Skip links

Strony internetowe Tarnów

Tworzenie stron internetowych oraz sklepów online dla firm i klientów indywidualnych z Tarnowa.

Gwarantujemy pełne zaangażowanie oraz dbałość o najdrobniejsze detale. Zapewniamy dobry kontakt z klientem, terminowość, najwyższą jakość usług i atrakcyjne ceny. Strony internetowe Tarnów - zapraszamy!

Strony internetowe Tarnów - nasza oferta:

Pawix Design - Strony Internetowe Tarnów - to studio projektowe oferujące kompleksowe usługi w zakresie tworzenia oraz obsługi stron internetowych dla firm oraz klientów indywidualnych z Tarnowa. Projektujemy nowoczesne, responsywne strony internetowe wyglądające doskonale na wszelkich urządzeniach stacjonarnych oraz mobilnych.

Nasze strony wykonujemy w oparciu o technologię WordPress lub też HTML+CSS+JS. Realizujemy staranną i przemyślaną optymalizację pod kątem pozycjonowania SEO, aby strony osiągały możliwie najwyższe pozycje w wyszukiwarkach typu Google. Strony internetowe Tarnów to także obsługa i prowadzenie stron internetowych oraz projektowanie elementów identyfikacji wizualnej.

Strony internetowe Tarnów - najwyższy standard usług:

WordPress

Wykorzystujemy najpopularniejszy na świecie systemu zarządzania treścią (CMS) – WordPress, co umożliwia łatwą i intuicyjną edycję treści. Naszym klientom z Tarnowa zapewniamy szkolenie w zakresie obsługi panelu administracyjnego.

Strony w pełni responsywne

Wygląd i funkcjonalność naszych stron internetowych na smartfonach i innych urządzeniach mobilnych jest naszym priorytetem. Testujemy ich działanie na najpopularniejszych telefonach komórkowych, tabletach i laptopach aby mieć pewność, że nasze strony zawsze wyglądają przejrzyście i profesjonalnie, a ich obsługa jest wygodna i intuicyjna niezależnie od urządzenia. Strony internetowe Tarnów to oferta stron w 100% responsywnych.

HTML + CSS

Strony Internetowe Tarnów to także projekty wykonywane w technologii HTML+CSS+JS. Bezpieczne, bezproblemowe i ekonomiczne rozwiązanie przeznaczone dla mniej złożonych realizacji, nie wymagających częstych aktualizacji i ingerencji w strukturę strony.

Obsługa stron internetowych

Świadczymy kompleksowe usługi prowadzenia i obsługi stron internetowych dla naszych klientów z Tarnowa. Publikujemy aktualności i wpisy blogowe, dodajemy produkty, zdjęcia, itp. Edytujemy treści stron internetowych, a także zapewniamy bieżące wsparcie techniczne.

Nowoczesny design

Na bieżąco monitorujemy najnowsze, światowe trendy web designerskie i wykorzystujemy je w naszych projektach realizowanych dla firm i klientów indywidualnych z Tarnowa. Dzięki temu nasze projekty są świeże i nowoczesne - zarówno pod kątem estetycznym jak i funkcjonalnym, doskonale działając na wszelkich urządzeniach mobilnych.

Zdjęcia stockowe w standardzie

Zapewniamy profesjonalną oprawę wizualną, zarówno pod kątem zdjęć, jak i grafiki. Wykorzystujemy licencjonowane materiały pochodzące z najlepszych banków mediów. Naszym klientom z Tarnowa oferujemy także spersonalizowane usługi fotograficzne oraz postprodukcyjne.

Redagowanie treści

Naszym klientom z Tarnowa oferujemy wsparcie w redagowaniu publikowanych, na stronach internetowych, treści. Podejmujemy się także kompleksowego przygotowywania treści na każdym etapie realizacji, dbając o kulturę słowa oraz odpowiednią wartość merytoryczną. Strony Internetowe Tarnów to najlepsze praktyki SEO, aby nasze treści były skuteczne pod kątem wyszukiwarek typu Google i efektywnie przyczyniały się do realnego zwiększania zasięgu proponowanej, przez firmę, oferty.

Optymalizacja SEO

Tworząc nasze strony internetowe dla klientów z Tarnowa wykorzystujemy najlepsze i sprawdzone praktyki SEO. Precyzyjna i przemyślana optymalizacja stron sprzyja uzyskiwaniu wysokich pozycji w wyszukiwarkach typu Google, przekładając się na realne zwiększenie zasięgu i dotarcie do większej liczby klientów.

