Skip links

Strony internetowe Gdów

Tworzenie stron internetowych oraz sklepów online dla firm i klientów indywidualnych z Gdowa.

Naszą ofertę realizujemy z pełnym zaangażowaniem oraz dbałością o najdrobniejsze detale. Zapewniamy szybki kontakt z klientem, najwyższą jakość usług, terminowość i atrakcyjne ceny. Strony Internetowe Gdów - zapraszamy!

Strony internetowe Gdów - nasza oferta:

Projektujemy strony internetowe dla firm, organizacji oraz instytucji, a także dla klientów indywidualnych z Gdowa

Ofertę tworzenia stron internetowych łączymy z usługami optymalizacji SEO (działania sprzyjające osiąganiu możliwie wysokich pozycji w wyszukiwarkach typu Google). Oferujemy także obsługę oraz prowadzenie stron i sklepów internetowych. Zapewniamy ciągłe wsparcie techniczne oraz indywidualne szkolenia w zakresie samodzielnej edycji publikowanej treści. Naszą ofertę realizujemy na terenie Gdowa oraz najbliższych okolic.

Oferta skierowana do firm z Gdowa, które wymagają zaangażowania i indywidualnego, elastycznego podejście do klienta. Gwarantujemy terminowość oraz krótki czas realizacji przy zachowaniu dbałości o każdy szczegół podczas realizacji projektu. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz szybki i bezproblemowy kontakt z klientem.

Dla klientów z Gdowa tworzymy sklepy internetowe wykorzystujące WooCommerce, oparty o najpopularniejszy na świecie system zarządzania treścią – WordPress. Zapewnia to wszechstronną funkcjonalność oraz najwyższe standardy estetyczne. Oferujemy wsparcie techniczne oraz indywidualne szkolenie w zakresie obsługi sklepów online.

Strony osobiste oraz blogi to strony internetowe przeznaczone dla klientów indywidualnych z Gdowa, służące popularyzacji określonych zainteresowań, pasji lub też innej, dowolnej tematyki. Oferta skierowana jest m. in. do blogerów -  entuzjastów i hobbistów określonego sposobu życia, autorów różnych form literackich i innych osób chcących stworzyć swój wizerunek online i podzielić się swoimi zainteresowaniami w sieci.

Projektujemy strony internetowe umożliwiające twórcom oraz artystom z Gdowa popularyzację określonych form twórczych – fotografii, malarstwa, rękodzieła, muzyki, etc., w atrakcyjny, przejrzysty i profesjonalny sposób.

Strony Internetowe Gdów to także oferta prostych w formie, atrakcyjnych stron wizytówkowych zawierających najistotniejsze informacje dotyczące danej tematyki (firmy, działalności, itp.). Taka strona internetowa pozwala szybko i skutecznie zaistnieć w sieci i adresowana jest do wszystkich, dla których rozbudowany serwis internetowy może okazać się zbędny (freelanserzy, artyści, rzemieślnicy, niewielkie firmy, itp.)

Tworzymy strony internetowe dla stowarzyszeń, fundacji, klubów, kół oraz wszelkich, innych organizacji działających na terenie Gdowa, chcących rozwijać i popularyzować swoją działalność w sieci.

Strony internetowe Gdów - najwyższy standard usług:

WordPress CMS

Nasze strony internetowe tworzymy wykorzystując najpopularniejszy system zarządzania treścią (CMS) – WordPress, umożliwiający klientom łatwą edycję stron internetowych. Klientom z Gdowa oferujemy indywidualne szkolenia obejmujące obsługę panelu administracyjnego oraz samodzielną edycję publikowanych treści.

Strony na urządzenia mobilne

Przykładamy szczególną uwagę do wyglądu i funkcjonalności naszych stron internetowych na urządzeniach mobilnych, co traktujemy priorytetowo. Testujemy ich działanie na smartfonach, tabletach i laptopach aby nasze strony zawsze wyglądały przejrzyście i profesjonalnie, a ich obsługa była wygodna i intuicyjna niezależnie od urządzenia.

HTML + CSS + JS

Tworzymy również strony internetowe w technologii HTML+CSS+JS. Rozwiązanie to sprawdza się najlepiej w przypadku mniej złożonych projektów, nie wymagających częstej ingerencji w treść i strukturę strony internetowej (wizytówki internetowe, proste strony firmowe), zapewniając niezrównaną stabilność i niezawodność.

Obsługa stron internetowych

Naszym klientom z Gdowa oferujemy usługi prowadzenia stron internetowych oraz obsługi sklepów online. Publikujemy aktualności, dodajemy wpisy blogowe, umieszczamy produkty i zdjęcia, itp. Modyfikujemy treść strony, dbając o jej aktualność, a także zapewniamy bieżące wsparcie techniczne.

Nowoczesny design

Obserwujemy na bieżąco najnowsze trendy web designerskie i wykorzystujemy je w naszych projektach dla firm i klientów indywidualnych z Gdowa. Dzięki temu projektujemy strony nowoczesne zarówno pod kątem estetycznym jak i funkcjonalnym, doskonale działające na wszelkich urządzeniach mobilnych i stacjonarnych.

Oprawa graficzna w standardzie

Oferujemy profesjonalną oprawę wizualną, obejmującą zdjęcia, jak i grafikę. Korzystamy z licencjonowanych materiałów graficznych pochodzących z najlepszych banków mediów. Na życzenie klienta oferujemy także spersonalizowane usługi fotograficzne i postprodukcyjne.

Redagowanie treści

Naszym klientom z Gdowa proponujemy kompleksową pomoc w redagowaniu publikowanych treści. Na specjalne życzenie - podejmujemy się całościowego przygotowywania treści na każdym etapie realizacji, o ile tylko dysponujemy niezbędnymi informacjami.

