Skip links

Strony internetowe Kalwaria Zebrzydowska

Tworzenie stron internetowych oraz sklepów online dla firm i klientów indywidualnych z Kalwarii Zebrzydowskiej.

Gwarantujemy pełne zaangażowanie oraz dbałość o najdrobniejsze detale. Zapewniamy dobry kontakt z klientem, terminowość, najwyższą jakość usług i atrakcyjne ceny. Strony internetowe Kalwaria Zebrzydowska - zapraszamy!

Strony internetowe Kalwaria Zebrzydowska - nasza oferta:

Tworzymy strony internetowe oraz sklepy online dla firm, instytucji, organizacji, a także klientów indywidualnych z Kalwarii.

Tworzenie stron internetowych łączymy z usługami SEO (optymalizacja stron pod kątem osiągania najwyższych pozycji w wyszukiwarkach typu Google) oraz projektowaniem identyfikacji wizualnej. Oferujemy także obsługę i prowadzenie stron internetowych. Nasze usługi realizujemy na terenie Kalwarii Zebrzydowskiej oraz najbliższych okolic.

Naszą ofertę kierujemy do firm z Kalwarii Zebrzydowskiej, które cenią sobie pełne zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta. Zapewniamy krótki czas realizacji oraz bezwzględną terminowość. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, rzetelność, oraz dobry kontakt z klientem.

Naszym Klientom z Kalwarii Zebrzydowskiej oferujemy usługę tworzenia sklepów internetowych w technologii WooCommerce. Łączymy tym samym szeroką funkcjonalność z najwyższymi standardami estetycznymi.

Strony Internetowe Kalwaria Zebrzydowska to także oferta prostych w formie, ale atrakcyjnych i efektownych stron wizytówkowych, zawierających najważniejsze informacje dotyczące danej firmy czy działalności. Taka wizytówkowa strona internetowa to doskonały sposób, aby najszybciej zaistnieć w sieci. Oferta adresowana jest do wszystkich firm oraz klientów indywidualnych z Kalwarii Zebrzydowskiej, dla których w pełni rozbudowana strona internetowa mogłaby okazać się zbędna (freelanserzy, artyści, rzemieślnicy, niewielkie firmy, itp.)

Strony osobiste oraz blogi to spersonalizowane strony internetowe przeznaczone dla klientów indywidualnych z Kalwarii Zebrzydowskiej, służące popularyzowaniu określonych pasji i zainteresowań. Oferta kierowana jest głównie do blogerów - hobbistów i entuzjastów określonego stylu i sposobu życia, a także autorów różnych form literackich i innych osób chcących zbudować swój wizerunek w sieci i podzielić się swoimi zainteresowaniami.  

Oferujemy atrakcyjne portfolio internetowe umożliwiające twórcom oraz artystom z Kalwarii Zebrzydowskiej popularyzację określonych form twórczych – fotografii, rękodzieła, malarstwa, muzyki, itp. Naszą ofertę realizujemy w formie efektownych, przejrzystych i profesjonalnych stron internetowych ukierunkowanych na zaprezentowanie określonego dorobku twórczego.

Projektujemy strony internetowe dla stowarzyszeń, klubów, fundacji, kół oraz wszystkich, innych organizacji działających na terenie Kalwarii Zebrzydowskiej, chcących rozwijać i upowszechniać swoją działalność za pośrednictwem internetu.

Strony internetowe Kalwaria Zebrzydowska - najwyższy standard usług:

WordPress CMS

Tworzymy strony internetowe wykorzystując system zarządzania treścią (CMS) – WordPress, umożliwiający klientom łatwą, samodzielną edycję stron internetowych. Strony Internetowe Kalwaria Zebrzydowska oferuje także indywidualne szkolenia obejmujące obsługę panelu administracyjnego oraz edycję publikowanych treści.