Projektujemy strony i sklepy internetowe dla firm, organizacji, instytucji oraz klientów indywidualnych z Tarnowa i powiatu tarnowskiego.

Projektowanie stron internetowych łączymy z usługami optymalizacji SEO oraz projektowaniem identyfikacji wizualnej. Strony internetowe Tarnów to także obsługa oraz prowadzenie stron www oraz sklepów internetowych. Zapewniamy systematyczne, bieżące aktualizacje, modyfikację treści oraz bieżące wsparcie techniczne. Oferujemy też indywidualne szkolenia w zakresie samodzielnej obsługi i edycji stron internetowych.

Strony internetowe Tarnów to oferta tworzenia stron internetowych w oparciu o WordPress – najpopularniejszy na świecie system zarządzania treścią (CMS). Największą zaletą WordPressa jest łatwość edycji i zarządzania treścią na stronie www, dzięki czemu użytkownicy mogą samodzielnie wprowadzać zmiany na swoich stronach internetowych.

Możliwości dostosowywania wyglądu i funkcjonalności stron wykorzystujących WordPress są praktycznie nieograniczone ze względu na ogromną liczbę stale rozwijanych i aktualizowanych wtyczek i motywów. To umożliwia tworzenie, dla naszych klientów z Tarnowa, atrakcyjnych wizualnie i nowoczesnych form publikowania treści takich jak strony i sklepy internetowe, portfolia, galerie, blogi, itp.

WordPress jest stale rozwijany, aktualizowany i udoskonalany, co bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo korzystania z systemu oraz responsywność stron tworzonych z jego wykorzystaniem (poprawne wyświetlanie treści na wszelkich, nowoczesnych urządzeniach stacjonarnych oraz mobilnych, typu smartfony i tablety). Popularność systemu zaowocowała także dużą liczbą narzędzi służących optymalizacji stron internetowych pod kątem SEO, co znacząco wpływa na pozycję stron w wyszukiwarkach typu Google.

W sklepach internetowych tworzonych przez Pawix Design - Strony Internetowe Tarnów - wykorzystujemy platformę WooCommerce. Jest to jedno z najpopularniejszych na świecie rozwiązań pozwalających tworzyć funkcjonalne i estetyczne sklepy internetowe, przeznaczone zarówno dla małych, jak i dużych firm, oferujących większą liczbę produktów.

Kompletna integracja platformy WooCommerce z systemem WordPress przekłada się na łatwą i intuicyjną obsługę oraz nieograniczone możliwości dostosowywania wyglądu strony internetowej. Profesjonalne, stale aktualizowane motywy i wtyczki odpowiadają za personalizację wyglądu i funkcjonalności sklepu pod kątem indywidualnych preferencji i potrzeb użytkownika. Sklepy oparte o WooCommerce mogą być integralną częścią serwisów inernetowych (stanowiąc ich podstronę), lub też mogą być odrębnym, autonomicznym rozwiązaniem służącym wyłącznie sprzedaży.

Tworzenie stron internetowych z wykorzystaniem WooCommerce umożliwia wykorzystanie wielu zaawansowanych funkcji służących ułatwieniu procesu sprzedaży. Daje możliwość sprawnego dodawania i zarządzania produktami oraz kategoriami, ustalania określonych metod płatności, wysyłki, kalkulowania podatków, itp. Umożliwia zarówno sprzedaż towarów fizycznych, jak i produktów cyfrowych (e-booki, filmy, muzyka, grafika), subskrypcji, biletów, kursów itp.

Dzięki częstym aktualizacjom, połączonym z możliwością wykorzystania dodatkowych narzędzi, WooCommerce zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz łatwo integruje się z popularnymi usługami w zakresie płatności online, wysyłkowymi (paczkomaty) i innymi.

Strony internetowe tworzone w technologii HTML + CSS + JS (zwane stronami statycznymi) to rozwiązanie szczególnie polecane dla określonej grupy klientów. W przypadku firm o stabilnej i ugruntowanej ofercie usługowej lub produkcyjnej, która nie ulega częstym zmianom i aktualizacjom, takie rozwiązanie może okazać się bardziej korzystne, choćby ze względów ekonomicznych – strony wykonane w tej technologii są zauważalnie tańsze, a różnica wizualna jest zazwyczaj niedostrzegalna.

