Skip links

Identyfikacja wizualna

Tworzenie stron internetowych łączymy z usługą projektowania identyfikacji wizualnej. Materiały drukowane, spójne graficznie ze stroną internetową, są doskonałym dopełnieniem kształtowania wizerunku firmy, organizacji lub instytucji. Służą określeniu ich tożsamości i unikatowości na rynku.

Czym jest identyfikacja wizualna?

Identyfikacja wizualna to szereg spójnych elementów graficznych, wykorzystywanych do budowania wizerunku i tożsamości firmy lub marki.

Elementy graficzne, składające się na identyfikację wizualną, powinny swoją formą oddawać charakter, osobowość i wartości reprezentowane przez daną markę. Logo, paleta kolorów, wykorzystana typografia i stylistyka, umożliwiają podkreślenie pewnych cech, jak nowoczesność, innowacyjność, tradycja, elegancja, itp. Wyrazisty i przemyślany projekt określa rodzaj prowadzonej działalności, jej dynamikę a także adresatów, ich wiek i zainteresowania.

Identyfikacja wizualna jest jednym z najistotniejszych elementów brandingu, czyli świadomego budowania wizerunku marki. Ma bezpośredni wpływ na kształtowanie określonych doświadczeń towarzyszących kontaktowi z firmą, organizacją lub instytucją. Kreuje odczucia i wrażenia, wpływa na zaufanie i wiarygodność marki. Jednocześnie bywa jednym, z najbardziej zaniedbywanych aspektów prowadzonych działalności i zdarza się, że firmy z kilkunastoletnim stażem nie posiadają praktycznie żadnej identyfikacji.

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna - nasza oferta

Oferta

Tworząc strony internetowe dla firm, organizacji lub instytucji, które posiadają już wdrożoną identyfikację wizualną – wykorzystujemy jej elementy przygotowując projekt strony. Logo, kolorystyka, typografia i stylistyka, nawiązują wówczas do opracowanych wcześniej materiałów i tworzą z nimi spójną całość, stanowiąc kolejny, ważny element brandingu.

W przypadku, kiedy strona internetowa powstaje dla klienta, który nie ma jeszcze identyfikacji wizualnej – proponujemy zaprojektowanie elementów graficznych, będących fundamentem skutecznego brandingu. Wizytówki, papier firmowy, koperty, ulotki, plakaty, itp., będą spójne ze stroną internetową i staną się rozpoznawalnym elementem wyróżniającym markę na rynku.

Wizytówki

Papier firmowy

Dyplomy i certyfikaty

Ulotki

Plakaty

Foldery

Banery reklamowe

Roll-upy

Dowiedz się więcej lub zamów szybką, bezpłatną wycenę naszych usług:

Ta strona wykorzystuje pliki cookies - pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.