Skip links

Strony internetowe Wieliczka

Tworzenie stron internetowych oraz sklepów online dla firm i klientów indywidualnych z Wieliczki, oraz całego powiatu wielickiego.

Gwarantujemy pełne zaangażowanie, terminowość i dbałość o najdrobniejsze detale. Oferujemy najwyższą jakość usług, atrakcyjne ceny i sprawny kontakt z klientem. Strony Internetowe Wieliczka – zapraszamy!

Strony internetowe Wieliczka - nasza oferta:

Oferta

Projektowanie, tworzenie i obsługa stron www oraz sklepów internetowych dla firm i klientów indywidualnych z Wieliczki

Zapewniamy szeroką gamę usług obejmujących projektowanie, tworzenie i obsługę stron internetowych oraz sklepów online. Naszą specjalizacją są nowoczesne i responsywne witryny internetowe, które powstają przy użyciu platformy WordPress lub technologii HTML+CSS+JS. Naszym priorytetem jest optymalizacja stron pod kątem skutecznego pozycjonowania SEO, co gwarantuje osiąganie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania. Dodatkowo oferujemy usługi projektowania graficznego, dostosowanego do indywidualnych potrzeb związanych z identyfikacją wizualną firm. Działamy na terenie Wieliczki oraz całego powiatu wielickiego.

Strony internetowe Wieliczka – najwyższy standard usług

WordPress

Korzystamy ze sprawdzonego systemu zarządzania treścią (CMS) - WordPress, co gwarantuje łatwą i intuicyjną edycję stron internetowych. Dodatkowo oferujemy klientom z Wieliczki spersonalizowane, indywidualne szkolenia, obejmujące obsługę panelu administracyjnego, aby nasi klienci mogli w pełni wykorzystać funkcjonalność i możliwości tej platformy. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom pełną samodzielność w zarządzaniu stronami internetowymi.

Strony w pełni responsywne

Zwracamy dużą uwagę na estetykę i funkcjonalność naszych stron internetowych, dbając szczególnie o ich wygląd na urządzeniach mobilnych. Przeprowadzamy liczne testy działania na smartfonach, tabletach i laptopach, uwzględniając w tym różne rozmiary wyświetlaczy. Chcemy mieć pewność, że nasze strony i sklepy internetowe zawsze prezentują się czytelnie i profesjonalnie, a ich obsługa jest wygodna i intuicyjna niezależnie od rodzaju używanego urządzenia.

HTML + CSS

Strony internetowe Wieliczka to także oferta tworzenia stron internetowych przy użyciu technologii HTML+CSS+JS. Taka opcja doskonale sprawdza się w przypadku mniej złożonych projektów, które nie wymagają częstych zmian treści na stronie (wizytówki internetowe czy proste strony firmowe). Dzięki temu zapewniamy stabilne, bezpieczne i efektywne rozwiązania dla klientów poszukujących prostych, ale także atrakcyjnych, pod względem wizualnym, stron internetowych.

Obsługa stron internetowych

Nasza oferta dla firm i klientów indywidualnych z Wieliczki obejmuje kompleksowe usługi prowadzenia stron internetowych oraz sklepów online. Aktywnie modyfikujemy zawartość stron, dbając o ich aktualność, zapewniając przy tym bieżące wsparcie techniczne. Dzięki naszym usługom klient może skoncentrować się na rozwoju swojej działalności, mając pewność, że obsługa strony internetowej czy sklepu online pozostaje w bezpiecznych rękach.

Nowoczesny design

Nasz zespół stale śledzi najnowsze trendy w projektowaniu stron internetowych i aktywnie włącza je w realizowane, przez nas, projekty. Strony internetowe, realizowane dla klientów z Wieliczki, są nowoczesne pod kątem designerskim, ale także i funkcjonalnym.

Zdjęcia stockowe w standardzie

Gwarantujemy wysoką jakość oprawy wizualnej, obejmującej zarówno profesjonalne zdjęcia, jak i grafikę. Korzystamy z licencjonowanych materiałów pochodzących z renomowanych banków mediów. Dodatkowo, na życzenie klienta, świadczymy usługi fotograficzne obejmujące zarówno wykonanie, jak i postprodukcję zdjęć dedykowanych stronom internetowym.

Redagowanie treści

Naszym klientom z Wieliczki oferujemy skuteczną pomoc w redagowaniu publikowanych treści na stronach internetowych. Na życzenie klienta - podejmujemy się kompleksowego przygotowywania treści na każdym etapie realizacji. Działamy z pełnym zaangażowaniem, wdrażając się w tematykę i dbając o precyzję oraz atrakcyjność merytoryczną naszych publikacji.