Strony statyczne, w odróżnieniu od dynamicznych (wykorzystujących CMS typu WordPress) wymagają znajomości podstaw programowania w html + css, aby móc je edytować i wprowadzać określone zmiany. Jeśli więc zajdzie konieczność wprowadzania zmian na stronie – można zwrócić się do nas (Pawix Design – Strony Internetowe Tarnów) lub kogokolwiek, kto posiada niezbędną, do tego, wiedzę. Doświadczenie pokazuje, że bardzo często strony lub wizytówki internetowe firm nie wymagają aktualizacji przez całe lata, więc wykorzystanie stron wykonanych w technologii html + css wydaje się być bardzo uzasadnione w takich przypadkach.

Co zatem wybrać - WordPress czy strona w HTML?

Jeśli strona ma być często i regularnie aktualizowana oraz wzbogacana o nowe treści, lub też powinna zawierać dodatkowe funkcjonalności (sklep internetowy, blog, formularze i ankiety, itp.) wówczas zdecydowanie polecamy WordPress. Kosztem nieco wyższej ceny realizacji - użytkownik będzie miał możliwość wprowadzania dowolnych, samodzielnych zmian na stronie i wzbogacania jej o dodatkowe funkcje. Jeśli zaś strona ma pełnić funkcję informacyjną lub też stanowić pewną formę wizytówki i nie zakłada się konieczności częstych aktualizacji oraz dodatkowych, bardziej skomplikowanych funkcji – wówczas polecamy strony w HTML + CSS. Zaletą tego rozwiązania jest bezpieczna, szybka strona internetowa oraz niższy koszt jej wykonania.

Oferujemy tworzenie stron internetowych w oparciu o RWD (Responsive Web Design), co gwarantuje pełną responsywność, czyli doskonały wygląd na urządzeniach o różnej wielkości i różnych rozdzielczościach ekranu (komputery stacjonarne, laptopy, tablety, smartfony, etc).

Rozwój nowych technologii wymusza ciągłe zmiany w podejściu do projektowania stron internetowych. Obecnie ilość wejść na strony z urządzeń mobilnych rośnie lawinowo, dlatego też staramy się wykorzystywać zasadę Mobile First. Koncepcja ta zakłada szczególny nacisk na wygląd strony internetowej na smartfonach i tabletach, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości na urządzeniach stacjonarnych. Przeprowadzamy niezliczoną liczbę testów aby mieć pewność, że doświadczenia użytkownika strony będą jak najlepsze, niezależnie od rodzaju urządzenia z którego będzie on korzystał do wyświetlania treści.

Tworzenie stron internetowych łączymy z zawsze usługą optymalizacji SEO, dbając w ten sposób o odpowiednią widoczność i pozycję naszych stron w wyszukiwarkach typu Google czy Bing. Podejmujemy szereg działań, które, w połączeniu z link buildingiem (pozyskiwaniem linków zewnętrzych) oraz bieżącą analizą, składają się na proces skutecznego pozycjonowania.

Przeprowadzamy wnikliwą analizę słów kluczowych dla danej strony i dobieramy najlepszą strategię ich wdrożenia. Optymalizujemy pod tym kątem treść, dbamy także o odpowiednie ulokowanie fraz kluczowych w tytułach i nagłówkach. Przeprowadzamy optymalizację struktury URL oraz meta tagów. Wspomniana wyżej responsywność w połączeniu z optymalizacją strony pod względem szybkości działania, stanowią bardzo istotny czynnik w uzyskiwaniu lepszych pozycji w wyszukiwarkach.

Strony internetowe dla firm z Tarnowa

Strony internetowe tarnów

Tarnów jest dominującym ośrodkiem przemysłowym w regionie. Dynamicznie rozwija się handel oraz sektor usług. Ilość okolicznych zabytków i miejsc historycznych sprzyja rozwojowi branży turystycznej. Niezależnie od charakteru działalności firmy, jej wielkości czy też branży w której działa – profesjonalna strona internetowa jest dziś najistotniejszym i niezbędnym narzędziem do promowania oferty produkcyjnej lub usługowej, budowania wizerunku firmy oraz zapewnienia sprawnego kontaktu z klientem. Strony internetowe Tarnów oferują rzetelną, nowoczesną i atrakcyjną formę zaprezentowania określonych walorów firmy, co przekłada się na znaczne zwiększenie zasięgu oraz wykreowanie i ugruntowanie tożsamości marki.

