Skip links

Strony internetowe Myślenice

Tworzenie stron internetowych oraz sklepów online dla firm i klientów indywidualnych z Myślenic.

Naszą ofertę realizujemy z pełnym zaangażowaniem i dbałością o najdrobniejsze detale. Zapewniamy sprawny kontakt z klientem, najwyższą jakość usług, krótki czas realizacji i atrakcyjne ceny. Strony Internetowe Myślenice - zapraszamy!

Strony internetowe Myślenice - nasza oferta:

Projektujemy strony internetowe dla firm, organizacji oraz instytucji, a także dla klientów indywidualnych z Myślenic

Naszą ofertę tworzenia stron internetowych łączymy z usługami SEO (optymalizacja pod kątem uzyskiwania wysokich pozycji w wyszukiwarkach typu Google) oraz projektowaniem identyfikacji wizualnej. Oferujemy również obsługę oraz prowadzenie stron i sklepów internetowych. Tworzymy i redagujemy publikowane, na stronach internetowych naszych klientów, treści. Zapewniamy wsparcie techniczne oraz indywidualne szkolenia w zakresie samodzielnej obsługi stron internetowych. Naszą ofertę realizujemy na terenie Myślenic oraz najbliższych okolic.

Oferta skierowana do firm z Myślenic, doceniających zaangażowanie oraz indywidualne, elastyczne podejście do klienta. Zapewniamy krótki czas realizacji, terminowość i dbałość o każdy detal podczas tworzenia stron internetowych oraz realizacji innych usług. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz szybki i sprawny kontakt z klientem.

Dla klientów z Myślenic tworzymy sklepy internetowe w technologii WooCommerce, wykorzystującej najpopularniejszy na świecie system zarządzania treścią – WordPress. Takie rozwiązanie zapewnia pełną funkcjonalność naszych sklepów. połączoną z najwyższymi standardami wizualnymi. Oferujemy wsparcie techniczne oraz szkolenie w zakresie obsługi sklepów online.

Oferujemy personalizowane strony internetowe umożliwiające artystom oraz twórcom z Myślenic popularyzację określonych form twórczych – fotografii, malarstwa, rękodzieła, muzyki, etc., w atrakcyjny, przejrzysty i profesjonalny sposób.

Strony Internetowe Myślenice to także oferta atrakcyjnych, konkretnych i prostych w formie, stron wizytówkowych prezentujących najistotniejsze informacje dotyczące danej firmy, organizacji lub osoby. Taka formuła pozwala bardzo szybko i skutecznie zaistnieć w sieci i przeznaczona jest dla wszystkich, którzy nie potrzebują rozbudowanego serwisu internetowego (freelanserzy, artyści, rzemieślnicy, niewielkie firmy, itp.)

Tworzymy strony internetowe dla stowarzyszeń, fundacji, klubów, kół oraz wszelkich, innych organizacji działających na terenie Myślenic, chcących rozwijać i popularyzować swoją działalność w sieci.

Blogi i internetowe strony osobiste to spersonalizowane witryny  internetowe przeznaczone dla klientów indywidualnych z Myślenic, służące budowaniu tożsamości w sieci i dzieleniu się swoimi zainteresowaniami i pasjami. Oferta kierowana dla blogerów -   hobbistów i entuzjastów określonego sposobu życia, autorów różnych form literackich i innych osób chcących określić swój wizerunek i podzielić się swoimi zainteresowaniami w internecie.

Strony internetowe Myślenice - najwyższy standard usług:

WordPress CMS

Tworzymy strony internetowe wykorzystując najwszechstronniejszy system zarządzania treścią (CMS) – WordPress, umożliwiający prostą i intuicyjną edycję stron internetowych. Klientom z Myślenic oferujemy indywidualne szkolenia obejmujące obsługę panelu administracyjnego oraz edycję i rozbudowywanie treści.