Optymalizacja SEO

W trakcie tworzenia stron internetowych korzystamy z najlepszych i sprawdzonych praktyk SEO. Dokładnie zaplanowana i przemyślana strategia optymalizacji treści pod kątem pozycjonowania sprzyja uzyskiwaniu wysokich miejsc w wynikach wyszukiwania. Dążymy do tego, aby nasze projekty wyróżniały się wizualnie i funkcjonalnie, ale także były łatwo znajdowane przez potencjalnych użytkowników w sieci.

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji i obsłudze stron internetowych dla firm, organizacji, instytucji oraz klientów indywidualnych z Wieliczki. Nasze usługi obejmują również projektowanie i obsługę sklepów internetowych oraz tworzenie identyfikacji wizualnej. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Zachęcamy do skorzystania z oferty tworzenia stron oraz sklepów internetowych opartych na WordPress. Poprzez ogromną liczbę dostępnych wtyczek i motywów, WordPress oferuje praktycznie nieograniczone możliwości dostosowywania wyglądu i funkcjonalności stron. Zarządzanie atrakcyjnymi i nowoczesnymi witrynami, takimi jak sklepy internetowe, portfolio czy blogi, staje się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

WordPress to system, który nieustannie się rozwija, dzięki czemu korzystanie z niego jest nie tylko bezpieczne, ale także zapewnia responsywność witryn i dostosowywanie ich do coraz wyższych wymagań. Popularność WordPressa przyczyniła się do dostępności licznych narzędzi do optymalizacji stron pod kątem SEO, co znacząco wpływa na pozycję witryn w wynikach wyszukiwania, w tym w Google.

W naszych sklepach internetowych korzystamy z platformy WooCommerce. Jest to jedno z najbardziej popularnych i dynamicznie rozwijanych rozwiązań, umożliwiające tworzenie sklepów internetowych oferujących różnorodną gamę produktów, zarówno fizycznych jak i cyfrowych. Integracja WooCommerce z systemem WordPress zapewnia łatwą i intuicyjną obsługę, oraz nieograniczone możliwości kreowania wyglądu strony internetowej. Sklepy oparte na WooCommerce mogą być integralną częścią witryn internetowych lub funkcjonować jako niezależne, autonomiczne rozwiązanie skupione wyłącznie na sprzedaży.

Tworzenie stron internetowych z użyciem WooCommerce pozwala korzystać z zaawansowanych funkcji ułatwiających proces sprzedaży. System umożliwia efektywne dodawanie i zarządzanie produktami oraz kategoriami, a także konfigurację preferowanych metod płatności, dostawy, obliczania podatków itp. Platforma jest elastyczna i obsługuje sprzedaż zarówno towarów fizycznych, jak i produktów cyfrowych (e-booki, filmy, muzyka, grafika), subskrypcji, biletów, kursów itp.

Strony internetowe w technologii HTML + CSS + JS (zwane często stronami statycznymi), są skierowane do konkretnej grupy klientów. Firmy oferujące trwałą i stabilną ofertę usług lub produktów, nie ulegającą częstym zmianom, mogą chcieć skorzystać z takiej właśnie możliwości. Strony takie są szybkie, stabilne i bezpieczne, zaś różnice wizualne w porównaniu do stron opartych na WordPress, są trudne do zauważenia.

Obsługa stron statycznych wymaga podstawowej wiedzy z zakresu programowania w HTML + CSS. W razie potrzeby modyfikacji, można skorzystać z usług naszej firmy (Pawix Design – Strony Internetowe Wieliczka) lub też innej firmy lub osoby z odpowiednią wiedzą. Doświadczenie pokazuje, że wiele firmowych stron internetowych nie wymaga regularnych aktualizacji, co pozwala uznać opcję stron statycznych za godną rozważenia.

Tworzymy strony internetowe oparte na Responsive Web Design (RWD), gwarantując pełną responsywność, czyli idealne dostosowanie wyglądu do różnych urządzeń (komputery stacjonarne, laptopy, tablety, smartfony itp.).

Liczba wejść na strony internetowe z urządzeń mobilnych stale rośnie, dlatego przywiązujemy dużą wagę do zasady Mobile First. Kładziemy szczególny nacisk na estetykę strony internetowej na smartfonach i tabletach, dbając przy tym o utrzymanie najwyższej jakości na urządzeniach stacjonarnych.