Strony internetowe Tarnów to oferta skierowana do małych, średnich jak i dużych firm z Tarnowa i okolic, które potrzebują nowoczesnych, atrakcyjnych wizualnie i skutecznych stron internetowych. Dokonujemy dogłębnej analizy branży aby precyzyjnie określić potrzeby marketingowe oraz wizerunkowe firmy i proponujemy najlepsze rozwiązania. Każda firma ma swoją specyfikę działalności, określone potrzeby i indywidualne oczekiwania, które wyznaczają kierunek naszych działań w zakresie tworzenia stron internetowych.

Tworzenie stron internetowych dla firm z Tarnowa - etapy realizacji:
01
Szczegółowy plan działania

Rozpoczynamy od dokładnego zaznajomienia się ze specyfiką firmy, przedmiotem jej działalności oraz z oczekiwaniami klienta względem estetyki i funkcjonalności projektowanej strony. Przygotowujemy plan opracowania treści i ustalamy szczegóły dotyczące zdjęć, logotypów, grafik i innych materiałów niezbędnych do oprawy graficznej. Ustalamy szczegóły dotyczące hostingu, domeny i administrowania stroną internetową.

02
Analiza konkurecji

Poznajemy branżę, w której działa dana firma - za pomocą specjalistycznych narzędzi dokonujemy analizy działań konkurencji w zakresie marketingu internetowego i pozycjonowania. Konkretne wnioski z analizy pozwalają nam zaplanować dalsze działania prowadzące do zwiększenia widoczności strony w wyszukiwarkach po wprowadzeniu określonych fraz.

03
Strategia słów kluczowych

Poznanie branży oraz szczegółów dotyczących oferty firmy, w połączeniu z analizą konkurencji, umożliwiają nam opracowanie strategii słów kluczowych. Uwzględniamy w niej specyfikę działalności firmy, jej obszar działania i planujemy różne sposoby wdrażania jej podczas opracowywania treści strony internetowej.

04
Realizacja strony

Uwzględniając wszystkie ustalenia dotyczące estetyki i funkcjonalności strony oraz wyniki przeprowadzonej analizy konkurencji wraz z opracowaną strategią słów kluczowych – przystępujemy do realizacji strony internetowej. Przechodzimy przez kolejne etapy projektowania i w każdym, kluczowym momencie konsultujemy się z klientem, w celu zaakceptowania określonych elementów. W ten sposób finalizujemy projekt i publikujemy stronę w internecie.

05
Wsparcie i analiza

Na życzenie klienta przeprowadzamy szkolenie w zakresie obsługi strony internetowej, a także służymy wsparciem technicznym w razie pojawienia się jakichkolwiek problemów. Na bieżąco analizujemy dane i statystyki związane z pozycjonowaniem, aby móc podjąć ewentualne działania korygujące. Strony internetowe Tarnów to także usługi prowadzenia stron www – obsługujemy strony, wprowadzając wszelkie zmiany, nowe treści i dokonując stosownych modernizacji i uaktualnień.

06
Identyfikacja wizualna

Pawix Design – Strony Internetowe Tarnów – to także oferta identyfikacji wizualnej. Tworzenie stron internetowych łączy się z opracowaniem schematów kolorystycznych, typografii (doboru czcionek) oraz przygotowaniem licznych elementów graficznych (logotypy, banery, itp.). Na życzenie klienta możemy wykorzystujemy wspomniane elementy tworząc spójny system identyfikacji wizualnej w formie elementów drukowanych (wizytówki, ulotki, foldery, plakaty i itp.).

Strony internetowe Tarnów - oferta dla firm - przykładowe realizacje :

Aso - Gastronomia

Tworzenie stron internetowych Kraków - Aso-Gastronomia

Terapeutica

Strony internetowe Kraków - Terapeutica

Studio Kreatywne

Strony internetowe Kraków - Studio Kreatywne Pawix

Sklepy internetowe Tarnów:

WooCommerce

Pawix Design Strony Internetowe Tarnów to także oferta tworzenia sklepów internetowych z wykorzystaniem platformy WooCommerce. Pełna integracja z WordPressem zapewnia atrakcyjną i nowoczesną szatę graficzną, wygodny i przejrzysty interfejs użytkownika oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa. Takie środowisko zakupowe jest bezpieczne i wygodne zarówno dla kupujących, jak i dla obsługujących sprzedaż za pośrednictwem sklepu on-line. Tworzymy sklepy internetowe działające samodzielnie, oferujemy także tworzenie stron internetowych zintegrowanych ze sklepem w ramach jednej witryny.

