wszystkich, dla których w pełni rozbudowana strona internetowa może okazać się zbędna (freelanserzy, artyści, rzemieślnicy, niewielkie firmy, itp.)

Blogi i strony osobiste to spersonalizowane, responsywne strony internetowe przeznaczone dla klientów indywidualnych z Niepołomic, służące upowszechnianiu określonych pasji i zainteresowań. Oferta kierowana do blogerów - hobbistów i entuzjastów określonego sposobu życia, także autorów różnych form literackich i innych osób chcących zbudować swój wizerunek w sieci i podzielić się swoimi zainteresowaniami.  

Oferujemy strony internetowe typu portfolio umożliwiające twórcom oraz artystom z Niepołomic popularyzację określonych form twórczych – fotografii, malarstwa, rękodzieła, muzyki, etc. Naszą ofertę realizujemy w formie atrakcyjnych, przejrzystych i profesjonalnych stron ukierunkowanych na zaprezentowanie dorobku twórczego.

Tworzymy strony internetowe dla stowarzyszeń, klubów, fundacji, kół oraz wszystkich, innych organizacji działających na terenie Niepołomic, chcących rozwijać i popularyzować swoją działalność w sieci.

Strony internetowe Niepołomice - najwyższy standard usług:

WordPress CMS

Tworzymy strony internetowe wykorzystując najpopularniejszy system zarządzania treścią (CMS) – WordPress, umożliwiający klientom prostą i intuicyjną edycję stron internetowych. Naszym klientom z Niepołomic oferujemy indywidualne szkolenia obejmujące obsługę panelu administracyjnego oraz edycję publikowanych treści.

Strony w pełni responsywne

Wygląd i funkcjonalność naszych stron internetowych na wszelkich urządzeniach mobilnych jest naszym priorytetem. Testujemy ich działanie na najpopularniejszych smartfonach, tabletach i laptopach aby mieć całkowitą pewność, że nasze strony zawsze wyglądają przejrzyście i profesjonalnie, a ich obsługa jest wygodna i intuicyjna niezależnie od urządzenia.

HTML + CSS + JS

Wykonujemy również strony internetowe w technologii HTML+CSS+JS. Rozwiązanie to sprawdza się najlepiej w przypadku mniej złozonych projektów, nie wymagających częstej ingerencji w treść i strukturę strony internetowej (wizytówki internetowe, proste strony firmowe), zapewniając niezrównaną stabilność i niezawodność.

Obsługa stron internetowych

Świadczymy kompleksowe usługi prowadzenia stron internetowych oraz obsługi sklepów online dla naszych klientów z Niepołomic. Publikujemy wpisy blogowe, aktualności, dodajemy produkty i zdjęcia, itp. Edytujemy treść stron internetowych, a także zapewniamy bieżące wsparcie techniczne.

Nowoczesny design

Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy web designerskie i wykorzystujemy je w naszych projektach realizowanych dla firm i klientów indywidualnych z Niepołomic. Dzięki temu nasze strony internetowe są nowoczesne - zarówno pod kątem estetycznym jak i funkcjonalnym oraz doskonale działające na wszelkich urządzeniach mobilnych.

Oprawa graficzna

Oferujemy profesjonalną oprawę wizualną, zarówno pod kątem zdjęć, jak i grafiki. Wykorzystujemy licencjonowane materiały pochodzące z najlepszych banków mediów. Na życzenie klienta oferujemy także spersonalizowane usługi fotograficzne oraz postprodukcyjne.

Redagowanie treści

Naszym klientom z Niepołomic zapewniamy stałą pomoc w redagowaniu publikowanych, na stronie internetowej, treści. Na specjalne życzenie - podejmujemy się kompleksowego przygotowywania treści na każdym etapie realizacji, dbając o kulturę słowa oraz odpowiednią wartość merytoryczną. Wdrażamy także najlepsze praktyki SEO, aby nasze treści były skuteczne pod kątem wyszukiwania.

Optymalizacja SEO

Tworząc nasze strony internetowe wykorzystujemy sprawdzone i skuteczne praktyki SEO. Dokładna i przemyślana optymalizacja stron pod kątem pozycjonowania sprzyja uzyskiwaniu wysokich miejsc w wynikach wyszukiwania.

Jak przebiega realizacja zlecenia?

01 01

Wstępna wycena

Na podstawie wstępnych informacji otrzymanych od klienta (tematyka strony, oczekiwany zakres prac, przewidywana liczba podstron, technologia wykonania, itp.) - dokonujemy wyceny i proponujemy termin realizacji.