Integrujemy proces tworzenia stron internetowych z usługą optymalizacji SEO, wpływającą na widoczność i ranking naszych stron w wyszukiwarkach, takich jak Google czy Bing. Przeprowadzamy szczegółową analizę słów kluczowych dla danej strony, opracowując strategiczny plan ich efektywnej implementacji. Dbamy o zoptymalizowanie treści pod kątem kluczowych fraz oraz precyzyjne umiejscowienie słów kluczowych w tytułach i nagłówkach. Przeprowadzamy optymalizację struktury URL oraz meta tagów. Dążymy do tego, aby nasze strony nie tylko zachwycały estetyką i funkcjonalnością, ale także były łatwo znajdowane i wyróżniane w dynamicznym świecie online.

Strony internetowe Wieliczka - oferta dla firm

Strony internetowe Wieliczka

Wieliczka - Strony firmowe

Nasza oferta skierowana jest do firm o różnej skali działalności – zarówno małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw, poszukujących nowoczesnych, estetycznych oraz efektywnych stron internetowych. Usługi tworzenia stron internetowych adresujemy do firm z Wieliczki i najbliższych okolic. Nasza praca cechuje się najwyższą starannością i pełnym zaangażowaniem, ze zwróceniem szczególnej uwagi na najdrobniejsze detale. Zapewniamy sprawny i efektywny kontakt z klientem, dążąc do zrozumienia i precyzyjnego określenia potrzeb marketingowych oraz wizerunkowych danej firmy. Naszym celem jest tworzenie nowoczesnych i atrakcyjnych wizualnie stron internetowych, ale także budowanie efektywnych narzędzi, które skutecznie wspierają cele marketingowe i biznesowe naszych klientów.

Tworzenie stron internetowych dla firm - poszczególne etapy:
01
Szczegółowy plan działania

Na początkowym etapie skupiamy się na dokładnym poznaniu specyfiki danej firmy oraz analizie oczekiwań dotyczących wyglądu i funkcjonalności strony. Omawiamy szczegóły treści, grafik, zdjęć, a także kwestie związane z hostingiem, domeną i zarządzaniem stroną w przyszłości, dostosowując rozwiązania do indywidualnych potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa.

02
Analiza konkurecji

Przyglądamy się branży Twojej firmy i przeprowadzamy analizę konkurencji w obszarze marketingu internetowego i pozycjonowania. Te informacje stanowią podstawę do planowania działań mających na celu zwiększenie widoczności Twojej strony w wynikach wyszukiwania po wpisaniu określonych słów kluczowych.

03
Strategia słów kluczowych

Dokładne zaznajomienie się z branżą oraz specyfiką oferty Twojej firmy, a także analiza konkurencji stanowią fundament opracowania strategii słów kluczowych. Uwzględniając wszystkie, powyższe czynniki, planujemy różne metody optymalizacji, które zostaną zastosowane przy tworzeniu treści strony internetowej.

04
Realizacja strony

Tworzenie stron internetowych opieramy na uprzednich ustaleniach dotyczących estetyki i funkcjonalności. Przechodzimy przez kolejne etapy projektowania, regularnie konsultując się z klientem w kluczowych momentach, aby uzyskać akceptację konkretnych elementów. Ta interakcja umożliwia precyzyjne dostosowanie projektu do oczekiwań klienta. Po uzyskaniu pełnej akceptacji, finalizujemy projekt i publikujemy stronę w internecie, upewniając się, że spełnia ona wszystkie założone cele i standardy.

05
Wsparcie i analiza

Po utworzeniu projektu przeprowadzamy szkolenie klienta w obszarze obsługi strony internetowej, oferując także wsparcie techniczne w razie ewentualnych problemów. Regularnie analizujemy dane i statystyki związane z pozycjonowaniem, podejmując ewentualne działania korygujące. Na życzenie klienta oferujemy kompleksową obsługę stron internetowych, zajmując się samodzielnie wszelkimi niezbędnymi zmianami, aktualizacjami treści, modernizacją i uaktualnieniami. Naszym celem jest zapewnienie płynności i efektywności funkcjonowania strony, umożliwiając klientowi skupienie się na własnym biznesie.

06
Identyfikacja wizualna

Tworzenie stron internetowych obejmuje opracowanie schematów kolorystycznych, dobór typografii (czcionek), oraz przygotowanie różnorodnych elementów graficznych, takich jak logotypy, banery, itp. Wszystkie te elementy mogą zostać wykorzystane do stworzenia spójnego systemu identyfikacji wizualnej. Taki system może być używany w formie materiałów drukowanych, takich jak wizytówki, ulotki, foldery, plakaty itp.

