Skip links

Strony internetowe Brzesko

Tworzenie stron internetowych oraz sklepów online dla firm i klientów indywidualnych z Brzeska.

Gwarantujemy pełne zaangażowanie i dbałość o najdrobniejsze detale. Zapewniamy dobry kontakt z klientem, najwyższą jakość usług, terminowość i atrakcyjne ceny. Strony internetowe Brzesko - zapraszamy!

Strony internetowe Brzesko - nasza oferta:

Tworzymy strony internetowe oraz sklepy online dla firm, instytucji, organizacji, a także klientów indywidualnych z Brzeska

Tworzenie stron internetowych łączymy z usługami SEO (optymalizacja stron pod kątem uzyskiwania możliwie najwyższych pozycji w wyszukiwarkach typu Google) oraz projektowaniem grafiki pod kątem identyfikacji wizualnej. Oferujemy obsługę stron internetowych oraz sklepów online. Zapewniamy stałe wsparcie techniczne oraz indywidualne szkolenia w zakresie samodzielnej edycji stron internetowych. Nasze usługi realizujemy na terenie Brzeska oraz najbliższych okolic.

Nasza oferta adresowana jest do firm z Brzeska, które wymagają zaangażowania i indywidualnego, elastycznego podejścia do klienta. Zapewniamy krótki czas realizacji oraz bezwzględną terminowość. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, rzetelność, oraz dobry kontakt z klientem.

Naszym klientom z Brzeska oferujemy tworzenie sklepów internetowych w technologii WooCommerce, opierającej się na najpopularniejszym na świecie systemie zarządzania treścią – WordPress. Dzięki temu nasze sklepy łączą wszechstronną funkcjonalność z najwyższymi standardami estetycznymi. Oferujemy stałe wsparcie techniczne oraz indywidualne szkolenia w zakresie obsługi stron internetowych i sklepów online.

Strony Internetowe Brzesko to także oferta prostych, atrakcyjnych stron wizytówkowych zawierających najistotniejsze informacje dotyczące danej firmy czy działalności. Konkretna i efektowna strona internetowa pozwala szybko i skutecznie zaistnieć w sieci. Oferta adresowana jest do osób i firm z Brzeska, dla których w pełni rozbudowana strona internetowa może okazać się zbędna (freelanserzy, artyści, rzemieślnicy, niewielkie firmy, itp.)

Strony osobiste to zindywidualizowane, responsywne strony internetowe przeznaczone dla klientów indywidualnych z Brzeska, służące popularyzowaniu określonych pasji i zainteresowań. Oferta kierowana do blogerów - hobbistów i entuzjastów określonego stylu i sposobu życia, a także autorów różnych form literackich i innych osób chcących stworzyć swój wizerunek w sieci i podzielić się swoimi zainteresowaniami.  

Oferujemy efektowne strony internetowe typu portfolio umożliwiające twórcom oraz artystom z Brzeska popularyzację określonych form twórczych – fotografii, rękodzieła, malarstwa, muzyki, itp. Naszą ofertę realizujemy w formie nowoczesnych, przejrzystych i profesjonalnych stron ukierunkowanych na zaprezentowanie dorobku twórczego.

Projektujemy strony internetowe dla stowarzyszeń, klubów, fundacji, kół oraz wszystkich, innych organizacji działających na terenie Brzeska, chcących rozwijać i upowszechniać swoją działalność w sieci.

Strony internetowe Brzesko - najwyższy standard usług:

WordPress CMS

Projektujemy strony internetowe wykorzystując najpopularniejszy system zarządzania treścią (CMS) – WordPress, umożliwiający klientom łatwą i intuicyjną edycję stron internetowych. Naszym klientom z Brzeska oferujemy indywidualne szkolenia obejmujące obsługę panelu administracyjnego oraz edycję publikowanych treści.