Strony na urządzenia mobilne

Szczególnie dbamy o wygląd i funkcjonalność naszych stron internetowych na urządzeniach mobilnych, co traktujemy priorytetowo. Testujemy ich działanie na smartfonach, tabletach i laptopach we wszystkich, możliwych konfiguracjach i rozmiarach ekranów. Chcemy mieć pewność, że nasze strony zawsze wyglądają profesjonalnie, a ich obsługa jest wygodna i intuicyjna niezależnie od urządzenia.

HTML + CSS + JS

Oferujemy także tworzenie stron internetowych w technologii HTML+CSS+JS. Rozwiązanie to sprawdza się doskonale w przypadku mniej złożonych projektów, nie wymagających częstych modyfikacji treści i struktury strony internetowej (wizytówki internetowe, proste strony firmowe), zapewniając przy tym niezrównaną stabilność i niezawodność.

Obsługa stron internetowych

Na terenie Myślenic oraz najbliższych okolic świadczymy kompleksowe usługi prowadzenia stron internetowych oraz obsługi sklepów online. Dodajemy aktualności, publikujemy wpisy blogowe, umieszczamy produkty i zdjęcia, itp. Modyfikujemy treść strony, dbając o jej aktualność, a także zapewniamy bieżące wsparcie techniczne.

Nowoczesny design

Bacznie śledzimy najnowsze trendy web designerskie i wykorzystujemy je w naszych realizacjach dla firm i klientów indywidualnych z Myślenic. Pozwala nam to tworzyć strony nowoczesne - zarówno pod kątem wizualnym jak i funkcjonalnym, doskonale działające na wszelkich urządzeniach mobilnych.

Zdjęcia i grafiki w w standardzie

Oferujemy profesjonalną oprawę wizualną, obejmującą zarówno zdjęcia, jak i grafikę. Korzystamy z licencjonowanych mediów pochodzących z najlepszych, prestiżowych banków. Na życzenie klienta oferujemy także usługi fotograficzne w zakresie wykonania i postprodukcji zdjęć.

Redagowanie treści

Naszym klientom z Myślenic zapewniamy skuteczną pomoc w redagowaniu publikowanych treści. Na specjalne życzenie - podejmujemy się kompleksowego opracowania treści na każdym etapie realizacji, o ile tylko dysponujemy niezbędnymi informacjami (historia firmy, zakres oferty, itp.)

Optymalizacja SEO

W czasie realizacji naszych stron internetowych wykorzystujemy najlepsze, sprawdzone praktyki SEO. Przemyślana i dokładna optymalizacja stron pod kątem pozycjonowania sprzyja uzyskiwaniu wysokich miejsc w wynikach wyszukiwania.

Jak przebiega realizacja zlecenia?

01 01

Wstępna wycena

W oparciu o podstawowe informacje otrzymane od klienta (tematyka strony, design, oczekiwany zakres prac, przewidywana liczba podstron, itp.) - dokonujemy wyceny i określamy termin realizacji oraz czas potrzebny na wykonanie strony internetowej.

02 02

Proponowane rozwiązania

Sugerujemy najlepsze rozwiązania oraz przedstawiamy wszystkie, możliwe warianty realizacji. Na bieżąco konsultujemy je z naszymi klientami z Myślenic. Podjęte na tym etapie decyzje będą miały bezpośredni wpływ na ilość i rodzaj materiałów, których przygotowanie pozostanie po stronie klienta (teksty, zdjęcia, filmy, itp.). Na tym etapie podpisujemy stosowną umowę.

03 03

Ustalenie szczegółów

Doprecyzowujemy wszystkie, niezbędne szczegóły. Gdy tylko otrzymamy potrzebne nam informacje i materiały - przystąpimy do realizacji projektu w terminie wcześniej określonym w umowie.

04 04

Realizacja

Przystępujemy do realizacji strony internetowej. Jeśli zachodzi taka potrzeba - na bieżąco konsultujemy z klientem wszystkie zagadnienia, których, z różnych względów, nie udało się ustalić wcześniej. Oddajemy projekt do akceptacji klienta na wszystkich, kluczowych etapach pracy.

