Skip links

Strony internetowe Sułkowice

Tworzenie stron internetowych oraz sklepów online dla firm i klientów indywidualnych z Sułkowic.

Gwarantujemy pełne zaangażowanie i dbałość o najdrobniejsze detale. Zapewniamy sprawny kontakt z klientem, najwyższą jakość usług, terminowość i atrakcyjne ceny. Strony Internetowe Sułkowice - zapraszamy!

Strony internetowe Sułkowice - nasza oferta:

Projektujemy strony internetowe oraz sklepy online dla firm, instytucji oraz organizacji, a także dla klientów indywidualnych z Sułkowic

Ofertę tworzenia stron internetowych łączymy z optymalizacją SEO oraz projektowaniem identyfikacji wizualnej. Oferujemy obsługę oraz prowadzenie stron i sklepów internetowych. Dokonujemy bieżących aktualizacji oraz redagujemy publikowane treści. Zapewniamy wsparcie techniczne oraz indywidualne szkolenia w zakresie samodzielnej obsługi stron internetowych. Nasze usługi realizujemy na terenie Sułkowic oraz najbliższych okolic.

Oferta adresowana do firm z Sułkowic, które wymagają zaangażowania i indywidualnego podejścia do klienta. Zapewniamy krótki czas realizacji oraz dbałość o każdy szczegół podczas realizacji projektu. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, rzetelność i terminowość oraz szybki kontakt z klientem.

Dla klientów z Sułkowic projektujemy sklepy internetowe w technologii WooCommerce, opartej na najpopularniejszym na świecie systemie zarządzania treścią – WordPress. Takie rozwiązanie gwarantuje pełną funkcjonalność połączoną z najwyższymi standardami wizualnymi. Oferujemy wsparcie techniczne oraz indywidualne szkolenie w zakresie obsługi sklepów online.

Strony Internetowe Sułkowice to także oferta prostych, atrakcyjnych stron wizytówkowych zawierających wyłącznie najistotniejsze informacje dotyczące danej firmy, instytucji lub osoby prywatnej. Konkretna i efektowna strona internetowa pozwala szybko i skutecznie zaistnieć w sieci. Oferta skierowana do wszystkich, dla których w pełni rozbudowany serwis internetowy może okazać się zbędny (freelanserzy, artyści, rzemieślnicy, niewielkie firmy, itp.)

Spersonalizowane, responsywne strony internetowe przeznaczone dla klientów indywidualnych z Sułkowic, służące wyrażaniu i popularyzowaniu określonych pasji, zainteresowań. Oferta kierowana do blogerów -   hobbistów i entuzjastów określonego sposobu życia, także autorów różnych form literackich i innych osób chcących określić swój wizerunek i podzielić się swoimi zainteresowaniami w sieci.  

Oferujemy strony internetowe umożliwiające twórcom oraz artystom z Sułkowic popularyzację określonych form twórczych – fotografii, malarstwa, rękodzieła, muzyki, etc. Naszą ofertę realizujemy w formie atrakcyjnych, przejrzystych i profesjonalnych stron ukierunkowanych na zaprezentowanie portfolio.

Tworzymy strony internetowe dla stowarzyszeń, klubów, fundacji, kół oraz wszystkich, innych organizacji działających na terenie Sułkowic, chcących rozwijać i popularyzować swoją działalność w internecie.

Strony internetowe Sułkowice - najwyższy standard usług:

WordPress

Tworzymy strony internetowe w oparciu o najpopularniejszy system zarządzania treścią (CMS) – WordPress, zapewniający możliwość prostej i intuicyjnej edycji stron internetowych. Klientom zamieszkującym Sułkowice oferujemy indywidualne szkolenia obejmujące obsługę panelu administracyjnego oraz edycję i rozbudowywanie treści stron internetowych.

Strony w pełni responsywne

Wygląd i funkcjonalność naszych stron internetowych na urządzeniach mobilnych jest naszym priorytetem. Testujemy ich działanie na najpopularniejszych smartfonach, tabletach i laptopach. Chcemy mieć pewność, że nasze strony zawsze wyglądają przejrzyście i profesjonalnie, a ich obsługa jest wygodna i intuicyjna niezależnie od urządzenia.

HTML + CSS + JS

Realizujemy także strony internetowe w technologii HTML+CSS+JS. Rozwiązanie to sprawdza się doskonale w przypadku mniej skomplikowanych projektów, nie wymagających częstej ingerencji w treść i strukturę strony internetowej (wizytówki internetowe, proste strony firmowe), zapewniając niezrównaną stabilność i niezawodność.

