Skip links

Strony internetowe Pcim

Tworzenie stron internetowych oraz sklepów online dla firm i klientów indywidualnych z Pcimia.

Gwarantujemy zaangażowanie i dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Zapewniamy sprawny i szybki kontakt z klientem, najwyższą jakość usług, terminowość oraz atrakcyjne ceny. Strony Internetowe Pcim - zapraszamy!

Strony internetowe Pcim - nasza oferta:

Projektujemy strony internetowe oraz sklepy online dla firm, instytucji oraz organizacji, a także dla klientów indywidualnych z Pcimia

Tworzenie stron internetowych łączymy z projektowaniem identyfikacji wizualnej oraz optymalizacją SEO. Nasza oferta obejmuje także obsługę oraz prowadzenie stron internetowych oraz sklepów online. Dokonujemy bieżących aktualizacji oraz służymy wsparciem w redagowaniu publikowanych treści. Zapewniamy wsparcie techniczne oraz indywidualne szkolenia w zakresie samodzielnej obsługi stron internetowych. Nasze usługi realizujemy na terenie Pcimia oraz najbliższych okolic.

Nasza oferta tworzenia stron internetowych adresowana jest do firm z Pcimia, które oczekują ponadprzeciętnego zaangażowania i indywidualnego podejścia do klienta. Zapewniamy krótki czas realizacji oraz terminowość. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, rzetelność  oraz sprawny kontakt z klientem.

Dla naszych klientów z Pcimia tworzymy sklepy internetowe w technologii WooCommerce, opartej na najpopularniejszym na świecie systemie zarządzania treścią – WordPress. Rozwiązanie to gwarantuje pełną funkcjonalność połączoną z najwyższymi standardami designerskimi. Oferujemy wsparcie techniczne oraz indywidualne szkolenia w zakresie obsługi sklepów online.

Strony Internetowe Pcim to także oferta atrakcyjnych, skutecznych i prostych w formie stron wizytówkowych zawierających wyłącznie najistotniejsze informacje dotyczące danej tematyki. Konkretna i efektowna strona internetowa pozwala szybko i skutecznie zaistnieć w sieci. Oferta skierowana do wszystkich, dla których w pełni rozbudowana strona internetowa może okazać się niepotrzebna (freelanserzy, artyści, rzemieślnicy, niewielkie firmy, itp.)

Strony osobiste to spersonalizowane, responsywne strony internetowe przeznaczone dla klientów indywidualnych z Pcimia, służące wyrażaniu i popularyzowaniu określonych pasji, zainteresowań. Oferta kierowana m. in. do blogerów -  entuzjastów określonego sposobu życia, także autorów różnych form literackich i innych osób chcących określić swój wizerunek i podzielić się swoimi zainteresowaniami w sieci.  

Oferujemy strony internetowe typu portfolio, umożliwiające twórcom oraz artystom z Pcimia popularyzację określonych form twórczych – fotografii, malarstwa, rękodzieła, muzyki, etc. Nasza oferta realizowana jest w formie atrakcyjnych, przejrzystych i profesjonalnych stron ukierunkowanych na zaprezentowanie dorobku twórczego.

Projektujemy strony internetowe dla stowarzyszeń, klubów, fundacji, kół oraz wszystkich, innych organizacji działających na terenie Pcimia, chcących popularyzować i rozszerzać swoją działalność za pośrednictwem internetu.

Strony internetowe Pcim - najwyższy standard usług:

WordPress CMS

Tworzymy strony internetowe wykorzystując najpopularniejszy system zarządzania treścią (CMS) – WordPress, dający możliwość prostej i intuicyjnej edycji stron internetowych. Klientom zamieszkującym Pcim oferujemy indywidualne szkolenia obejmujące obsługę panelu administracyjnego oraz edycję stron internetowych.

Strony w pełni responsywne

Wygląd i funkcjonalność naszych stron internetowych na urządzeniach mobilnych jest naszym nadrzędnym celem. Testujemy ich funkcjonalność i wygląd na najpopularniejszych smartfonach, tabletach i laptopach. Chcemy mieć pewność, że nasze strony zawsze wyglądają przejrzyście i profesjonalnie, a ich obsługa jest wygodna i intuicyjna niezależnie od urządzenia.