Strony internetowe Wieliczka - przykładowe strony dla firm:

Aso - Gastronomia

Tworzenie stron internetowych Kraków - Aso-Gastronomia

Terapeutica

Strony internetowe Kraków - Terapeutica

Studio Kreatywne

Strony internetowe Kraków - Studio Kreatywne Pawix

Sklepy internetowe Wieliczka

WooCommerce

Specjalizujemy się w tworzeniu i obsłudze sklepów internetowych dla firm z Wieliczki i najbliższych okolic. Bazujemy na platformie WooCommerce. Integracja z WordPressem gwarantuje atrakcyjną szatę graficzną, ale także przyjazny interfejs użytkownika oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa. Środowisko zakupowe WooCommerce zostało zaprojektowane z myślą o przejrzystości i wygodzie zarówno dla klientów, jak i personelu obsługującego sprzedaż online. Nasza oferta obejmuje tworzenie samodzielnych sklepów internetowych, a także możliwość integracji witryny internetowej z funkcjonalnością sklepu, co tworzy kompleksowe rozwiązanie online.

Bezproblemowa obsługa

Sklepy online oparte na platformie WooCommerce wyróżniają się swoją niezwykle intuicyjną obsługą, dostępną zarówno dla klientów, jak i właścicieli sklepów. Prosty i przejrzysty interfejs użytkownika, dostępny w języku polskim, ułatwia korzystanie z platformy, tworząc przyjemne doświadczenie dla wszystkich użytkowników, bez względu na poziom doświadczenia w e-commerce.

Atrajcyjny wygląd i funkcjonalność

Sklepe online, wykorzystujący pełną gamę zalet systemu WordPress, cechuje się nieograniczonymi możliwościami kreacji estetycznej, jak i dużą funkcjonalnością. Łatwa integracja z powszechnie stosowanymi usługami dostawy, płatnościami online i innymi, idzie w parze z bezpieczeństwem wynikającym z regularnych aktualizacji wprowadzanych zarówno przez WordPress, jak i WooCommerce. To połączenie otwiera przed użytkownikami sklepu online wyjątkowe możliwości, które sprzyjają płynnej i bezpiecznej obsłudze zarówno dla kupujących, jak i sprzedających.

Optymalizacja SEO

Zastosowanie platformy WooCommerce nie tylko umożliwia skuteczne tworzenie sklepów internetowych, ale także pozwala na osiągnięcie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwarek, poprawiając widoczność strony w sieci. W ramach naszej oferty realizujemy różnorodne działania z zakresu optymalizacji strony internetowej, wykorzystując dedykowane narzędzia SEO. Dążymy do maksymalizacji efektywności online, co przekłada się na korzyści zarówno dla klientów, poszukujących konkretnych produktów, jak i dla przedsiębiorstw, zwiększających swoją widoczność w świecie e-commerce.

Strony internetowe Wieliczka - portfolio website

Wieliczka Strony Portfolio

Strony typu portfolio

Strona typu Portfolio online stanowi szczególny rodzaj witryny internetowej, stworzony z myślą o prezentacji profesjonalnych i amatorskich fotografii, prac plastycznych, projektów, utworów muzycznych i innych form twórczości. Estetyka i funkcjonalność portfolio zazwyczaj kształtowane są przez osobiste cechy twórcy oraz charakterystykę prezentowanych treści, mając na celu wyróżnienie najważniejszych atutów i osiągnięć artystycznych autora. Strona tego typu doskonale podkreśla indywidualność i talent, przyciągając uwagę odbiorcy poprzez profesjonalną prezentację prac w internecie. Zapraszamy do współpracy twórców i artystów z Wieliczki i okolic.

Strony internetowe dla fotografów

Tworzymy strony portfolio, które w atrakcyjny sposób prezentują twórczy dorobek fotografa. Dzięki pełnej personalizacji strony, dopasowujemy jej wygląd do indywidualnych wymagań autora zdjęć, zapewniając unikatową i profesjonalną prezentację w sieci. Nasze projekty są skrojone na miarę, odzwierciedlając niepowtarzalny styl i charakter każdego fotografa, co sprawia, że portfolio staje się skutecznym narzędziem wyróżniającym w świecie sztuki wizualnej.

