Skip links

Strony internetowe Nowy Wiśnicz

Tworzenie stron internetowych oraz sklepów online dla firm i klientów indywidualnych z Nowego Wiśnicza.

Zapewniamy pełne zaangażowanie oraz dbałość o najdrobniejsze detale. Gwarantujemy dobry kontakt z klientem, terminowość, najwyższą jakość usług i atrakcyjne ceny. Strony internetowe Nowy Wiśnicz - zapraszamy!

Strony internetowe Nowy Wiśnicz - nasza oferta:

Tworzymy strony internetowe dla firm, instytucji, organizacji, a także klientów indywidualnych z Nowego Wiśnicza

Ofertę tworzenia stron internetowych dla klientów z Nowego Wiśnicza łączymy z usługami SEO (optymalizacja stron pod kątem osiągania możliwie najwyższych pozycji w wyszukiwarkach typu Google) oraz projektowaniem identyfikacji wizualnej. Oferujemy także obsługę stron internetowych oraz sklepów online. Zapewniamy stałe wsparcie techniczne oraz indywidualne szkolenia w zakresie samodzielnej edycji stron internetowych. Nasze usługi realizujemy na terenie Nowego Wiśnicza oraz najbliższych okolic.

Naszą ofertę kierujemy do firm z Nowego Wiśnicza, ceniących sobie zaangażowanie i indywidualne, elastyczne podejście do klienta. Zapewniamy krótki czas realizacji oraz bezwzględną terminowość. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, rzetelność, oraz dobry kontakt z klientem.

Naszym klientom z Nowego Wiśnicza oferujemy usługi tworzenia sklepów internetowych w technologii WooCommerce, opierające się na najpopularniejszym na świecie systemie zarządzania treścią – WordPress. Dzięki temu łączymy szeroką funkcjonalność z najwyższymi standardami estetycznymi. Oferujemy wsparcie techniczne oraz indywidualne szkolenia w zakresie obsługi stron internetowych i sklepów online.

Strony Internetowe Nowy Wiśnicz to także oferta prostych w formie, ale atrakcyjnych stron wizytówkowych zawierających najistotniejsze informacje dotyczące danej firmy czy działalności. Konkretna i efektowna strona internetowa pozwala możliwie szybko zaistnieć w sieci. Oferta adresowana jest do firm i klientów indywidualnych z Nowego Wiśnicza, dla których w pełni rozbudowana strona internetowa mogłaby okazać się zbędna (freelanserzy, artyści, rzemieślnicy, niewielkie firmy, itp.)

Blogi oraz strony osobiste to spersonalizowane, responsywne strony internetowe przeznaczone dla klientów indywidualnych z Nowego Wiśnicza, służące popularyzowaniu określonych pasji, hobby i zainteresowań. Oferta kierowana jest m. in. do blogerów - hobbistów i entuzjastów określonego sposobu życia, a także autorów różnych form literackich i innych osób chcących zbudować swój wizerunek w sieci i podzielić się swoimi zainteresowaniami.  

Oferujemy efektowne strony internetowe typu portfolio umożliwiające twórcom oraz artystom z Nowego Wiśnicza popularyzację określonych form twórczych – fotografii, rękodzieła, malarstwa, muzyki, itp. Naszą ofertę realizujemy w formie efektownych, przejrzystych i profesjonalnych stron ukierunkowanych na zaprezentowanie dorobku twórczego.

Projektujemy strony internetowe dla stowarzyszeń, klubów, fundacji, kół oraz wszystkich, innych organizacji działających na terenie Nowego Wiśnicza, chcących rozwijać i upowszechniać swoją działalność za pośrednictwem internetu.

Strony internetowe Nowy Wiśnicz - najwyższy standard usług:

WordPress CMS

Tworzymy strony internetowe wykorzystując najpopularniejszy system zarządzania treścią (CMS) – WordPress, umożliwiający klientom łatwą, samodzielną edycję stron internetowych. Naszym klientom z Nowego Wiśnicza oferujemy także indywidualne szkolenia obejmujące obsługę panelu administracyjnego oraz edycję publikowanych treści.

