Skip links

Strony internetowe Dobczyce

Tworzenie stron internetowych oraz sklepów online dla firm i klientów indywidualnych z Dobczyc.

Naszą ofertę realizujemy z pełnym zaangażowaniem i dbałością o najdrobniejsze detale. Zapewniamy szybki kontakt z klientem, najwyższą jakość usług, krótki czas realizacji i atrakcyjne ceny. Strony Internetowe Dobczyce - zapraszamy!

Strony internetowe Dobczyce - nasza oferta:

Projektujemy strony i sklepy internetowe dla firm, organizacji oraz instytucji, a także dla klientów indywidualnych

Ofertę tworzenia stron internetowych łączymy z usługami optymalizacji SEO oraz projektowaniem identyfikacji wizualnej. Oferujemy także obsługę oraz prowadzenie stron i sklepów internetowych. Dokonujemy systematycznych, bieżących aktualizacji oraz, na życzenie klienta, tworzymy content redagując publikowane treści. Zapewniamy wsparcie techniczne oraz indywidualne szkolenia w zakresie samodzielnej obsługi stron internetowych. Naszą ofertę realizujemy na terenie Dobczyc oraz najbliższych okolic.

Oferta skierowana do firm z Dobczyc, które cenią sobie zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta, krótki czas realizacji oraz dbałość o każdy szczegół podczas realizacji projektu. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz szybki i bezproblemowy kontakt z klientem.

Dla klientów z Dobczyc tworzymy sklepy internetowe w technologii WooCommerce, wykorzystującej najpopularniejszy na świecie system zarządzania treścią – WordPress. Takie rozwiązanie zapewnia wszechstronną funkcjonalność połączoną z najwyższymi standardami estetycznymi. Oferujemy wsparcie techniczne oraz szkolenie w zakresie obsługi sklepów online. Wszechstronna funkcjonalność połączoną z najwyższymi standardami estetycznymi.

Oferujemy strony internetowe umożliwiające artystom oraz twórcom z Dobczyc popularyzację określonych form twórczych – fotografii, malarstwa, rękodzieła, muzyki, etc., w atrakcyjny, przejrzysty i profesjonalny sposób.

Strony Internetowe Dobczyce to także oferta prostych, kompaktowych stron wizytówkowych zawierających najistotniejsze informacje dotyczące danej firmy, organizacji lub osoby prywatnej. Prosta, efektowna strony internetowa, pozwalającej szybko i skutecznie zaistnieć w sieci, dla wszystkich, którzy nie wymagają rozbudowanego serwisu (freelanserzy, artyści, rzemieślnicy, niewielkie firmy, itp.)

Tworzymy strony internetowe dla stowarzyszeń, fundacji, klubów, kół oraz wszelkich, innych organizacji działających na terenie Dobczyc, chcących popularyzować swoją działalność w sieci.

Spersonalizowane strony internetowe przeznaczone dla klientów indywidualnych z Dobczyc, służące tworzeniu tożsamości w sieci i budowania wiarygodności. Oferta kierowana dla blogerów -   hobbistów i entuzjastów określonego sposobu życia, autorów różnych form literackich i innych osób chcących określić swój wizerunek i podzielić się zainteresowaniami w sieci.

Strony internetowe Dobczyce - najwyższy standard usług:

WordPress

Tworzymy strony internetowe wykorzystując najpopularniejszy system zarządzania treścią (CMS) – WordPress, zapewniający prostą i intuicyjną edycję stron internetowych. Mieszkańcom Dobczyc oferujemy indywidualne szkolenia obejmujące obsługę panelu administracyjnego oraz edycję i rozbudowywanie treści.

Strony w pełni responsywne

Szczególnie dbamy o wygląd i funkcjonalność naszych stron internetowych na urządzeniach mobilnych. Testujemy ich działanie na smartfonach, tabletach i laptopach we wszystkich, możliwych konfiguracjach i rozmiarach wyświetlaczy. Chcemy mieć pewność, że nasze strony zawsze wyglądają przejrzyście i profesjonalnie, a ich obsługa jest wygodna i intuicyjna niezależnie od urządzenia.

