Skip links

Strony internetowe Czarny Dunajec

Tworzenie stron internetowych dla firm i klientów indywidualnych z Czarnego Dunajca.

Gwarantujemy pełne zaangażowanie oraz dbałość o najdrobniejsze detale. Zapewniamy dobry kontakt z klientem, terminowość, najwyższą jakość usług i atrakcyjne ceny. Strony internetowe Czarny Dunajec - zapraszamy!

Strony internetowe Czarny Dunajec - nasza oferta:

Tworzymy strony internetowe dla firm, hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych, a także klientów indywidualnych z Czarnego Dunajca

Tworzenie stron internetowych łączymy z usługami SEO (optymalizacją stron pod kątem osiągania najwyższych pozycji w wyszukiwarkach typu Google) oraz projektowaniem identyfikacji wizualnej. Proponujemy obsługę stron internetowych oraz sklepów online. Oferujemy stałe wsparcie techniczne oraz indywidualne szkolenia w zakresie samodzielnej edycji stron internetowych. Nasze usługi realizujemy na terenie Czarnego Dunajca oraz najbliższych okolic.

Naszą ofertę kierujemy do właścicieli pensjonatów, hoteli, restauracji, atrakcji turystycznych oraz innych firm z czarnego Dunajca, które cenią sobie pełne zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta. Zapewniamy krótki czas realizacji oraz bezwzględną terminowość. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, sumienność, oraz dobry kontakt z klientem.

Naszym klientom z Czarnego Dunajca oferujemy usługę tworzenia sklepów internetowych w technologii WooCommerce. Dzięki temu łączymy wszechstronną funkcjonalność z najwyższymi standardami estetycznymi. Strony internetowe Czarny Dunajec to także stałe wsparcie techniczne oraz indywidualne szkolenia w zakresie obsługi sklepów internetowych.

Strony Internetowe Czarny Dunajec to także oferta prostych w formie, atrakcyjnych i efektownych stron wizytówkowych zawierających najistotniejsze informacje dotyczące danej firmy czy działalności. Taka kompaktowa strona wizytówkowa to sposób, aby najszybciej zaistnieć w internecie. Oferta adresowana jest do wszystkich klientów z Czarnego Dunajca, dla których w pełni rozbudowana strona internetowa mogłaby okazać się zbędna (właściciele pensjonatów, hoteli, ośrodków wypoczynkowych, freelanserzy, artyści, rzemieślnicy, niewielkie firmy, itp.)

Blogi oraz strony osobiste to spersonalizowane strony internetowe przeznaczone dla klientów indywidualnych z Czarnego Dunajca, służące popularyzowaniu określonych pasji i zainteresowań. Oferta kierowana jest głównie do blogerów - hobbistów i entuzjastów określonego stylu i sposobu życia, a także autorów różnych form literackich i innych osób chcących zbudować swój wizerunek w sieci i podzielić się swoimi zainteresowaniami.  

Oferujemy efektowne strony internetowe typu portfolio umożliwiające twórcom oraz artystom z Czarnego Dunajca popularyzację określonych form twórczych – fotografii, rękodzieła, malarstwa, muzyki, itp. Naszą ofertę realizujemy w formie atrakcyjnych, przejrzystych i profesjonalnych stron internetowych ukierunkowanych na zaprezentowanie dorobku twórczego.

W agencji Strony Internetowe Czarny Dunajec projektujemy strony internetowe dla stowarzyszeń, klubów, fundacji, kół oraz wszystkich, innych organizacji działających na terenie Czarnego Dunajca, chcących rozwijać i upowszechniać swoją działalność za pośrednictwem internetu.

Strony internetowe Czarny Dunajec - najwyższy standard usług:

WordPress CMS

Tworzymy strony internetowe wykorzystując system zarządzania treścią (CMS) – WordPress, umożliwiający klientom łatwą, samodzielną edycję stron internetowych. Strony Internetowe Czarny Dunajec oferuje również indywidualne szkolenia obejmujące obsługę panelu administracyjnego oraz edycję publikowanych treści.

