Skip links

Tworzenie stron i sklepów internetowych

Oferujemy tworzenie stron internetowych dla firm, organizacji, instytucji oraz klientów indywidualnych. Projektujemy strony firmowe, zarówno rozbudowane, jak i wizytówki typu onepage. Oferujemy także portfolio website, sklepy internetowe oraz inne projekty według potrzeb i wymagań klienta.

Strony internetowe

Oferta
Tworzenie stron i sklepów internetowych dla firm oraz klientów indywidualnych.

Oferujemy usługi projektowania, tworzenia i obsługi stron oraz sklepów internetowych. Tworzymy nowoczesne, responsywne strony www z wykorzystaniem systemu WordPress lub w technologii HTML+CSS+JS. Optymalizujemy strony pod kątem pozycjonowania SEO, co umożliwia osiąganie wysokich pozycji w wyszukiwarkach typu Google. Wykonujemy projekty graficzne pod kątem identyfikacji wizualnej firm. Zapraszamy!

Tworzenie stron internetowych dla firm

Tworzenie stron internetowych dla firm
Strony firmowe

Niezależnie od wielkości firmy, jej branży oraz specyfiki działalności – strona internetowa jest dziś najważniejszym i najskuteczniejszym narzędziem do kreowania i utrzymywania wizerunku firmy lub też jej zaistnienia na rynku. Zaprezentowanie określonych usług lub produktów w odpowiedni sposób, przekłada się na wzmacnianie wiarygodności firmy, rozpoznawalność marki i wreszcie na realne zwiększenie zasięgu. Profesjonalna strona internetowa pomaga w pozyskiwaniu nowych klientów, ułatwia komunikację z nimi oraz przyczynia się do zwiększenia sprzedaży.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do małych, średnich jak i dużych firm, które potrzebują nowoczesnej, atrakcyjnej wizualnie i skutecznej strony internetowej. W każdym przypadku podchodzimy do naszej pracy z największą starannością i pełnym zaangażowaniem. Staramy się zawsze bardzo dokładnie określić potrzeby marketingowe i wizerunkowe firmy, aby móc zaproponować najlepsze rozwiązania. Każda firma ma swoją specyfikę, indywidualne potrzeby i oczekiwania, które wyznaczają kierunek naszych działań w zakresie tworzenia stron internetowych.

Tworzenie stron internetowych dla firm - poszczególne etapy:
01
Szczegółowy plan działania

Na tym etapie bardzo dokładnie poznajemy firmę, specyfikę jej działalności oraz zaznajamiamy się z oczekiwaniami klienta względem estetyki i funkcjonalności strony. Określamy plan opracowania treści i ustalamy szczegóły dotyczące grafik, zdjęć i innych materiałów dostarczanych nam przez klienta. Ustalamy także zagadnienia dotyczące hostingu, domeny i administrowania stroną.

02
Analiza konkurecji

Przyglądamy się dokładnie branży, w której działa dana firma i za pomocą specjalistycznych narzędzi dokonujemy analizy działań konkurencji w zakresie marketingu internetowego i pozycjonowania. Wnioski z analizy pozwalają nam zaplanować dalsze działania prowadzące do zwiększenia widoczności strony w wyszukiwarkach po wpisaniu określonych słów kluczowych.

03
Strategia słów kluczowych

Poznanie branży oraz szczegółów dotyczących oferty firmy, w połączeniu z analizą konkurencji, umożliwiają nam opracowanie strategii słów kluczowych. Uwzględniamy w niej specyfikę działalności firmy, jej obszar działania i planujemy różne sposoby wdrażania jej podczas opracowywania treści strony internetowej.

04
Realizacja strony

Tworzenie stron internetowych opieramy na wcześniejszych ustaleniach dotyczących estetyki i funkcjonalności. Przechodzimy przez kolejne etapy projektowania i w każdym, kluczowym momencie konsultujemy się z klientem, w celu zaakceptowania określonych elementów. W ten sposób finalizujemy projekt i publikujemy stronę w internecie.

