Skip links

Strony internetowe Mogilany

Tworzenie stron internetowych oraz sklepów online dla firm i klientów indywidualnych z Mogilan.

Naszą ofertę realizujemy z pełnym zaangażowaniem oraz dbałością o najdrobniejsze detale. Zapewniamy szybki kontakt z klientem, najwyższą jakość usług, krótki czas realizacji i atrakcyjne ceny. Strony Internetowe Mogilany - zapraszamy!

Strony internetowe Mogilany - nasza oferta:

Projektujemy strony internetowe dla firm, organizacji oraz instytucji, a także dla klientów indywidualnych z Mogilan

Ofertę tworzenia stron internetowych łączymy z optymalizacją SEO (działania sprzyjające osiąganiu wysokich pozycji w wyszukiwarkach typu Google) oraz projektowaniem identyfikacji wizualnej. Oferujemy także bieżącą obsługę oraz prowadzenie stron i sklepów internetowych. Zapewniamy wsparcie techniczne oraz indywidualne szkolenia w zakresie samodzielnej edycji publikowanej treści. Naszą ofertę realizujemy na terenie Mogilan oraz najbliższych okolic.

Oferta skierowana do firm z Mogilan, które oczekują zaangażowania i indywidualnego, elastycznego podejście do klienta. Zapewniamy terminowość oraz krótki czas realizacji przy zachowaniu dbałości o każdy detal podczas realizacji projektu. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz szybki i bezproblemowy kontakt z klientem.

Dla klientów z Mogilan tworzymy sklepy internetowe w technologii WooCommerce, wykorzystującej najpopularniejszy na świecie system zarządzania treścią – WordPress. Takie rozwiązanie zapewnia szeroką funkcjonalność połączoną z najwyższymi standardami designerskimi. Oferujemy stałe wsparcie techniczne oraz indywidualne szkolenie w zakresie obsługi sklepów online.

Blogi i strony osobiste to spersonalizowane strony internetowe przeznaczone dla klientów indywidualnych z Mogilan, służące popularyzacji określonych zainteresowań, pasji i innej, dowolnej tematyki. Oferta skierowana jest m. in. do blogerów -   hobbistów i entuzjastów określonego sposobu życia, autorów różnych form literackich i innych osób chcących stworzyć swój wizerunek online i podzielić się swoimi zainteresowaniami w sieci.

Tworzymy strony internetowe umożliwiające artystom oraz twórcom z Mogilan popularyzację określonych form twórczych – fotografii, malarstwa, rękodzieła, muzyki, etc., w atrakcyjny, przejrzysty i profesjonalny sposób.

Strony Internetowe Mogilany to także oferta prostych w formie, atrakcyjnych stron wizytówkowych zawierających najistotniejsze informacje dotyczące danej firmy czy tematyki. Taka strona internetowa pozwala szybko i skutecznie zaistnieć w sieci i dedykowana jest wszystkim, dla których rozbudowany serwis internetowy może okazać się zbędny (freelanserzy, artyści, rzemieślnicy, niewielkie firmy, itp.)

Tworzymy strony internetowe dla stowarzyszeń, fundacji, klubów, kół oraz wszelkich, innych organizacji działających na terenie Mogilan, chcących popularyzować i rozwijać swoją działalność w sieci.

Strony internetowe Mogilany - najwyższy standard usług:

WordPress CMS

Tworzymy strony internetowe wykorzystując najpopularniejszy system zarządzania treścią (CMS) – WordPress, umożliwiający klientom łatwą edycję stron internetowych. Klientom z Mogilan oferujemy indywidualne szkolenia obejmujące obsługę panelu administracyjnego oraz edycję i rozbudowywanie publikowanych treści.