Strony w pełni responsywne

Wygląd i funkcjonalność naszych stron internetowych na smartfonach i innych urządzeniach mobilnych jest naszym priorytetem. Testujemy ich działanie na najpopularniejszych telefonach komórkowych, tabletach i laptopach aby mieć pewność, że nasze strony zawsze wyglądają przejrzyście i profesjonalnie, a ich obsługa jest wygodna i intuicyjna niezależnie od urządzenia. Strony internetowe Kalwaria Zebrzydowska to oferta stron w 100% responsywnych.

HTML + CSS + JS

Strony internetowe Kalwaria Zebrzydowska to także projekty realizowane w technologii HTML+CSS+JS. Rozwiązanie to sprawdza się doskonale w przypadku mniej złożonych projektów, nie wymagających częstej ingerencji w treść i strukturę strony internetowej, gwarantując niezrównaną stabilność i bezpieczeństwo.

Obsługa stron internetowych

Świadczymy kompleksowe usługi prowadzenia i obsługi stron internetowych dla naszych klientów z Kalwarii. Publikujemy aktualności i wpisy blogowe, dodajemy produkty, zdjęcia, itp. Edytujemy treści stron internetowych, a także zapewniamy bieżące wsparcie techniczne.

Nowoczesny design

Na bieżąco monitorujemy najnowsze trendy web designerskie i wykorzystujemy je w naszych projektach realizowanych dla firm i klientów indywidualnych z Kalwarii. Dzięki temu nasze projekty są nowoczesne - zarówno pod kątem estetycznym jak i funkcjonalnym, doskonale działając na wszelkich urządzeniach mobilnych, typu smartfony i tablety.

Oprawa graficzna

Oferujemy profesjonalną oprawę wizualną, zarówno pod kątem zdjęć, jak i grafiki. Wykorzystujemy licencjonowane materiały pochodzące z najlepszych banków mediów. Oferujemy także naszym klientom z Kalwarii Zebrzydowskiej spersonalizowane usługi fotograficzne oraz postprodukcyjne.

Redagowanie treści

Naszym klientom z Kalwarii Zebrzydowskiej oferujemy wsparcie w redagowaniu publikowanych, na stronach internetowych, treści. Podejmujemy się także kompleksowego przygotowywania treści na każdym etapie realizacji, dbając o kulturę słowa oraz odpowiednią wartość merytoryczną. Wykorzystujemy przy tym najlepsze praktyki SEO, aby nasze treści były skuteczne pod kątem wyszukiwarek typu Google.

Optymalizacja SEO

Tworząc nasze strony internetowe dla klientów z Kalwarii Zebrzydowskiej, wykorzystujemy najlepsze i sprawdzone praktyki SEO. Dokładna i przemyślana optymalizacja stron, realizowana przez Strony Internetowe Kalwaria Zebrzydowska, sprzyja uzyskiwaniu wysokich pozycji w wyszukiwarkach typu Google, przekładając się na realne zwiększenie zasięgu i dotarcie do większej liczby klientów.

Strony internetowe Kalwaria Zebrzydowska - przebieg realizacji zlecenia:

01 01

Wstępna wycena

Na podstawie wstępnych informacji otrzymanych od klientów z Kalwarii (tematyka strony internetowej, oczekiwany zakres prac, przewidywana liczba podstron, itp.) – dokonujemy wyceny i proponujemy termin realizacji strony internetowej lub sklepu online.

02 02

Proponowane rozwiązania

Proponujemy najlepsze rozwiązania oraz wszystkie, możliwe warianty. Ustalamy najważniejsze zagadnienia oraz zakres materiałów, które będziemy musieli otrzymać przed przystąpieniem do pracy (teksty, zdjęcia, filmy, itp.). Na tym etapie podpisujemy także stosowną umowę.

03 03

Ustalenie szczegółów

Szczegółowe ustalenie wszystkich, niezbędnych detali odgrywa najważniejszą rolę z punktu widzenia sprawnej realizacji strony internetowej. Po otrzymaniu wszystkich, potrzebnych nam informacji i materiałów od naszych klientów z Kalwarii Zebrzydowskiej - przystępujemy do realizacji projektu.