HTML + CSS + JS

Nasza oferta zawiera także strony internetowe wykonywane w technologii HTML+CSS+JS. Rozwiązanie to sprawdza się szczególnie w przypadku mniej skomplikowanych projektów, nie wymagających częstych modyfikacji treści i struktury strony internetowej (wizytówki internetowe, proste strony firmowe), zapewniając przy tym stabilność i niezawodność.

Obsługa stron internetowych

Świadczymy kompleksowe usługi prowadzenia stron internetowych oraz obsługi sklepów online dla klientów z Pcimia. Zamieszczamy wpisy blogowe, aktualności, wprowadzamy produkty i zdjęcia, itp. Modyfikujemy treść stron internetowych, dbając o ich aktualność, a także zapewniamy bieżące wsparcie techniczne.

Nowoczesny design

Stale monitorujemy najnowsze trendy web designerskie i wykorzystujemy je w naszych projektach realizowanych dla firm i klientów indywidualnych z Pcimia. Dzięki temu nasze strony są nowoczesne i atrakcyjne - zarówno pod kątem estetycznym jak i funkcjonalnym, doskonale działające na wszelkich urządzeniach mobilnych.

Zdjęcia stockowe w standardzie

Oferujemy oprawę wizualną w najwyższych standardach, zarówno pod kątem zdjęć, jak i grafiki. Wykorzystujemy licencjonowane media pochodzące z najlepszych bibliotek. Na życzenie klienta oferujemy także spersonalizowane usługi fotograficzne oraz postprodukcyjne.

Redagowanie treści

Naszym klientom z Pcimia oferujemy stałą pomoc w redagowaniu publikowanych treści (tzw. contentu). Na specjalne życzenie – kompleksowo opracowujemy treści na każdym etapie realizacji, dbając o kulturę słowa oraz odpowiednią wartość merytoryczną. Wdrażamy przy tym sprawdzone praktyki SEO, aby projektowane przez nas strony internetowe były skuteczne pod kątem wyszukiwania.

Optymalizacja SEO

Tworząc strony internetowe dla klientów z Pcimia wykorzystujemy najlepsze praktyki SEO. Dokładna i przemyślana optymalizacja stron pod kątem pozycjonowania sprzyja uzyskiwaniu wysokich miejsc w wynikach wyszukiwania.

Jak przebiega realizacja zlecenia?

01 01

Wstępna wycena

W oparciu o informacje otrzymane od klienta (tematyka, design, oczekiwany zakres prac, przewidywana liczba podstron, itp.) - dokonujemy wstępnej wyceny i określamy czas potrzebny na wykonanie strony internetowej.

02 02

Proponowane rozwiązania

Proponujemy najkorzystniejsze rozwiązania oraz wszystkie, dostępne warianty na bieżąco konsultując je z naszymi klientami z Pcimia. Wszelkie ustalenia wpłyną na ilość i rodzaj materiałów, które będziemy musieli otrzymać przed przystąpieniem do pracy (teksty, zdjęcia, filmy, itp.). Na tym etapie podpisujemy stosowną umowę.

03 03

Ustalenie szczegółów

Doprecyzowujemy wszystkie szczegóły - dokładne ustalenia odgrywają najważniejszą rolę z punktu widzenia sprawnej realizacji strony internetowej. Po otrzymaniu niezbędnych informacji i materiałów - przystępujemy do realizacji projektu w terminie określonym w umowie.

04 04

Realizacja

Tworzymy stronę internetową zgodnie z wszystkimi ustaleniami. Na bieżąco konsultujemy z klientem wszystkie szczegóły i zagadnienia, których, z różnych względów, nie da się ustalić wcześniej. Oddajemy projekt do akceptacji klienta na wszystkich, kluczowych etapach pracy.