Strony internetowe dla plastyków

Zapraszamy do skorzystania z usługi tworzenia galerii, która obejmuje zdjęcia prezentujące prace plastyczne, rękodzieła i inne formy twórczości. Gwarantujemy atrakcyjną i spójną prezentację, wzbogaconą niezbędnymi informacjami dotyczącymi artysty. Naszym celem jest stworzenie przyciągającego spojrzenia portfolio, które nie tylko doskonale eksponuje dzieła, ale także dostarcza widzom kontekstu i wiedzy na temat twórcy.

Strony internetowe dla muzyków

Tworzymy strony internetowe, które umożliwiają atrakcyjną prezentację dorobku muzycznego. Wykorzystujemy dedykowane odtwarzacze audio lub integrujemy stronę z popularnymi platformami muzycznymi, takimi jak Soundcloud, Spotify itp. Nasze projekty pozwalają artystom na profesjonalne zaprezentowanie swojej twórczości online, zapewniając jednocześnie wygodne i interaktywne doświadczenie dla odwiedzających.

Strony internetowe dla projektantów

Tworzymy strony internetowe dedykowane projektantom mody, dekoratorom, projektantom wnętrz i innym osobom związanym z szeroko pojętą branżą projektową. Nasze realizacje wyróżniają się nie tylko estetyką, ale również funkcjonalnością, doskonale dostosowując się do specyfiki i indywidualnych potrzeb każdego klienta działającego w kreatywnej dziedzinie projektowania. Dbamy o stworzenie unikalnej przestrzeni online, która nie tylko prezentuje profesjonalizm, ale również efektywnie wspiera działalność artystyczną i kreatywną naszych klientów.

Strony portfolio - przykładowe realizacje:

Portflolio Another Pink Floyd

Another Pink Floyd

Portflolio PEACOCK-MUSIC

Peacock Music - strona internetowa

Portflolio MEDIASOUND

Strony internetowe Kraków - Mediasound

Tworzenie stron internetowych dla organizacji i stowarzyszeń z Wieliczki

Tworzymy strony internetowe dla stowarzyszeń, fundacji, klubów, kół i innych organizacji zarejestrowanych na terenie Wieliczki oraz powiatu wielickiego, które chcą podkreślić swoją obecność i promować swoje działania w świecie online. Tworzone przez nas strony wspierają budowanie wiarygodności, pełniąc kluczową rolę informacyjną oraz promocyjną. Są tak zaprojektowane, aby umożliwiać efektywną komunikację zarówno między członkami danej organizacji, jak i z osobami z nią związanymi.

Znaczenie strony internetowej dla organizacji w Wieliczce:

Informacja

W naszych projektach zamieszczamy najważniejsze informacje w atrakcyjny i klarowny sposób. Podkreślamy wszystkie, istotne elementy jak misja, cele, formy ich realizacji, historia oraz osiągnięcia. Dążymy do tego, aby prezentacja treści była czytelna i przyciągała uwagę odwiedzających, umożliwiając im łatwe zrozumienie kluczowych aspektów działalności organizacji.

Promocja

Stworzenie wiarygodnej strony internetowej to kluczowy element w procesie pozyskiwania nowych partnerów, wolontariuszy, darczyńców oraz członków organizacji. Skupiamy się na estetyce, ale również dostarczaniu treści w sposób przystępny i angażujący. Sprzyja to budowaniu zaufania i przyciąga uwagę potencjalnych współpracowników oraz sympatyków organizacji, umacniając tym samym jej pozytywny wizerunek online.

Komunikacja

Strona internetowa umożliwia stały kontakt z interesariuszami oraz członkami stowarzyszenia. Ułatwia przekazywanie najnowszych informacji, aktualności, może zawierać zaproszenia i ogłoszenia. Platforma dodatkowo sprzyja motywacji do zaangażowania się w akcje społeczne, udziału w ważnych wydarzeniach oraz aktywności związanej z różnego rodzaju inicjatywami organizacji.

Strony organizacji i stowarzyszeń - przykładowe realizacje:

Stowarzyszenie SIEPRAW

Strony internetowe Kraków - Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Sieprawskiej

Kocham Skawinę

Stowarzyszenie Kocham Skawinę - Strony internetowe Kraków

Tworzenie wizytówek internetowych dla firm i osób prywatnych z Wieliczki

Strony wizytówkowe Wieliczka

Wizytówki internetowe stanowią formę kompaktowych stron pełniących rolę wizytówek online dla firm, organizacji, osób lub instytucji. Ich nadrzędnym celem jest przekazywanie kluczowych informacji, takich jak nazwa, logo firmy oraz dane kontaktowe. Dodatkowo, wizytówki internetowe mogą zawierać ogólne informacje dotyczące prowadzonej działalności, godzin otwarcia firmy oraz linki do mediów społecznościowych lub innych stron internetowych. Stanowią efektywne narzędzie, które pozwala na szybkie i klarowne przekazanie istotnych informacji o danej jednostce lub przedsiębiorstwie.