05
Wsparcie i analiza

Przeprowadzamy szkolenie klienta w zakresie obsługi strony internetowej, a także służymy wsparciem technicznym w razie pojawienia się jakichkolwiek problemów. Na bieżąco analizujemy dane i statystyki związane z pozycjonowaniem, aby móc podjąć ewentualne działania korygujące. Na życzenie klienta sami obsługujemy strony internetowe, wprowadzając wszelkie zmiany, nowe treści i dokonując stosownych modernizacji i uaktualnień.

06
Identyfikacja wizualna

Tworzenie stron internetowych łączy się z opracowaniem schematów kolorystycznych, typografii (doboru czcionek) oraz przygotowaniem licznych elementów graficznych (logotypy, banery, itp.). Na życzenie klienta możemy wykorzystujemy wspomniane elementy tworząc spójny system identyfikacji wizualnej w formie elementów drukowanych (wizytówki, ulotki, foldery, plakaty i itp.). Identyfikacja wizualna stanowi osobną kategorię w naszej ofercie usługowej – zapraszamy do zapoznania się z jej szczegółami.

Strony firmowe - przykładowe realizacje:

Aso - Gastronomia

Tworzenie stron internetowych Kraków - Aso-Gastronomia

Terapeutica

Strony internetowe Kraków - Terapeutica

Studio Kreatywne

Strony internetowe Kraków - Studio Kreatywne Pawix

Tworzenie sklepów internetowych

WooCommerce

Oferujemy tworzenie sklepów internetowych opartych na platformie WooCommerce. Pełna integracja z WordPressem zapewnia atrakcyjną szatę graficzną, przyjazny interfejs użytkownika oraz wysokie standardy bezpieczeństwa. Takie środowisko zakupowe jest przejrzyste i wygodne zarówno dla kupujących, jak i dla obsługujących sprzedaż za pośrednictwem sklepu on-line. Tworzymy sklepy internetowe działające samodzielnie, oferujemy także tworzenie stron internetowych zintegrowanych ze sklepem w ramach jednej witryny.

Łatwa obsługa

Sklepy oparte o WooCommerce cechują się wyjątkowo łatwą i intuicyjną obsługą, zarówno dla kupujących, jak i sprzedających. Interfejs użytkownika jest przejrzysty i dostępny jest w języku polskim, podobnie jak większość, zintegrowanych z nim, narzędzi.

Atrajcyjny wygląd i funkcjonalność

Wszystkie zalety WordPressa można wykorzystać w sklepie internetowym, co otwiera nieograniczone możliwości w zakresie estetyki i funkcjonalności. Łatwa integracja z popularnymi usługami dostawy, płatności on-line, itp., łączy się z bezpieczeństwem wynikającym z bieżących aktualizacji dokonywanych przez WordPress.

Optymalizacja SEO

Wykorzystanie platformy WooCommerce umożliwia uzyskanie wysokich pozycji w wyszukiwarkach i poprawę widoczności strony w sieci. Oferujemy liczne działania w zakresie optymalizacji strony internetowej, przy wykorzystaniu specjalistycznych narzędzi służących pozycjonowaniu.

Tworzenie stron typu portfolio

Portfolio Website
Portfolio Website

Oferujemy tworzenie stron internetowych dla artystów, chcących popularyzować swój dorobek twórczy i zaprezentować go w sieci za pomocą atrakcyjnego i funkcjonalnego portfolio. Oferta skierowana jest głównie do fotografów, artystów malarzy i plastyków, muzyków, ale także do architektów oraz projektantów.

Portfolio Website jest to specyficzny rodzaj stron internetowych, ukierunkowany na prezentowanie fotografii, prac plastycznych, projektów, utworów muzycznych i innych form w sposób profesjonalny i atrakcyjny dla odbiorcy. Estetyka i funkcjonalność portfolio określane są zazwyczaj poprzez personalne cechy twórcy oraz rodzaj prezentowanych treści i mają na celu wyeksponowanie największych zalet oraz najlepszych dokonań artystycznych autora.