HTML + CSS + JS

Proponujemy także realizację stron internetowych w technologii HTML+CSS+JS. Rozwiązanie to sprawdza się w przypadku mniej złożonych projektów, nie wymagających częstej ingerencji w treść i strukturę strony internetowej (wizytówki internetowe, proste strony firmowe), zapewniając niezrównaną stabilność i niezawodność.

Obsługa stron internetowych

Świadczymy kompleksowe usługi prowadzenia stron internetowych oraz obsługi sklepów online. Dodajemy aktualności, publikujemy wpisy blogowe, umieszczamy produkty i zdjęcia, itp. Modyfikujemy treść strony, dbając o jej aktualność, a także zapewniamy bieżące wsparcie techniczne.

Nowoczesny design

Stale śledzimy najnowsze trendy web designerskie i wykorzystujemy je w naszych realizacjach dla firm i klientów indywidualnych z Dobczyc. Pozwala nam to tworzyć strony nowoczesne zarówno pod kątem wizualnym jak i funkcjonalnym, doskonale działające na wszelkich urządzeniach mobilnych.

Zdjęcia stockowe w standardzie

Oferujemy profesjonalną oprawę wizualną, obejmującą zarówno zdjęcia, jak i grafikę. Korzystamy z licencjonowanych materiałów pochodzących z najlepszych banków mediów. Na życzenie klienta oferujemy także usługi fotograficzne w zakresie wykonania i postprodukcji zdjęć na strony internetowe.

Redagowanie treści

Naszym klientom z Dobczyc zapewniamy skuteczną pomoc w redagowaniu publikowanych treści. Na specjalne życzenie - podejmujemy się kompleksowego przygotowywania treści na każdym etapie realizacji, o ile tylko dysponujemy niezbędnymi informacjami.

Optymalizacja SEO

Podczas realizacji naszych stron internetowych wykorzystujemy sprawdzone i skuteczne praktyki SEO. Przemyślana i skrupulatna optymalizacja stron pod kątem pozycjonowania sprzyja uzyskiwaniu wysokich miejsc w wynikach wyszukiwania.

Jak przebiega realizacja zlecenia?

01 01

Wstępna wycena

W oparciu o podstawowe informacje otrzymane od klienta (tematyka strony, oczekiwany zakres prac, przewidywana liczba podstron, technologia wykonania, itp.) - dokonujemy wyceny i określamy termin realizacji oraz czas potrzebny na wykonanie strony internetowej.

02 02

Proponowane rozwiązania

Proponujemy najlepsze rozwiązania oraz możliwe warianty i na bieżąco konsultujemy je z naszymi klientami z Dobczyc. Podjęte na tym etapie decyzje będą miały bezpośredni wpływ na ilość i rodzaj materiałów, które będziemy musieli otrzymać przed przystąpieniem do pracy (teksty, zdjęcia, filmy, itp.). Na tym etapie podpisujemy stosowną umowę.

03 03

Ustalenie szczegółów

Precyzyjne ustalenie wszystkich, niezbędnych szczegółów, odgrywa najistotniejszą rolę z punktu widzenia sprawnej realizacji projektu. Jeśli tylko otrzymamy potrzebne nam informacje i materiały - przystąpimy do realizacji projektu w terminie wcześniej określonym w umowie.

04 04

Realizacja

Przystępujemy do realizacji strony internetowej. Jeśli zachodzi taka potrzeba - na bieżąco konsultujemy z klientem wszystkie szczegóły i zagadnienia, których, z różnych względów, nie da się ustalić wcześniej. Oddajemy projekt do akceptacji klienta na wszystkich, kluczowych etapach pracy.

05 05

Finalizacja

Ukończony projekt finalizujemy zgodnie z uprzednimi ustaleniami oraz umową i publikujemy stronę w internecie. Jeśli zachodzi taka potrzeba – przeprowadzamy szkolenie w zakresie obsługi strony i systemu CMS lub też wykonujemy dodatkowe projekty graficzne pod kątem identyfikacji wizualnej.