Optymalizacja SEO

Tworząc nasze strony internetowe wykorzystujemy najlepsze, sprawdzone i skuteczne praktyki SEO. Przemyślana i skrupulatna optymalizacja stron pod kątem pozycjonowania sprzyja uzyskiwaniu wysokich miejsc w wynikach wyszukiwania.

Jak przebiega realizacja zlecenia?

01 01

Wstępna wycena

Na podstawie wstępnych informacji otrzymanych od klienta (tematyka strony, oczekiwany zakres prac, przewidywana liczba podstron, technologia wykonania, itp.) - dokonujemy wyceny i określamy termin realizacji.

02 02

Proponowane rozwiązania

W zależności od oczekiwań klienta - proponujemy najlepsze rozwiązania oraz wszelkie możliwe warianty i na bieżąco konsultujemy je z naszymi klientami z Gdowa. Na tym etapie podpisujemy stosowną umowę zawierającą dotychczasowe ustalenia.

03 03

Ustalenie szczegółów

Dokładne ustalenie wszystkich szczegółów estetycznych i funkcjonalnych odgrywa najistotniejszą rolę z punktu widzenia sprawnej realizacji strony internetowej. Kiedy tylko otrzymamy od klienta niezbędne informacje i materiały - przystąpimy do realizacji projektu w terminie wcześniej określonym w umowie.

04 04

Realizacja

Przystępujemy do tworzenia strony internetowej. Na bieżąco konsultujemy z klientem wszystkie szczegóły i zagadnienia, których, z różnych względów, nie da się ustalić wcześniej. Oddajemy projekt do akceptacji klienta na wszystkich, kluczowych etapach pracy.

05 05

Finalizacja

Finalizujemy projekt zgodnie z uprzednimi ustaleniami i publikujemy stronę w internecie. Jeśli zachodzi taka potrzeba – przeprowadzamy szkolenie w zakresie obsługi strony i systemu CMS lub też wykonujemy dodatkowe projekty graficzne pod kątem identyfikacji wizualnej.

06 06

Wsparcie

W zależności od oczekiwań klienta – możemy podjąć się obsługi strony internetowej, a także służymy wsparciem technicznym. Pozostajemy do dyspozycji w przypadku potrzeby rozbudowania strony internetowej o dodatkowe funkcjonalności lub innych modyfikacje.

Strony internetowe Gdów

Dlaczego warto nam zaufać?

Najwyższa jakość

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze strony były przemyślane i dopracowane na każdej płaszczyźnie – zarówno w warstwie słownej, funkcjonalnej jak i wizualnej.

Terminowość

Nie przyjmujemy wielu projektów w tym samym czasie, co umożliwia nam dotrzymywanie wszelkich terminów oraz szybką realizację bez uszczerbku na jakości pracy.

Zaangażowanie

Skoncentrowanie całej uwagi na bieżącym projekcie pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty – poznać specyfikę firmy, dostrzec i podkreślić jej najlepsze cechy na stronie www.

Kompleksowość

Tworzenie i prowadzenie stron internetowych, oprawa graficzna, identyfikacja wizualna oraz inne usługi - pozwalają nam precyzyjnie dostosować się do określonych wymagań klienta.

WordPress

Wykonujemy strony internetowe z wykorzystaniem najpopularniejszego systemu zarządzania treścią (CMS) – WordPress.

Strony HTML

Realizujemy także strony w technologii HTML+CSS+JS, które w wielu przypadkach posiadają szereg zalet i stanowią doskonałą alternatywę dla stron opartych o WordPress.

Gdów - identyfikacja wizualna

Wygląd i estetyka stron internetowych to bardzo istotny element związany z projektowaniem identyfikacji wizualnej. Materiały drukowane, takie jak wizytówki, ulotki, foldery czy plakaty, powinny być spójne graficznie ze stroną internetową, co stanowi istotny element budowania wizerunku firmy, organizacji czy instytucji. Projektowanie identyfikacji wizualnej obejmuje różne aspekty, takie jak schematy kolorystyczne, typografie, logotypy i inne elementy graficzne, które tworzą jednolity, rozpoznawalny charakter. W efekcie finalnym klient otrzymuje kompleksowe narzędzia do prezentacji swojej marki czy tożsamości, zarówno w sieci, jak i w życiu codziennym.

W naszej ofercie znajduje się projektowanie kluczowych elementów graficznych, które stanowią fundament skutecznego brandingu. Elementy takie powinny w swojej formie odzwierciedlać charakter, osobowość oraz wartości reprezentowane przez daną markę.

Obsługa stron i sklepów internetowych dla firm i klientów indywidualnych z Gdowa

Naszym klientom z Gdowa świadczymy usługi kompleksowego wsparcia w zakresie wprowadzania i modyfikacji treści na stronach internetowych (dodawanie aktualności, wpisów blogowych, zdjęć, oraz filmów wideo, produktów w sklepach internetowych). Zapewniamy także wszelkie, niezbędne modernizacje i aktualizacje, aby strona działała sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami klienta, regularnie wykonujemy kopie bezpieczeństwa. Naszym celem jest zapewnienie płynnego i nieprzerwanego funkcjonowania strony internetowej klienta.

Dowiedz się więcej lub zamów szybką, bezpłatną wycenę naszych usług:

Obszar działania:

 • Gdów
 • Dobczyce
 • Kraków
 • Myślenice
 • Sułkowice
 • Raciechowice
 • Wiśniowa
 • Lubień
 • Tokarnia
 • Mogilany
 • Pcim
 • Wieliczka
 • Świątniki Górne
 • Mogilany
 • Skawina
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.