Tworzenie stron internetowych typu portfolio rządzi się swoimi zasadami, z których nadrzędną jest absolutny priorytet prezentowanych tam prac. Strona internetowa nie może rozpraszać, czy też odwracać uwagi odbiorcy, powinna eksponować określone treści i na nich się koncentrować. Powinna także zawierać niezbędne informacje dotyczące autora i twórczości, choć nie w przytłaczającej ilości. Forma strony portfolio jest więc czymś indywidualnym, każdorazowo dostosowywanym do preferencji twórcy.

Strony www dla fotografów

Portfolio prezentujące fotografie w atrakcyjnej, przejrzystej i uporządkowanej formie. Możliwość całkowitej personalizacji wyglądu strony pod kątem indywidualnych wymagań.

Strony www dla plastyków

Zdjęcia prezentujące prace plastyczne, rękodziełko i inne formy twórczości, zaprezentowane w atrakcyjny i spójny sposób wraz z niezbędnymi informacjami dotyczącymi artysty.

Strony www dla muzyków

Prezentacja dorobku muzycznego z wykorzystaniem wewnętrznych odtwarzaczy audio lub poprzez integrację z portalami typu Soundcloud, Spotify, etc.

Strony www dla projektantów

Strony tworzone dla projektantów mody, dekoratorów, projektantów wnętrz i innych osób działających w szeroko rozumianej branży projektowej.

Portfolio Website - przykładowe realizacje:

Portflolio PEACOCK-MUSIC

Peacock Music - strona internetowa

Portflolio MEDIASOUND

Strony internetowe Kraków - Mediasound

Tworzenie stron internetowych dla organizacji

Tworzymy strony internetowe dla stowarzyszeń, fundacji, klubów, kół i innych organizacji chcących podkreślić swoją obecność i popularyzować swoje działania w sieci. Takie strony budują wiarygodność i zaufanie, odgrywają także kluczową rolę informacyjną oraz promocyjną. Służą sprawnej komunikacji między członkami danej organizacji oraz osobami z nią związanymi.

Tworzenie stron internetowych dla organizacji rozpoczynamy od wnikliwego zapoznania się ze specyfiką ich działalności. Poznajemy dokładnie ich potrzeby, analizujemy cele działania oraz formy ich realizacji. Ustalamy dokładnie funkcje, jakie ma pełnić strona internetowa oraz skupiamy się na wymaganiach wizualnych. Po uzyskaniu wszystkich, niezbędnych materiałów (statuty, misje, cele, działania, zdjęcia, grafiki, itp.) oraz ustaleniach dotyczących hostingu, domeny i administrowania przyszłą stroną – przystępujemy do pracy. Na każdym kluczowym etapie pozostajemy w kontakcie z organizacją i w ten sposób doprowadzamy do finalizacji projektu.

Znaczenie strony internetowej dla organizacji:

Informacja

Na stronie internetowej znajdują się najważniejsze informacje, podane w atrakcyjny i konkretny sposób: misja, cele i formy ich realizacji, historia, osiągnięcia.

Promocja

Atrakcyjna, interesująca i wzbudzająca zaufanie strona internetowa, sprzyja pozyskiwaniu nowych partnerów, wolontariuszy, darczyńców i członków organizacji.

Komunikacja

Strona internetowa umożliwia stały kontakt z interesariuszami oraz członkami stowarzyszenia. Za jej pośrednictwem łatwo przekazywać najnowsze informacje, aktualności, zaproszenia i ogłoszenia, a także motywować do zaangażowania się w akcje społeczne, wydarzenia, itp.

Pozyskiwanie środków

Za pośrednictwem strony internetowej można starać się o środki finansowe, dotacje, datki i inne formy wsparcia finansowego, przeznaczonego na cele statutowe.

Edukacja

Na stronie internetowej można zamieszczać dowolne informacje związane z przedmiotem i tematyką podejmowanych, przez organizację, działań. Taka strona może pełnić funkcję edukacyjną i podnosić świadomość społeczną w obszarze działań organizacji.