Strony na urządzenia mobilne

Dbamy o wygląd i funkcjonalność naszych stron internetowych na urządzeniach mobilnych, co traktujemy priorytetowo. Testujemy ich działanie na smartfonach, tabletach i laptopach we wszystkich, możliwych konfiguracjach i rozmiarach wyświetlaczy, aby mieć mieć pewność, że nasze strony zawsze wyglądają przejrzyście i profesjonalnie, a ich obsługa jest wygodna i intuicyjna niezależnie od urządzenia.

HTML + CSS + JS

Wykonujemy także strony internetowe w technologii HTML+CSS+JS. Rozwiązanie to sprawdza się idealnie w przypadku mniej skomplikowanych projektów, nie wymagających częstej ingerencji w treść i strukturę strony internetowej (wizytówki internetowe, proste strony firmowe), zapewniając niezrównaną stabilność i niezawodność.

Obsługa stron internetowych

Naszym klientom z Mogilan oferujemy kompleksowe usługi prowadzenia stron internetowych oraz obsługi sklepów online. Dodajemy aktualności, publikujemy wpisy blogowe, umieszczamy produkty i zdjęcia, itp. Modyfikujemy treść strony, dbając o jej aktualność, a także zapewniamy bieżące wsparcie techniczne.

Nowoczesny design

Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy web designerskie i wykorzystujemy je w naszych realizacjach dla firm i klientów indywidualnych z Mogilan. Pozwala nam to projektować strony nowoczesne zarówno pod kątem wizualnym jak i funkcjonalnym, doskonale działające na wszelkich urządzeniach mobilnych.

Oprawa graficzna w standardzie

Oferujemy profesjonalną oprawę wizualną, obejmującą zarówno zdjęcia, jak i grafikę. Korzystamy z licencjonowanych materiałów pochodzących z najlepszych banków mediów. Na życzenie klienta oferujemy także usługi fotograficzne w zakresie wykonania i postprodukcji zdjęć na strony internetowe.

Redagowanie treści

Naszym klientom z Mogilan zapewniamy kompleksowa pomoc w redagowaniu publikowanych treści. Na specjalne życzenie - podejmujemy się całościowego przygotowywania treści na każdym etapie realizacji, o ile tylko dysponujemy niezbędnymi informacjami.

Optymalizacja SEO

Realizując nasze strony internetowe wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone i skuteczne praktyki SEO. Przemyślana i skrupulatna optymalizacja stron pod kątem pozycjonowania sprzyja uzyskiwaniu wysokich miejsc w wynikach wyszukiwania.

Jak przebiega realizacja zlecenia?

01 01

Wstępna wycena

Na podstawie informacji otrzymanych od klienta (tematyka strony, oczekiwany zakres prac, przewidywana liczba podstron, technologia wykonania, itp.) - dokonujemy wstępnej wyceny i określamy termin oraz czas realizacji usługi.

02 02

Proponowane rozwiązania

W zależności od oczekiwań klienta - proponujemy najlepsze rozwiązania oraz wszelkie możliwe warianty i na bieżąco konsultujemy je z naszymi klientami z Mogilan. Na tym etapie podpisujemy stosowną umowę.

03 03

Ustalenie szczegółów

Precyzyjne ustalenie wszystkich szczegółów estetycznych i funkcjonalnych odgrywa najistotniejszą rolę z punktu widzenia sprawnej realizacji projektu. Kiedy tylko otrzymamy od klienta niezbędne informacje i materiały - przystąpimy do realizacji projektu w terminie wcześniej określonym w umowie.

04 04

Realizacja

Przystępujemy do tworzenia strony internetowej. Jeśli zachodzi taka potrzeba - na bieżąco konsultujemy z klientem wszystkie szczegóły i zagadnienia, których, z różnych względów, nie da się ustalić wcześniej. Oddajemy projekt do akceptacji klienta na wszystkich, kluczowych etapach pracy.

05 05

Finalizacja

Finalizujemy projekt zgodnie z uprzednimi ustaleniami i publikujemy stronę w internecie. Jeśli zachodzi taka potrzeba – przeprowadzamy szkolenie w zakresie obsługi strony i systemu CMS lub też wykonujemy dodatkowe projekty graficzne pod kątem identyfikacji wizualnej.