Strony w pełni responsywne

Wygląd i funkcjonalność naszych stron internetowych na smartfonach i innych urządzeniach mobilnych jest naszym priorytetem. Testujemy ich działanie na najpopularniejszych telefonach komórkowych, tabletach i laptopach aby mieć pewność, że nasze strony zawsze wyglądają przejrzyście i profesjonalnie, a ich obsługa jest wygodna i intuicyjna niezależnie od urządzenia. Strony internetowe Czarny Dunajec to oferta stron w 100% responsywnych.

HTML + CSS + JS

Strony internetowe Czarny Dunajec to także projekty realizowane w technologii HTML+CSS+JS. Rozwiązanie takie sprawdza się doskonale w przypadku mniej złożonych projektów, nie wymagających częstej ingerencji w treść i strukturę strony internetowej (wizytówki internetowe, proste strony firmowe), zapewniając niezrównaną stabilność i niezawodność.

Obsługa stron internetowych

Świadczymy kompleksowe usługi prowadzenia i obsługi stron internetowych dla naszych klientów z Czarnego Dunajca. Publikujemy aktualności i wpisy blogowe, dodajemy produkty, zdjęcia, itp. Edytujemy treści stron internetowych, a także zapewniamy bieżące wsparcie techniczne.

Nowoczesny design

Ciągle monitorujemy najnowsze trendy web designerskie i wykorzystujemy je w naszych projektach realizowanych dla firm i klientów indywidualnych z Czarnego Dunajca. Dzięki temu projekty realizowane przez Strony Internetowe Czarny Dunajec są nowoczesne - zarówno pod kątem estetycznym jak i funkcjonalnym, doskonale działając na wszelkich urządzeniach mobilnych.

Oprawa graficzna

Zapewniamy profesjonalną oprawę wizualną, zarówno pod kątem zdjęć, jak i grafiki. Wykorzystujemy licencjonowane materiały pochodzące z najlepszych banków mediów. Naszym klientom z Czarnego Dunajca oferujemy także spersonalizowane usługi fotograficzne oraz postprodukcyjne.

Redagowanie treści

Naszym klientom z Czarnego Dunajca oferujemy wsparcie w redagowaniu publikowanych, na stronach internetowych, treści. Podejmujemy się także całościowego przygotowywania treści na każdym etapie realizacji, dbając o kulturę słowa oraz odpowiednią wartość merytoryczną. Wykorzystujemy przy tym najlepsze praktyki SEO, aby nasze treści były skuteczne pod kątem wyszukiwarek typu Google i efektywnie przyczyniały się do realnego zwiększania zasięgu proponowanej, przez firmę, oferty.

Optymalizacja SEO

Tworząc nasze strony internetowe dla klientów z Czarnego Dunajca, wykorzystujemy najlepsze i sprawdzone praktyki SEO. Precyzyjna i przemyślana optymalizacja stron, realizowana przez Strony Internetowe Czarny Dunajec, sprzyja uzyskiwaniu wysokich pozycji w wyszukiwarkach typu Google, przekładając się na realne zwiększenie zasięgu i dotarcie do większej liczby klientów.

Strony internetowe Czarny Dunajec - przebieg realizacji zlecenia:

01 01

Wstępna wycena

Na podstawie wstępnych informacji otrzymanych od klientów z czarnego Dunajca (tematyka strony internetowej, oczekiwany zakres prac, przewidywana liczba podstron, itp.) – dokonujemy wyceny i proponujemy termin realizacji strony internetowej lub sklepu online.

02 02

Proponowane rozwiązania

Proponujemy najlepsze rozwiązania oraz wszystkie, możliwe warianty. Ustalamy najważniejsze zagadnienia oraz zakres materiałów, które będziemy musieli otrzymać przed przystąpieniem do pracy (teksty, zdjęcia, filmy, itp.). Na tym etapie podpisujemy także stosowną umowę.

03 03

Ustalenie szczegółów

Szczegółowe ustalenie wszystkich, niezbędnych detali odgrywa najważniejszą rolę z punktu widzenia sprawnej realizacji strony internetowej. Po otrzymaniu wszystkich, potrzebnych nam informacji i materiałów od naszych klientów z Czarnego Dunajca - przystępujemy do realizacji projektu.