Strony na urządzenia mobilne

Wygląd i funkcjonalność naszych stron internetowych na urządzeniach mobilnych jest naszym absolutnym priorytetem. Testujemy ich działanie na najpopularniejszych smartfonach, tabletach i laptopach aby mieć pewność, że nasze strony zawsze wyglądają przejrzyście i profesjonalnie, a ich obsługa jest wygodna i intuicyjna niezależnie od urządzenia.

HTML + CSS + JS

Wykonujemy również strony internetowe w technologii HTML+CSS+JS. Rozwiązanie to sprawdza się idealnie w przypadku mniej złożonych projektów, nie wymagających częstej ingerencji w treść i strukturę strony internetowej (wizytówki internetowe, proste strony firmowe), zapewniając niezrównaną stabilność i niezawodność.

Obsługa stron internetowych

Świadczymy kompleksowe usługi prowadzenia stron internetowych oraz obsługi sklepów online dla naszych klientów z Brzeska. Zamieszczamy wpisy blogowe, aktualności, dodajemy produkty i zdjęcia, itp. Edytujemy na bieżąco treść stron internetowych, a także zapewniamy stałe wsparcie techniczne.

Nowoczesny design

Uważnie śledzimy najnowsze trendy web designerskie i wykorzystujemy je w naszych projektach realizowanych dla firm i klientów indywidualnych z Brzeska. Dzięki temu nasze strony internetowe są nowoczesne - zarówno pod kątem wizualnym jak i funkcjonalnym oraz doskonale działają na wszelkich urządzeniach mobilnych.

Oprawa graficzna

Klientom z Brzeska oferujemy profesjonalną oprawę wizualną, zarówno pod kątem zdjęć, jak i grafiki. Wykorzystujemy licencjonowane materiały pochodzące z najlepszych banków mediów. Na życzenie klienta oferujemy także profesjonalne usługi fotograficzne oraz postprodukcyjne.

Redagowanie treści

Naszym klientom z Brzeska zapewniamy skuteczną pomoc w redagowaniu publikowanych, na stronach internetowych, treści. Podejmujemy się także całościowego przygotowywania treści na każdym etapie realizacji, dbając o kulturę słowa oraz odpowiednią wartość merytoryczną. Wdrażamy przy tym najlepsze praktyki SEO, aby nasze treści były skuteczne pod kątem wyszukiwania.

Optymalizacja SEO

Tworząc nasze strony internetowe dla klientów z Brzeska, wykorzystujemy najlepsze i sprawdzone praktyki SEO. Precyzyjna i przemyślana optymalizacja stron pod kątem pozycjonowania sprzyja uzyskiwaniu wysokich pozycji w wyszukiwarkach typu Google.

Jak przebiega realizacja zlecenia?

01 01

Wstępna wycena

Na podstawie wstępnych informacji otrzymanych od klientów z Brzeska (tematyka strony, oczekiwany zakres prac, przewidywana liczba podstron, technologia wykonania, itp.) - dokonujemy wyceny i proponujemy termin realizacji.

02 02

Proponowane rozwiązania

Sugerujemy najlepsze rozwiązania oraz wszystkie, możliwe warianty – zarówno estetyczne jak i funkcjonalne. Ustalamy najważniejsze zagadnienia oraz zakres materiałów, które będziemy musieli otrzymać przed przystąpieniem do pracy (teksty, zdjęcia, filmy, itp.). Na tym etapie podpisujemy także stosowną umowę.

03 03

Ustalenie szczegółów

Dokładne ustalenie wszystkich, niezbędnych szczegółów odgrywa najważniejszą rolę z punktu widzenia sprawnej realizacji strony internetowej. Po otrzymaniu wszystkich, niezbędnych informacji i materiałów - przystępujemy do realizacji projektu w terminie wcześniej określonym w umowie.

04 04

Realizacja

Tworzymy stronę internetową zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Oddajemy projekt do akceptacji klienta na wszystkich, kluczowych etapach pracy.