Łatwa obsługa

Sklepy oparte o WooCommerce cechują się wyjątkowo łatwą i intuicyjną obsługą, zarówno dla kupujących, jak i sprzedających. Interfejs użytkownika jest przejrzysty i dostępny jest w języku polskim, podobnie jak większość, zintegrowanych z nim, narzędzi.

Atrajcyjny wygląd i funkcjonalność

Wszystkie zalety WordPressa można wykorzystać w sklepie internetowym, co otwiera nieograniczone możliwości w zakresie estetyki i funkcjonalności. Łatwa integracja z popularnymi usługami dostawy, płatności on-line, itp., łączy się z bezpieczeństwem wynikającym z bieżących aktualizacji dokonywanych przez WordPress.

Optymalizacja SEO

Wykorzystanie platformy WooCommerce umożliwia uzyskanie wysokich pozycji w wyszukiwarkach i poprawę widoczności strony w sieci. Oferujemy liczne działania w zakresie optymalizacji strony internetowej, przy wykorzystaniu specjalistycznych narzędzi służących pozycjonowaniu.

Strony internetowe Tarnów - Portfolio Website:

Strony internetowe - portfolio website Kraków

Strony internetowe typu portfolio to projekty ukierunkowane na prezentowanie dorobku twórczego fotografów, plastyków, projektantów, muzyków i innych artysów w sposób profesjonalny i atrakcyjny dla odbiorcy. Charakter portfolio określany jest zazwyczaj poprzez personalne cechy artysty oraz rodzaj prezentowanych treści. Wszystko to ma na celu wyeksponowanie największych zalet oraz najlepszych dokonań artystycznych autora.

Zasadą portfolio website jest absolutny priorytet prezentowanych na nich prac. Strona nie powinna rozpraszać, czy też odwracać uwagi odbiorcy - powinna eksponować określone treści i na nich koncentrować uwagę odbiorcy.

Strony www dla fotografów

Portfolio prezentujące fotografie w atrakcyjnej, przejrzystej i uporządkowanej formie. Możliwość całkowitej personalizacji wyglądu strony pod kątem indywidualnych wymagań. Oferta skierowana do fotografów i fotografików z Tarnowa i okolic.

Strony www dla plastyków

Zdjęcia prezentujące prace plastyczne, rękodziełko i inne formy twórczości, zaprezentowane w atrakcyjny i spójny sposób wraz z niezbędnymi informacjami dotyczącymi artysty. Doskonała oferta zarówno dla profesjonalnych artystów z Tarnowa, jak i amatorów oraz hobbistów.

Strony www dla muzyków

Prezentacja dorobku muzycznego z wykorzystaniem wewnętrznych odtwarzaczy audio lub poprzez integrację z portalami typu Soundcloud, Spotify, etc. Oferta skierowana do tarnowskich zespołów, producentów, kompozytorów, itp.

Strony www dla projektantów

Strony tworzone dla projektantów mody, dekoratorów, projektantów wnętrz i innych osób działających w szeroko rozumianej branży projektowej.

Strony portfolio Tarnów - przykładowe realizacje:

Portflolio PEACOCK-MUSIC

Peacock Music - strona internetowa

Portflolio MEDIASOUND

Strony internetowe Kraków - Mediasound

Strony internetowe Tarnów - stowarzyszenia i organizacje

Oferujemy strony internetowe dla stowarzyszeń, fundacji, klubów, kół i innych organizacji z Tarnowa oraz powiatu tarnowskiego, chcących podkreślić swoją obecność i popularyzować swoje działania na terenie regionu oraz całej Polski. Strony internetowe Tarnów, to profesjonalne strony, które budują wiarygodność i zaufanie, odgrywają także kluczową rolę w zakresie informacji oraz promocji. Ułatwiają sprawną komunikację między członkami danej organizacji oraz osobami z nią związanymi.

Znaczenie strony internetowej dla organizacji:

Informacja

Na stronie internetowej znajdują się najważniejsze informacje, podane w atrakcyjny i konkretny sposób: misja, cele i formy ich realizacji, historia, osiągnięcia.

Promocja

Atrakcyjna, interesująca i wzbudzająca zaufanie strona internetowa, sprzyja organizacjom z Tarnowa w pozyskiwaniu nowych partnerów, wolontariuszy, darczyńców i członków organizacji.

Komunikacja

Strona internetowa umożliwia stały kontakt z interesariuszami oraz członkami stowarzyszenia. Za jej pośrednictwem łatwo przekazywać najnowsze informacje, aktualności, zaproszenia i ogłoszenia, a także motywować do zaangażowania się w akcje społeczne, wydarzenia, itp.