Strony wizytówkowe cechują się swoistą prostotą w porównaniu do rozbudowanych i kompleksowych stron internetowych. Mimo swojej prostoty bywają w zupełności wystarczające i cieszą się rosnącą popularnością, zwłaszcza wśród małych firm usługowych, freelanserów, artystów, rzemieślników i innych osób, dla których pełna funkcjonalność rozbudowanej witryny może okazać się zbędna.

Strony wizytówkowe Wieliczka

Wizytówki internetowe - przykładowe realizacje:

PawixDesign ONEPAGE

Strony internetowe Kraków - Pawix Design

Poradnia Psychologiczna

Strony internetowe Kraków - Poradnia Psychologiczna Balans

PawixMusic

Strony internetowe Kraków - PawixMusic

Strony internetowe Wieliczka - blogi i strony osobiste

Strony osobiste

Blogi i strony osobiste stanowią sprawdzoną uniwersalną formę kształtowania własnej tożsamości w sieci. Pełnią rolę nośnika informacji o umiejętnościach, pasjach i zainteresowaniach, ułatwiając nawiązywanie kontaktów zawodowych, jak i społecznych. Naszą ofertę tworzenia osobistych stron internetowych realizujemy na terenie Wieliczki i okolic.

Rodzaje stron osobistych:

Strony hobbistyczne

Strony internetowe służące prezentowaniu określonych pasji i hobby naszych klientów. Umożliwiają nie tylko wyrażenie swoich zainteresowań, ale również nawiązywanie kontaktów z innymi osobami o podobnych pasjach.

Portfolio

Strony są służące promowaniu twórczości oraz nawiązywaniu kontaktów z potencjalnymi klientami czy fanami. Tworzymy portfolio dla fotografów, plastyków, projektantów, muzyków i innych osób, które chcą efektywnie prezentować swoje prace i wyjątkowe umiejętności online.

CV online

Projektujemy strony internetowe, które służą ukazaniu swojego doświadczenia zawodowego, określonego wykształcenia, odbytych kursów i szkoleń, umiejętności i innych, istotnych cech związanych z karierą zawodową.

Strony autorskie

Tworzymy strony osobiste, na których uzdolnieni twórczo autorzy mają możliwość publikowania swoich wierszy, artykułów, książek i innych form literackich.

Blogi osobiste

Tworzymy strony internetowe umożliwiające dzielenie się przemyśleniami i doświadczeniami związanymi z najróżniejszymi dziedzinami życia, jak podróże, moda, gotowanie, zdrowie, sport czy inne, szczególne hobby. Nasze projekty powstają z myślą o przejrzystości i atrakcyjności dla odwiedzających, a jednocześnie uosabiają personalne cechy autora.

Wieliczka - identyfikacja wizualna

Wygląd i estetyka stron internetowych pełnią zasadniczą rolę w kontekście kształtowania identyfikacji wizualnej. Drukowane materiały, takie jak wizytówki, ulotki, foldery czy plakaty, powinny harmonijnie współgrać graficznie ze stroną internetową, co stanowi istotny element budowy spójnego wizerunku firmy, organizacji czy instytucji.

Oferujemy projektowanie kluczowych elementów graficznych, stanowiących fundament skutecznego brandingu. Elementy takie powinny być przemyślane i odzwierciedlać cechy i wartości reprezentowane przez daną markę.

Obsługa stron i sklepów internetowych dla firm i klientów indywidualnych z Wieliczki

Oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie wprowadzania i modyfikacji treści na stronach internetowych. Nasze usługi obejmują dodawanie aktualności, wpisów blogowych, zdjęć, filmów wideo oraz produktów w sklepach internetowych. Służymy też wsparciem technicznym. Regularnie wykonujemy kopie bezpieczeństwa, dbając o nieprzerwane funkcjonowanie serwisu.

Obszar działania:

 • Wieliczka
 • Niepołomice
 • Biskupice
 • Gdów
 • Kłaj
 • Raciechowice
 • Wiśniowa
 • Lubień
 • Tokarnia
 • Siepraw
 • Pcim
 • Kraków
 • Świątniki Górne
 • Mogilany
 • Skawina
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.