02 02

Proponowane rozwiązania

W odpowiedzi na określone potrzeby klienta - proponujemy najlepsze rozwiązania oraz wszystkie, możliwe warianty. Ustalamy najważniejsze zagadnienia oraz zakres materiałów, które będziemy musieli otrzymać przed przystąpieniem do pracy (teksty, zdjęcia, filmy, itp.). Na tym etapie podpisujemy stosowną umowę.

03 03

Ustalenie szczegółów

Precyzyjne ustalenie wszystkich, niezbędnych szczegółów odgrywa najważniejszą rolę z punktu widzenia sprawnej realizacji strony internetowej. Po otrzymaniu potrzebnych nam informacji i materiałów - przystępujemy do realizacji projektu w terminie wcześniej określonym w umowie.

04 04

Realizacja

Realizujemy stronę internetową zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Oddajemy projekt do akceptacji klienta na wszystkich, kluczowych etapach pracy.

05 05

Finalizacja

Ukończony i zaakceptowany, przez klienta, projekt publikujemy w internecie. Jeśli zachodzi taka potrzeba – przeprowadzamy szkolenie w zakresie obsługi strony i systemu CMS lub też wykonujemy dodatkowe projekty graficzne pod kątem identyfikacji wizualnej.

06 06

Wsparcie

W zależności od ustaleń – możemy podjąć się obsługi strony internetowej klienta lub też służyć wsparciem technicznym. Pozostajemy do dyspozycji w przypadku potrzeby rozbudowania strony internetowej o dodatkowe funkcjonalności lub też wprowadzenia innych modyfikacji.

Strony internetowe Niepołomice

Dlaczego warto nam zaufać?

Najwyższa jakość

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze strony były przemyślane i dopracowane na każdej płaszczyźnie – zarówno w warstwie słownej, funkcjonalnej jak i wizualnej.

Terminowość

Nie przyjmujemy wielu projektów w tym samym czasie, co umożliwia nam dotrzymywanie wszelkich terminów oraz szybką realizację bez uszczerbku na jakości pracy.

Zaangażowanie

Skoncentrowanie całej uwagi na bieżącym projekcie pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty – poznać specyfikę firmy, dostrzec i podkreślić jej najlepsze cechy na stronie www.

Kompleksowość

Tworzenie i prowadzenie stron internetowych, oprawa graficzna, identyfikacja wizualna oraz inne usługi - pozwalają nam precyzyjnie dostosować się do określonych wymagań klienta.

WordPress

Wykonujemy strony internetowe z wykorzystaniem najpopularniejszego systemu zarządzania treścią (CMS) – WordPress.

Strony HTML

Realizujemy także strony w technologii HTML+CSS+JS, które w wielu przypadkach posiadają szereg zalet i stanowią doskonałą alternatywę dla stron opartych o WordPress.

Niepołomice - identyfikacja wizualna

Wygląd i estetyka stron internetowych to jeden z najistotniejszych elementów związanych z projektowaniem identyfikacji wizualnej. Materiały drukowane, takie jak wizytówki, ulotki, foldery czy plakaty, powinny być spójne graficznie ze stroną internetową, co stanowi zasadniczy element budowania wizerunku firmy, organizacji czy instytucji. Projektowanie identyfikacji wizualnej obejmuje różne aspekty, takie jak schematy kolorystyczne, typografie, logotypy i inne elementy graficzne, które tworzą jednolity, rozpoznawalny charakter. W efekcie finalnym klient otrzymuje kompleksowe narzędzia do prezentacji swojej marki czy tożsamości, zarówno w sieci, jak i w życiu codziennym.

W naszej ofercie znajduje się projektowanie kluczowych elementów graficznych, które stanowią fundament skutecznego brandingu. Elementy takie powinny w swojej formie odzwierciedlać charakter, osobowość oraz wartości reprezentowane przez daną markę.

Obsługa stron i sklepów internetowych dla firm i klientów indywidualnych z Niepołomic

Naszym klientom z Niepołomic świadczymy usługi kompleksowego wsparcia w zakresie wprowadzania i modyfikacji treści na stronach internetowych (dodawanie aktualności, wpisów blogowych, zdjęć, oraz filmów wideo, produktów w sklepach internetowych). Zapewniamy także wszelkie, niezbędne modernizacje i aktualizacje, aby strona działała sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami klienta, regularnie wykonujemy kopie bezpieczeństwa. Naszym celem jest zapewnienie płynnego i nieprzerwanego funkcjonowania strony internetowej klienta.

Dowiedz się więcej lub zamów szybką, bezpłatną wycenę naszych usług:

Obszar działania:

 • Niepołomice
 • Dobczyce
 • Kraków
 • Myślenice
 • Sułkowice
 • Raciechowice
 • Wiśniowa
 • Lubień
 • Tokarnia
 • Gdów
 • Pcim
 • Wieliczka
 • Świątniki Górne
 • Mogilany
 • Skawina
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.