05 05

Finalizacja

Ukończony i zaakceptowany, przez klienta, projekt publikujemy w internecie. Przeprowadzamy szkolenie w zakresie obsługi strony i systemu CMS lub też wykonujemy dodatkowe projekty graficzne pod kątem identyfikacji wizualnej.

06 06

Wsparcie

Służymy stałym wsparciem technicznym, możemy także podjąć się prowadzenia i obsługi strony dla klientów z Brzeska. Pozostajemy do dyspozycji w przypadku potrzeby rozbudowania strony internetowej o dodatkowe funkcjonalności lub też wprowadzenia innych modyfikacji.

strony internetowe brzesko

Dlaczego warto nam zaufać?

Najwyższa jakość

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze strony były przemyślane i dopracowane na każdej płaszczyźnie – zarówno w warstwie słownej, funkcjonalnej jak i wizualnej.

Terminowość

Nie przyjmujemy wielu projektów w tym samym czasie, co umożliwia nam dotrzymywanie wszelkich terminów oraz szybką realizację bez uszczerbku na jakości pracy.

Zaangażowanie

Skoncentrowanie całej uwagi na bieżącym projekcie pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty – poznać specyfikę firmy, dostrzec i podkreślić jej najlepsze cechy na stronie www.

Kompleksowość

Tworzenie i prowadzenie stron internetowych, oprawa graficzna, identyfikacja wizualna oraz inne usługi - pozwalają nam precyzyjnie dostosować się do określonych wymagań klienta.

WordPress

Wykonujemy strony internetowe z wykorzystaniem najpopularniejszego systemu zarządzania treścią (CMS) – WordPress.

Strony HTML

Realizujemy także strony w technologii HTML+CSS+JS, które w wielu przypadkach posiadają szereg zalet i stanowią doskonałą alternatywę dla stron opartych o WordPress.

Brzesko - identyfikacja wizualna

Wygląd i estetyka stron internetowych to jeden z najistotniejszych elementów związanych z projektowaniem identyfikacji wizualnej. Materiały drukowane, takie jak wizytówki, ulotki, foldery czy plakaty, powinny być spójne graficznie ze stroną internetową, co stanowi zasadniczy element budowania wizerunku firmy, organizacji czy instytucji. Projektowanie identyfikacji wizualnej obejmuje różne aspekty, takie jak schematy kolorystyczne, typografie, logotypy i inne elementy graficzne, które tworzą jednolity, rozpoznawalny charakter. W efekcie finalnym klient otrzymuje kompleksowe narzędzia do prezentacji swojej marki czy tożsamości, zarówno w sieci, jak i w życiu codziennym.

W naszej ofercie znajduje się projektowanie kluczowych elementów graficznych, które stanowią fundament skutecznego brandingu. Elementy takie powinny w swojej formie odzwierciedlać charakter, osobowość oraz wartości reprezentowane przez daną markę.

Obsługa stron i sklepów internetowych dla firm i klientów indywidualnych z Brzeska

Naszym klientom z Brzeska świadczymy usługi kompleksowego wsparcia w zakresie wprowadzania i modyfikacji treści na stronach internetowych (dodawanie aktualności, wpisów blogowych, zdjęć, oraz filmów wideo, produktów w sklepach internetowych). Zapewniamy także wszelkie, niezbędne modernizacje i aktualizacje, aby strona działała sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami klienta, regularnie wykonujemy kopie bezpieczeństwa. Naszym celem jest zapewnienie płynnego i nieprzerwanego funkcjonowania strony internetowej klienta.

Dowiedz się więcej lub zamów szybką, bezpłatną wycenę naszych usług:

Obszar działania:

 • Brzesko
 • Bochnia
 • Dobczyce
 • Kraków
 • Sułkowice
 • Raciechowice
 • Wiśniowa
 • Lubień
 • Tokarnia
 • Gdów
 • Pcim
 • Wieliczka
 • Świątniki Górne
 • Mogilany
 • Skawina
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.