Strony w pełni responsywne

Wygląd i funkcjonalność naszych stron internetowych na smartfonach i innych urządzeniach mobilnych jest naszym najważniejszym priorytetem. Testujemy ich działanie na najpopularniejszych telefonach komórkowych, tabletach i laptopach aby mieć pewność, że nasze strony zawsze wyglądają przejrzyście i profesjonalnie, a ich obsługa jest wygodna i intuicyjna niezależnie od urządzenia.

HTML + CSS + JS

Strony internetowe Nowy Wiśnicz to także projekty realizowane w technologii HTML+CSS+JS. To rozwiązanie sprawdza się doskonale w przypadku mniej złożonych projektów, nie wymagających częstej ingerencji w treść i strukturę strony internetowej (wizytówki internetowe, proste strony firmowe), zapewniając niezrównaną stabilność i niezawodność.

Obsługa stron internetowych

Świadczymy kompleksowe usługi prowadzenia stron internetowych oraz obsługi sklepów online dla naszych klientów z Nowego Wiśnicza. Publikujemy aktualności i wpisy blogowe, dodajemy produkty, zdjęcia, itp. Edytujemy treść stron internetowych, a także zapewniamy bieżące wsparcie techniczne.

Nowoczesny design

Na bieżąco monitorujemy najnowsze trendy web designerskie i wykorzystujemy je w naszych projektach realizowanych dla firm i klientów indywidualnych z Nowego Wiśnicza. Dzięki temu nasze strony internetowe oraz sklepy online są nowoczesne - zarówno pod kątem estetycznym jak i funkcjonalnym oraz doskonale działające na wszelkich urządzeniach mobilnych.

Oprawa graficzna

Oferujemy profesjonalną i atrakcyjną oprawę wizualną, zarówno pod kątem zdjęć, jak i grafiki. Wykorzystujemy licencjonowane materiały pochodzące z najlepszych banków mediów. Naszym Klientom z Nowego Wiśnicza oferujemy także spersonalizowane usługi fotograficzne oraz postprodukcyjne, wykonywane przez profesjonalnych fotografów.

Redagowanie treści

Naszym klientom z Nowego Wiśnicza oferujemy szeroką pomoc w redagowaniu publikowanych, na stronach internetowych, treści. Podejmujemy się także całościowego przygotowywania treści na każdym etapie realizacji, dbając o kulturę słowa oraz odpowiednią wartość merytoryczną. Wykorzystujemy przy tym najlepsze praktyki SEO, aby nasze treści były skuteczne pod kątem wyszukiwania.

Optymalizacja SEO

Realizując nasze strony internetowe dla klientów z Nowego Wiśnicza, wykorzystujemy najlepsze i sprawdzone praktyki SEO. Precyzyjna i przemyślana optymalizacja stron pod kątem pozycjonowania sprzyja uzyskiwaniu wysokich pozycji w wyszukiwarkach typu Google.

Strony internetowe Nowy Wiśnicz - przebieg realizacji zlecenia:

01 01

Wstępna wycena

Na podstawie informacji otrzymanych od klientów z Nowego Wiśnicza (tematyka, branża firmy, oczekiwany zakres prac, przewidywana liczba podstron, itp.) – dokonujemy wstępnej wyceny i proponujemy termin realizacji strony internetowej lub sklepu online.

02 02

Proponowane rozwiązania

Sugerujemy najlepsze rozwiązania oraz wszystkie, możliwe warianty. Ustalamy najważniejsze zagadnienia oraz zakres materiałów, które będziemy musieli otrzymać przed przystąpieniem do pracy (teksty, zdjęcia, filmy, itp.). Na tym etapie podpisujemy także stosowną umowę.

03 03

Ustalenie szczegółów

Precyzyjne ustalenie wszystkich, niezbędnych szczegółów odgrywa najważniejszą rolę z punktu widzenia sprawnej realizacji strony internetowej. Po otrzymaniu wszystkich, potrzebnych nam informacji i materiałów od naszych klientów z Nowego Wiśnicza - przystępujemy do realizacji projektu.