Pozyskiwanie środków

Za pośrednictwem strony internetowej można starać się o środki finansowe, dotacje, datki i inne formy wsparcia finansowego, przeznaczonego na cele statutowe.

Edukacja

Na stronie internetowej można zamieszczać dowolne informacje związane z przedmiotem i tematyką podejmowanych, przez organizację, działań. Taka strona może pełnić funkcję edukacyjną i podnosić świadomość społeczną w obszarze działań organizacji.

Strony internetowe dla organizacji - przykładowe realizacje:

Stowarzyszenie SIEPRAW

Strony internetowe Kraków - Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Sieprawskiej

Kocham Skawinę

Stowarzyszenie Kocham Skawinę - Strony internetowe Kraków
Wizytówki internetowe Tarnów

Wizytówki internetowe, które wykonujemy dla firm z Tarnowa i okolic, mają na celu dostarczenie podstawowych i zarazem najważniejszych informacji takich jak nazwa firmy, logo czy dane teleadresowe. Mogą zawierać szereg ogólnych informacji o specyfice prowadzonej działalności, godzinach otwarcia firmy, a także linki do mediów społecznościowych lub innych stron internetowych.

Pawix Design - Strony internetowe Tarnów - oferuje strony wizytówkowe, których jakość nie ustępuje niczym typowym stronom internetowym. Są w pełni responsywne - wyglądają doskonale na wszystkich urządzeniach mobilnych i stacjonarnych oraz dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Wizytówki internetowe okazują się często zupełnie wystarczające i cieszą się, dzięki temu, niesłabnącą popularnością. Oferta adresowana jest szczególnie do małych firm usługowych, artystów, rzemieślników i innych osób z Tarnowa, dla których pełna i bardzo zaawansowana funkcjonalność stron internetowych może okazać się zbędna.

Wizytówki internetowe
Strony internetowe Tarnów - wizytówki - przykładowe realizacje:

PawixDesign ONEPAGE

Strony internetowe Kraków - Pawix Design

Poradnia Psychologiczna

Strony internetowe Kraków - Poradnia Psychologiczna Balans

PawixMusic

Strony internetowe Kraków - PawixMusic

Identyfikacja wizualna Tarnów

Tworzenie stron internetowych dla klientów z Tarnowa łączymy z usługą projektowania identyfikacji wizualnej. Materiały drukowane, spójne graficznie ze stroną internetową, są doskonałym dopełnieniem kształtowania wizerunku firmy, organizacji lub instytucji. Służą określeniu ich tożsamości i unikatowości.

Identyfikacja wizualna, to szereg spójnych elementów graficznych, wykorzystywanych do budowania wizerunku i tożsamości firmy lub marki. Powinny one swoją formą oddawać charakter, osobowość i wartości reprezentowane przez daną markę. Oferujemy projektowanie elementów graficznych, będących fundamentem skutecznego brandingu. Wizytówki, papier firmowy, koperty, ulotki, plakaty, itp., będą spójne ze stroną internetową i staną się rozpoznawalnym elementem wyróżniającym markę na rynku.

Obsługa stron internetowych Tarnów

W ramach obsługi stron internetowych oferujemy wprowadzanie i modyfikację treści na stronach www, dodawanie aktualności, wpisów blogowych, zdjęć i filmów wideo. Dokonujemy wszelkich, niezbędnych modernizacji i aktualizacji, aby strona działała bez zarzutu. Wykonujemy systematyczne kopie bezpieczeństwa i analizujemy działanie witryny pod kątem technicznym.

Oferujemy także obsługę sklepów internetowych – dodawanie produktów i kategorii, modyfikowanie treści, opracowywanie graficzne zdjęć produktowych i inne usługi związane z e-commerce. Studio Pawix Design - Strony Internetowe Tarnów - zaprasza!

O nas

Pawix Design - Strony internetowe Tarnów

Oferujemy usługi projektowania, tworzenia i obsługi stron oraz sklepów internetowych dla klientów z Tarnowa i powiatu tarnowskiego. Projektujemy nowoczesne, responsywne strony www z wykorzystaniem systemu WordPress lub też w technologii HTML+CSS+JS. Optymalizujemy strony pod kątem pozycjonowania SEO, co umożliwia osiąganie wysokich pozycji w wyszukiwarkach typu Google. Wykonujemy projekty graficzne pod kątem identyfikacji wizualnej firm. Zapraszamy!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies - pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.