Strony internetowe organizacji - przykładowe realizacje:

Stowarzyszenie SIEPRAW

Strony internetowe Kraków - Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Sieprawskiej

Kocham Skawinę

Stowarzyszenie Kocham Skawinę - Strony internetowe Kraków

Tworzenie wizytówek internetowych

Strony wizytówki

Wizytówki internetowe to niewielkie strony pełniące funkcję cyfrowych wizytówek firm, organizacji, osób lub instytucji. Ich celem jest przekazanie podstawowych i zarazem najważniejszych informacji takich jak nazwa, logo firmy czy dane kontaktowe. Mogą zawierać ogólne informacje o prowadzonej działalności, godzinach otwarcia firmy, a także linki do mediów społecznościowych lub innych stron internetowych.

Strony wizytówkowe są bardzo proste w swojej formie i tym właśnie odróżniają się od bardziej złożonych i rozbudowanych stron internetowych (firmowych, osobistych, itp.). Często jednak okazują się zupełnie wystarczające i cieszą się, dzięki temu, niesłabnącą popularnością. Szczególnie często sięgają po nie małe firmy usługowe, freelanserzy, artyści, rzemieślnicy i inne osoby, dla których pełna funkcjonalność stron jest zbędna.

Jakość wizualna wizytówek internetowych nie ustępuje w niczym typowym stronom internetowym. Są responsywne (wyświetlają się doskonale na wszelkich urządzeniach mobilnych) i dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Aspekty estetyczne ustalane są każdorazowo z klientem, aby szata graficzna łączyła się spójnie z wykonywaną działalnością czy też rodzajem firmy.

Wizytówki internetowe
Strony wizytówki - przykładowe realizacje:

PawixDesign ONEPAGE

Strony internetowe Kraków - Pawix Design

Poradnia Psychologiczna

Strony internetowe Kraków - Poradnia Psychologiczna Balans

PawixMusic

Strony internetowe Kraków - PawixMusic

Tworzenie osobistych stron internetowych

Strony osobiste

Strony osobiste to doskonała, atrakcyjna i uniwersalna forma budowania własnej tożsamości w sieci. Umożliwiają prezentowanie swoich umiejętności, pasji i zainteresowań. Ułatwiają nawiązywanie kontaktów zawodowych i społecznych oraz pozwalają na wyrażanie własnej indywidualności.

Tworzenie stron internetowych mających pełnić rolę stron osobistych jest dużym wyzwaniem. Poszczególne elementy szaty graficznej, koloryt, wymowa i nastrój strony, powinny idealnie oddawać wszystko to, co jest ważne dla właściciela takiej witryny. Staramy się więc bardzo dokładnie zrozumieć intencje klienta, który zamawia stronę osobistą i na każdym, kluczowym, etapie uzyskiwać jego akceptację.

Rodzaje stron osobistych:

Strony hobbistyczne

Strony służące prezentowaniu swoich pasji i hobby. Umożliwiają nawiązywanie kontaktów z innymi osobami o podobnych zainteresowaniach.

Portfolio

Wizytówki fotografów, plastyków, projektantów, muzyków i innych osób chcących popularyzować swoje prace i szczególne umiejętności.

CV online

Strony służące przedstawieniu doświadczenia zawodowego, wykształcenia, umiejętności i innych cech związanych z karierą zawodową. Takie strony szczególnie sprzyjają nawiązywaniu kontaktów zawodowych.

Strony autorskie

Strony osobiste, na których autorzy publikują swoje teksty, wiersze, artykuły lub książki.

Blogi osobiste

Strony internetowe, na których można się dzielić swoimi przemyśleniami i doświadczeniami na, często, z góry ustalone tematy (podróże, gotowanie, życie codzienne, zdrowie, sport, hobby, etc.)

Obszar działania:

 • Kraków
 • Myślenice
 • Dobczyce
 • Sułkowice
 • Pcim
 • Raciechowice
 • Wiśniowa
 • Lubień
 • Tokarnia
 • Gdów
 • Wieliczka
 • Niepołomice
 • Świątniki Górne
 • Mogilany
 • Skawina
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.