04 04

Realizacja

Tworzymy stronę internetową zgodnie z wszystkimi, wcześniejszymi ustaleniami. Oddajemy projekt do akceptacji klienta na wszystkich, kluczowych etapach pracy, aby mieć pewność, że projektowana strona spełnia wszystkie wymogi i oczekiwania.

05 05

Finalizacja

Ukończony, przetestowany i zaakceptowany, przez klienta, projekt publikujemy w internecie. Przeprowadzamy szkolenie w zakresie obsługi strony i systemu CMS lub też wykonujemy dodatkowe projekty graficzne pod kątem identyfikacji wizualnej.

06 06

Wsparcie

Oferujemy wsparcie techniczne, możemy także podjąć się prowadzenia i obsługi strony dla klientów z Nowego Wiśnicza. Pozostajemy do dyspozycji w przypadku potrzeby rozbudowania strony internetowej o dodatkowe funkcjonalności lub też wprowadzenia innych modyfikacji.

strony internetowe nowy wiśnicz

Dlaczego warto nam zaufać?

Najwyższa jakość

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze strony były przemyślane i dopracowane na każdej płaszczyźnie – zarówno w warstwie słownej, funkcjonalnej jak i wizualnej.

Terminowość

Nie przyjmujemy wielu projektów w tym samym czasie, co umożliwia nam dotrzymywanie wszelkich terminów oraz szybką realizację bez uszczerbku na jakości pracy.

Zaangażowanie

Skoncentrowanie całej uwagi na bieżącym projekcie pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty – poznać specyfikę firmy, dostrzec i podkreślić jej najlepsze cechy na stronie www.

Kompleksowość

Tworzenie i prowadzenie stron internetowych, oprawa graficzna, identyfikacja wizualna oraz inne usługi - pozwalają nam precyzyjnie dostosować się do określonych wymagań klienta.

WordPress

Wykonujemy strony internetowe z wykorzystaniem najpopularniejszego systemu zarządzania treścią (CMS) – WordPress.

Strony HTML

Realizujemy także strony w technologii HTML+CSS+JS, które w wielu przypadkach posiadają szereg zalet i stanowią doskonałą alternatywę dla stron opartych o WordPress.

Nowy Wiśnicz - identyfikacja wizualna

Wygląd i estetyka stron internetowych to jeden z najistotniejszych elementów związanych z projektowaniem identyfikacji wizualnej. Materiały drukowane, takie jak wizytówki, ulotki, foldery czy plakaty, powinny być spójne graficznie ze stroną internetową, co stanowi zasadniczy element budowania wizerunku firmy, organizacji czy instytucji. Projektowanie identyfikacji wizualnej obejmuje różne aspekty, takie jak schematy kolorystyczne, typografie, logotypy i inne elementy graficzne, które tworzą jednolity, rozpoznawalny charakter. W efekcie finalnym nasz klient z Nowego Wiśnicza otrzymuje kompleksowe narzędzia do prezentacji swojej marki czy tożsamości, zarówno w sieci, jak i w życiu codziennym.

W naszej ofercie znajduje się projektowanie kluczowych elementów graficznych, które stanowią fundament skutecznego brandingu. Elementy takie powinny w swojej formie odzwierciedlać charakter, osobowość oraz wartości reprezentowane przez daną markę.

Obsługa stron i sklepów internetowych dla firm i klientów indywidualnych z Nowego Wiśnicza

Naszym klientom z Nowego Wiśnicza świadczymy usługi kompleksowego wsparcia w zakresie wprowadzania i modyfikacji treści na stronach internetowych (dodawanie aktualności, wpisów blogowych, zdjęć, oraz filmów wideo, produktów w sklepach internetowych). Zapewniamy także wszelkie, niezbędne modernizacje i aktualizacje, aby strona działała sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami klienta, regularnie wykonujemy kopie bezpieczeństwa. Naszym celem jest zapewnienie płynnego i nieprzerwanego funkcjonowania strony internetowej klienta.

Dowiedz się więcej lub zamów szybką, bezpłatną wycenę naszych usług:

Ta strona wykorzystuje pliki cookies - pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.