04 04

Realizacja

Tworzymy stronę internetową zgodnie z wszystkimi, wcześniejszymi ustaleniami. Oddajemy projekt do akceptacji klienta na wszystkich, kluczowych etapach pracy, aby mieć pewność, że projektowana strona spełnia wszystkie, jego oczekiwania.

05 05

Finalizacja

Ukończony, przetestowany i co najważniejsze – w pełni zaakceptowany, przez klienta, projekt, publikujemy w internecie. Przeprowadzamy szkolenie w zakresie obsługi strony i systemu CMS lub też wykonujemy dodatkowe projekty graficzne pod kątem identyfikacji wizualnej.

06 06

Wsparcie

Oferujemy wsparcie techniczne, możemy także podjąć się prowadzenia i obsługi strony dla klientów z Kalwarii Zebrzydowskiej. Pozostajemy do dyspozycji w przypadku potrzeby rozbudowania strony internetowej o dodatkowe podstrony, funkcjonalności lub też wprowadzenia innych modyfikacji.

strony internetowe Kalwaria Zebrzydowska

Dlaczego warto nam zaufać?

Najwyższa jakość

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze strony internetowe dla klientów z Kalwarii były przemyślane i dopracowane na każdej płaszczyźnie – zarówno w warstwie słownej, funkcjonalnej jak i wizualnej.

Terminowość

Nie przyjmujemy wielu projektów w tym samym czasie, co umożliwia nam dotrzymywanie wszelkich terminów oraz szybką realizację bez uszczerbku na jakości pracy.

Zaangażowanie

Skoncentrowanie całej uwagi na bieżącym projekcie pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty – poznać specyfikę firmy, dostrzec i podkreślić jej najlepsze cechy na stronie www.

Kompleksowość

Tworzenie i prowadzenie stron internetowych, oprawa graficzna, identyfikacja wizualna oraz inne usługi - pozwalają nam precyzyjnie dostosować się do określonych wymagań klienta.

WordPress

Wykonujemy strony internetowe z wykorzystaniem najpopularniejszego systemu zarządzania treścią (CMS) – WordPress.

Strony HTML

Realizujemy także strony w technologii HTML+CSS+JS, które w wielu przypadkach posiadają szereg zalet i stanowią doskonałą alternatywę dla stron opartych o WordPress.

Kalwaria Zebrzydowska - identyfikacja wizualna

Wygląd i estetyka stron internetowych to jeden z najistotniejszych elementów związanych z projektowaniem identyfikacji wizualnej. Materiały drukowane, takie jak wizytówki, ulotki, foldery czy plakaty, powinny być spójne graficznie ze stroną internetową, co stanowi zasadniczy element budowania wizerunku firmy, organizacji czy instytucji. Projektowanie identyfikacji wizualnej obejmuje różne aspekty, takie jak schematy kolorystyczne, typografie, logotypy i inne elementy graficzne, które tworzą jednolity, rozpoznawalny charakter. W efekcie finalnym nasz klient z Kalwarii Zebrzydowskiej otrzymuje kompleksowe narzędzia do prezentacji swojej marki czy tożsamości, zarówno w sieci, jak i w życiu codziennym.

W naszej ofercie znajduje się projektowanie kluczowych elementów graficznych, które stanowią fundament skutecznego brandingu. Elementy takie powinny w swojej formie odzwierciedlać charakter, osobowość oraz wartości reprezentowane przez daną markę.

Obsługa stron i sklepów internetowych dla firm i klientów indywidualnych z Kalwarii Zebrzydowskiej

Świadczymy usługi kompleksowego wsparcia w zakresie wprowadzania i modyfikacji treści na stronach internetowych (dodawanie aktualności, wpisów blogowych, zdjęć, oraz filmów wideo, produktów w sklepach internetowych). Zapewniamy także wszelkie, niezbędne modernizacje i aktualizacje, aby strona działała sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami klienta, regularnie wykonujemy kopie bezpieczeństwa. Naszym celem jest zapewnienie płynnego i nieprzerwanego funkcjonowania strony internetowej klienta.

Dowiedz się więcej lub zamów szybką, bezpłatną wycenę naszych usług:

Ta strona wykorzystuje pliki cookies - pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.