05 05

Finalizacja

Projekt finalizujemy zgodnie z umową i publikujemy stronę w internecie. Jeśli zachodzi taka potrzeba – przeprowadzamy szkolenie w zakresie obsługi strony i systemu CMS lub też wykonujemy dodatkowe projekty graficzne pod kątem identyfikacji wizualnej.

06 06

Wsparcie

W zależności od wcześniejszych ustaleń – możemy podjąć się obsługugi strony klienta (bieżące aktualizacje i wpisy) lub też służymy wsparciem technicznym (aktualizacje systemu CMS, kopie bezpieczeństwa, itp.). Pozostajemy do dyspozycji w przypadku potrzeby rozbudowania strony internetowej o dodatkowe funkcjonalności lub wprowadzenia innych modyfikacji.

Strony internetowe Myślenice

Dlaczego warto nam zaufać?

Najwyższa jakość

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze strony były przemyślane i dopracowane na każdej płaszczyźnie – zarówno w warstwie słownej, funkcjonalnej jak i wizualnej.

Terminowość

Nie przyjmujemy wielu projektów w tym samym czasie, co umożliwia nam dotrzymywanie wszelkich terminów oraz szybką realizację bez uszczerbku na jakości pracy.

Zaangażowanie

Skoncentrowanie całej uwagi na bieżącym projekcie pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty – poznać specyfikę firmy, dostrzec i podkreślić jej najlepsze cechy na stronie www.

Kompleksowość

Tworzenie i prowadzenie stron internetowych, oprawa graficzna, identyfikacja wizualna oraz inne usługi - pozwalają nam precyzyjnie dostosować się do określonych wymagań klienta.

WordPress

Wykonujemy strony internetowe z wykorzystaniem najpopularniejszego systemu zarządzania treścią (CMS) – WordPress.

Strony HTML

Realizujemy także strony w technologii HTML+CSS+JS, które w wielu przypadkach posiadają szereg zalet i stanowią doskonałą alternatywę dla stron opartych o WordPress.

Myślenice - identyfikacja wizualna

Wygląd i estetyka stron internetowych to bardzo istotny element związany z projektowaniem identyfikacji wizualnej. Materiały drukowane, takie jak wizytówki, ulotki, foldery czy plakaty, powinny być spójne graficznie ze stroną internetową, co stanowi istotny element budowania wizerunku firmy, organizacji czy instytucji. Projektowanie identyfikacji wizualnej obejmuje różne aspekty, takie jak schematy kolorystyczne, typografie, logotypy i inne elementy graficzne, które tworzą jednolity, rozpoznawalny charakter. W efekcie finalnym klient otrzymuje kompleksowe narzędzia do prezentacji swojej marki czy tożsamości, zarówno w sieci, jak i w życiu codziennym.

W naszej ofercie znajduje się projektowanie kluczowych elementów graficznych, które stanowią fundament skutecznego brandingu. Elementy takie powinny w swojej formie odzwierciedlać charakter, osobowość oraz wartości reprezentowane przez daną markę.

Obsługa stron i sklepów internetowych dla firm i klientów indywidualnych z Myślenic

Świadczymy usługi kompleksowego wsparcia w zakresie wprowadzania i modyfikacji treści na stronach internetowych (dodawanie aktualności, wpisów blogowych, zdjęć, oraz filmów wideo, produktów w sklepach internetowych). Zapewniamy także wszelkie, niezbędne modernizacje i aktualizacje, aby strona działała sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami klienta, regularnie wykonujemy kopie bezpieczeństwa. Naszym celem jest zapewnienie płynnego i nieprzerwanego funkcjonowania strony internetowej klienta.

Dowiedz się więcej lub zamów szybką, bezpłatną wycenę naszych usług:

Obszar działania:

 • Myślenice
 • Dobczyce
 • Kraków
 • Sułkowice
 • Siepraw
 • Raciechowice
 • Wiśniowa
 • Lubień
 • Tokarnia
 • Gdów
 • Pcim
 • Wieliczka
 • Świątniki Górne
 • Mogilany
 • Skawina
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.