04 04

Realizacja

Tworzymy stronę internetową zgodnie z wszystkimi, wcześniejszymi ustaleniami. Oddajemy projekt do akceptacji klienta na wszystkich, kluczowych etapach pracy, aby mieć pewność, że projektowana strona spełnia wszystkie, jego oczekiwania.

05 05

Finalizacja

Ukończony i co najważniejsze – w pełni zaakceptowany, przez klienta, projekt, publikujemy w internecie. Przeprowadzamy szkolenie w zakresie obsługi strony i systemu CMS lub też wykonujemy dodatkowe projekty graficzne pod kątem identyfikacji wizualnej.

06 06

Wsparcie

Oferujemy wsparcie techniczne, możemy także podjąć się prowadzenia i obsługi strony dla klientów z Czarnego Dunajca. Pozostajemy do dyspozycji w przypadku potrzeby rozbudowania strony internetowej o dodatkowe podstrony, funkcjonalności lub też wprowadzenia innych modyfikacji.

strony internetowe Czarny Dunajec

Dlaczego warto nam zaufać?

Najwyższa jakość

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze strony internetowe dla klientów z Czarnego Dunajca były przemyślane i dopracowane na każdej płaszczyźnie – zarówno w warstwie słownej, funkcjonalnej jak i wizualnej.

Terminowość

Nie przyjmujemy wielu projektów w tym samym czasie, co umożliwia nam dotrzymywanie wszelkich terminów oraz szybką realizację bez uszczerbku na jakości pracy.

Zaangażowanie

Skoncentrowanie całej uwagi na bieżącym projekcie pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty – poznać specyfikę firmy, dostrzec i podkreślić jej najlepsze cechy na stronie www.

Kompleksowość

Tworzenie i prowadzenie stron internetowych, oprawa graficzna, identyfikacja wizualna oraz inne usługi - pozwalają nam precyzyjnie dostosować się do określonych wymagań klienta.

WordPress

Wykonujemy strony internetowe z wykorzystaniem najpopularniejszego systemu zarządzania treścią (CMS) – WordPress.

Strony HTML

Realizujemy także strony w technologii HTML+CSS+JS, które w wielu przypadkach posiadają szereg zalet i stanowią doskonałą alternatywę dla stron opartych o WordPress.

Czarny Dunajec - identyfikacja wizualna

Wygląd i estetyka stron internetowych to jeden z najistotniejszych elementów związanych z projektowaniem identyfikacji wizualnej. Materiały drukowane, takie jak wizytówki, ulotki, foldery czy plakaty, powinny być spójne graficznie ze stroną internetową, co stanowi zasadniczy element budowania wizerunku firmy, organizacji czy instytucji. Projektowanie identyfikacji wizualnej obejmuje różne aspekty, takie jak schematy kolorystyczne, typografie, logotypy i inne elementy graficzne, które tworzą jednolity, rozpoznawalny charakter. W efekcie finalnym nasz klient z Czarnego Dunajca otrzymuje kompleksowe narzędzia do prezentacji swojej marki czy tożsamości, zarówno w sieci, jak i w życiu codziennym.

W naszej ofercie znajduje się projektowanie kluczowych elementów graficznych, które stanowią fundament skutecznego brandingu. Elementy takie powinny w swojej formie odzwierciedlać charakter, osobowość oraz wartości reprezentowane przez daną markę.

Obsługa stron i sklepów internetowych dla firm i klientów indywidualnych z Czarnego Dunajca

Naszym klientom z Czarnego Dunajca świadczymy usługi kompleksowego wsparcia w zakresie wprowadzania i modyfikacji treści na stronach internetowych (dodawanie aktualności, wpisów blogowych, zdjęć, oraz filmów wideo, produktów w sklepach internetowych). Zapewniamy także wszelkie, niezbędne modernizacje i aktualizacje, aby strona działała sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami klienta, regularnie wykonujemy kopie bezpieczeństwa. Naszym celem jest zapewnienie płynnego i nieprzerwanego funkcjonowania strony internetowej klienta.

Dowiedz się więcej lub zamów szybką, bezpłatną wycenę naszych usług:

Ta strona wykorzystuje pliki cookies - pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.