06 06

Wsparcie

W zależności od oczekiwań klienta – możemy podjąć się obsługi strony internetowej (bieżące aktualizacje i wpisy), a także służymy wsparciem technicznym (aktualizacje systemu CMS, kopie bezpieczeństwa, itp.). Pozostajemy do dyspozycji w przypadku potrzeby rozbudowania strony internetowej o dodatkowe funkcjonalności lub innych modyfikacje.

Strony internetowe Mogilany

Dlaczego warto nam zaufać?

Najwyższa jakość

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze strony były przemyślane i dopracowane na każdej płaszczyźnie – zarówno w warstwie słownej, funkcjonalnej jak i wizualnej.

Terminowość

Nie przyjmujemy wielu projektów w tym samym czasie, co umożliwia nam dotrzymywanie wszelkich terminów oraz szybką realizację bez uszczerbku na jakości pracy.

Zaangażowanie

Skoncentrowanie całej uwagi na bieżącym projekcie pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty – poznać specyfikę firmy, dostrzec i podkreślić jej najlepsze cechy na stronie www.

Kompleksowość

Tworzenie i prowadzenie stron internetowych, oprawa graficzna, identyfikacja wizualna oraz inne usługi - pozwalają nam precyzyjnie dostosować się do określonych wymagań klienta.

WordPress

Wykonujemy strony internetowe z wykorzystaniem najpopularniejszego systemu zarządzania treścią (CMS) – WordPress.

Strony HTML

Realizujemy także strony w technologii HTML+CSS+JS, które w wielu przypadkach posiadają szereg zalet i stanowią doskonałą alternatywę dla stron opartych o WordPress.

Mogilany - identyfikacja wizualna

Wygląd i estetyka stron internetowych to bardzo istotny element związany z projektowaniem identyfikacji wizualnej. Materiały drukowane, takie jak wizytówki, ulotki, foldery czy plakaty, powinny być spójne graficznie ze stroną internetową, co stanowi istotny element budowania wizerunku firmy, organizacji czy instytucji. Projektowanie identyfikacji wizualnej obejmuje różne aspekty, takie jak schematy kolorystyczne, typografie, logotypy i inne elementy graficzne, które tworzą jednolity, rozpoznawalny charakter. W efekcie finalnym klient otrzymuje kompleksowe narzędzia do prezentacji swojej marki czy tożsamości, zarówno w sieci, jak i w życiu codziennym.

W naszej ofercie znajduje się projektowanie kluczowych elementów graficznych, które stanowią fundament skutecznego brandingu. Elementy takie powinny w swojej formie odzwierciedlać charakter, osobowość oraz wartości reprezentowane przez daną markę.

Obsługa stron i sklepów internetowych dla firm i klientów indywidualnych z Mogilan

Naszym klientom z Mogilan świadczymy usługi kompleksowego wsparcia w zakresie wprowadzania i modyfikacji treści na stronach internetowych (dodawanie aktualności, wpisów blogowych, zdjęć, oraz filmów wideo, produktów w sklepach internetowych). Zapewniamy także wszelkie, niezbędne modernizacje i aktualizacje, aby strona działała sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami klienta, regularnie wykonujemy kopie bezpieczeństwa. Naszym celem jest zapewnienie płynnego i nieprzerwanego funkcjonowania strony internetowej klienta.

Dowiedz się więcej lub zamów szybką, bezpłatną wycenę naszych usług:

Obszar działania:

 • Mogilany
 • Dobczyce
 • Kraków
 • Myślenice
 • Sułkowice
 • Raciechowice
 • Wiśniowa
 • Lubień
 • Tokarnia
 • Gdów
 • Pcim
 • Wieliczka
 • Świątniki Górne
 • Mogilany
 • Skawina
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.