06 06

Wsparcie

W zależności od ustaleń na wcześniejszych etapach – obsługujemy stronę klienta (bieżące aktualizacje i wpisy) lub służymy wsparciem technicznym (aktualizacje systemu CMS, kopie bezpieczeństwa, itp.). Pozostajemy do dyspozycji w przypadku potrzeby rozbudowania strony internetowej o dodatkowe funkcjonalności lub innych modyfikacji, nie mieszczących się w zakresie samodzielnej obsługi strony.

strony internetowe dobczyce

Dlaczego warto nam zaufać?

Najwyższa jakość

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze strony były przemyślane i dopracowane na każdej płaszczyźnie – zarówno w warstwie słownej, funkcjonalnej jak i wizualnej.

Terminowość

Nie przyjmujemy wielu projektów w tym samym czasie, co umożliwia nam dotrzymywanie wszelkich terminów oraz szybką realizację bez uszczerbku na jakości pracy.

Zaangażowanie

Skoncentrowanie całej uwagi na bieżącym projekcie pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty – poznać specyfikę firmy, dostrzec i podkreślić jej najlepsze cechy na stronie www.

Kompleksowość

Tworzenie i prowadzenie stron internetowych, oprawa graficzna, identyfikacja wizualna oraz inne usługi - pozwalają nam precyzyjnie dostosować się do określonych wymagań klienta.

WordPress

Wykonujemy strony internetowe z wykorzystaniem najpopularniejszego systemu zarządzania treścią (CMS) – WordPress.

Strony HTML

Realizujemy także strony w technologii HTML+CSS+JS, które w wielu przypadkach posiadają szereg zalet i stanowią doskonałą alternatywę dla stron opartych o WordPress.

Dobczyce - identyfikacja wizualna

Wygląd i estetyka stron internetowych to bardzo istotny element związany z projektowaniem identyfikacji wizualnej. Materiały drukowane, takie jak wizytówki, ulotki, foldery czy plakaty, powinny być spójne graficznie ze stroną internetową, co stanowi istotny element budowania wizerunku firmy, organizacji czy instytucji. Projektowanie identyfikacji wizualnej obejmuje różne aspekty, takie jak schematy kolorystyczne, typografie, logotypy i inne elementy graficzne, które tworzą jednolity, rozpoznawalny charakter. W efekcie finalnym klient otrzymuje kompleksowe narzędzia do prezentacji swojej marki czy tożsamości, zarówno w sieci, jak i w życiu codziennym.

W naszej ofercie znajduje się projektowanie kluczowych elementów graficznych, które stanowią fundament skutecznego brandingu. Elementy takie powinny w swojej formie odzwierciedlać charakter, osobowość oraz wartości reprezentowane przez daną markę.

Obsługa stron i sklepów internetowych dla firm i klientów indywidualnych z Dobczyc

Świadczymy usługi kompleksowego wsparcia w zakresie wprowadzania i modyfikacji treści na stronach internetowych (dodawanie aktualności, wpisów blogowych, zdjęć, oraz filmów wideo, produktów w sklepach internetowych). Zapewniamy także wszelkie, niezbędne modernizacje i aktualizacje, aby strona działała sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami klienta, regularnie wykonujemy kopie bezpieczeństwa. Naszym celem jest zapewnienie płynnego i nieprzerwanego funkcjonowania strony internetowej klienta.

Dowiedz się więcej lub zamów szybką, bezpłatną wycenę naszych usług:

Obszar działania:

 • Dobczyce
 • Kraków
 • Myślenice
 • Sułkowice
 • Siepraw
 • Raciechowice
 • Wiśniowa
 • Lubień
 • Tokarnia
 • Gdów
 • Pcim
 • Wieliczka
 • Świątniki Górne
 • Mogilany
 • Skawina
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.