05 05

Finalizacja

Zaakceptowany przez klienta projekt finalizujemy i publikujemy stronę internetową. Jeśli zachodzi taka potrzeba – przeprowadzamy szkolenie w zakresie obsługi strony i systemu CMS. Możemy także wykonać dodatkowe projekty graficzne pod kątem identyfikacji wizualnej.

06 06

Wsparcie

W zależności od ustaleń – możemy służyć obsługą strony internetowej klienta (bieżące aktualizacje i wpisy) lub też wsparciem technicznym (aktualizacje systemu CMS, kopie bezpieczeństwa, itp.). Zawsze pozostajemy do dyspozycji w przypadku potrzeby rozbudowania strony internetowej o dodatkowe funkcjonalności lub innych modyfikacji.

Strony internetowe Pcim

Dlaczego warto nam zaufać?

Najwyższa jakość

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze strony były przemyślane i dopracowane na każdej płaszczyźnie – zarówno w warstwie słownej, funkcjonalnej jak i wizualnej.

Terminowość

Nie przyjmujemy wielu projektów w tym samym czasie, co umożliwia nam dotrzymywanie wszelkich terminów oraz szybką realizację bez uszczerbku na jakości pracy.

Zaangażowanie

Skoncentrowanie całej uwagi na bieżącym projekcie pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty – poznać specyfikę firmy, dostrzec i podkreślić jej najlepsze cechy na stronie www.

Kompleksowość

Tworzenie i prowadzenie stron internetowych, oprawa graficzna, identyfikacja wizualna oraz inne usługi - pozwalają nam precyzyjnie dostosować się do określonych wymagań klienta.

WordPress

Wykonujemy strony internetowe z wykorzystaniem najpopularniejszego systemu zarządzania treścią (CMS) – WordPress.

Strony HTML

Realizujemy także strony w technologii HTML+CSS+JS, które w wielu przypadkach posiadają szereg zalet i stanowią doskonałą alternatywę dla stron opartych o WordPress.

Pcim - identyfikacja wizualna

Wygląd i estetyka stron internetowych to jeden z najistotniejszych elementów związanych z projektowaniem identyfikacji wizualnej. Materiały drukowane, takie jak wizytówki, ulotki, foldery czy plakaty, powinny być spójne graficznie ze stroną internetową, co stanowi zasadniczy element budowania wizerunku firmy, organizacji czy instytucji. Projektowanie identyfikacji wizualnej obejmuje różne aspekty, takie jak schematy kolorystyczne, typografie, logotypy i inne elementy graficzne, które tworzą jednolity, rozpoznawalny charakter. W efekcie finalnym klient otrzymuje kompleksowe narzędzia do prezentacji swojej marki czy tożsamości, zarówno w sieci, jak i w życiu codziennym.

W naszej ofercie znajduje się projektowanie kluczowych elementów graficznych, które stanowią fundament skutecznego brandingu. Elementy takie powinny w swojej formie odzwierciedlać charakter, osobowość oraz wartości reprezentowane przez daną markę.

Obsługa stron i sklepów internetowych dla firm i klientów indywidualnych z Pcimia

Naszym klientom z Pcimia świadczymy usługi kompleksowego wsparcia w zakresie wprowadzania i modyfikacji treści na stronach internetowych (dodawanie aktualności, wpisów blogowych, zdjęć, oraz filmów wideo, produktów w sklepach internetowych). Zapewniamy także wszelkie, niezbędne modernizacje i aktualizacje, aby strona działała sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami klienta, regularnie wykonujemy kopie bezpieczeństwa. Naszym celem jest zapewnienie płynnego i nieprzerwanego funkcjonowania strony internetowej klienta.

Dowiedz się więcej lub zamów szybką, bezpłatną wycenę naszych usług:

Obszar działania:

 • Dobczyce
 • Kraków
 • Myślenice
 • Sułkowice
 • Siepraw
 • Raciechowice
 • Wiśniowa
 • Lubień
 • Tokarnia
 • Gdów
 • Pcim
 • Wieliczka
 • Świątniki Górne
 • Mogilany
 • Skawina
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.