Obsługa stron internetowych

Świadczymy kompleksowe usługi prowadzenia stron internetowych oraz obsługi sklepów online dla naszych klientów z Sułkowic. Publikujemy wpisy blogowe, aktualności, zamieszczamy produkty i zdjęcia, itp. Modyfikujemy treść stron internetowych, dbając o ich aktualność, a także zapewniamy bieżące wsparcie techniczne.

Nowoczesny design

Na bieżąco obserwujemy najnowsze trendy web designerskie i wykorzystujemy je w naszych projektach realizowanych dla firm i klientów indywidualnych z Sułkowic. Efektem tego są nowoczesne strony internetowe - zarówno pod kątem estetycznym jak i funkcjonalnym, doskonale działające na wszelkich urządzeniach mobilnych.

Zdjęcia stockowe w standardzie

Oferujemy profesjonalną oprawę wizualną, zarówno pod kątem zdjęć, jak i grafiki. Wykorzystujemy licencjonowane materiały pochodzące z najlepszych banków mediów. Na życzenie klienta oferujemy także spersonalizowane usługi fotograficzne oraz postprodukcyjne.

Redagowanie treści

Naszym klientom z Sułkowic zapewniamy stałą pomoc w redagowaniu publikowanych treści. Na specjalne życzenie - podejmujemy się całościowego przygotowywania treści na każdym etapie realizacji, dbając o kulturę słowa oraz stosowną wartość merytoryczną. Wdrażamy także sprawdzone praktyki SEO, aby nasze treści były skuteczne pod kątem wyszukiwania.

Optymalizacja SEO

Realizując nasze strony internetowe wykorzystujemy sprawdzone i skuteczne praktyki SEO. Precyzyjna i rzetelna optymalizacja stron pod kątem pozycjonowania sprzyja uzyskiwaniu wysokich miejsc w wynikach wyszukiwania.

Jak przebiega realizacja zlecenia?

01 01

Wstępna wycena

W oparciu o najważniejsze informacje otrzymane od klienta (tematyka strony, oczekiwany zakres prac, przewidywana liczba podstron, technologia wykonania, itp.) - dokonujemy wstępnej wyceny i określamy termin realizacji oraz czas potrzebny na wykonanie strony internetowej.

02 02

Proponowane rozwiązania

Sugerujemy najlepsze rozwiązania oraz wszystkie, możliwe warianty na bieżąco konsultując je z naszymi klientami z Sułkowic. Decyzje te będą miały później wpływ na ilość i rodzaj materiałów, które będziemy musieli otrzymać przed przystąpieniem do pracy (teksty, zdjęcia, filmy, itp.). Na tym etapie podpisujemy stosowną umowę.

03 03

Ustalenie szczegółów

Dokładne ustalenie wszystkich szczegółów odgrywa najważniejszą rolę z punktu widzenia sprawnej realizacji strony internetowej. Po otrzymaniu potrzebnych nam informacji i materiałów - przystępujemy do realizacji projektu w terminie wcześniej określonym w umowie.

04 04

Realizacja

Realizujemy stronę internetową zgodnie z wszystkimi ustaleniami. Na bieżąco konsultujemy z klientem wszystkie szczegóły i zagadnienia, których, z różnych względów, nie da się ustalić wcześniej. Oddajemy projekt do akceptacji klienta na wszystkich, kluczowych etapach pracy.

05 05

Finalizacja

Projekt finalizujemy i publikujemy stronę w internecie. Jeśli zachodzi taka potrzeba – przeprowadzamy szkolenie w zakresie obsługi strony i systemu CMS lub też wykonujemy dodatkowe projekty graficzne pod kątem identyfikacji wizualnej.

06 06

Wsparcie

W zależności od ustaleń – możemy podjąć się obsługi strony internetowej klienta (bieżące aktualizacje i wpisy) lub też służyć wsparciem technicznym (aktualizacje systemu CMS, kopie bezpieczeństwa, itp.). Pozostajemy do dyspozycji w przypadku potrzeby rozbudowania strony internetowej o dodatkowe funkcjonalności lub innych modyfikacji.

Strony internetowe Sułkowice

Dlaczego warto nam zaufać?

Najwyższa jakość

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze strony były przemyślane i dopracowane na każdej płaszczyźnie – zarówno w warstwie słownej, funkcjonalnej jak i wizualnej.

Terminowość

Nie przyjmujemy wielu projektów w tym samym czasie, co umożliwia nam dotrzymywanie wszelkich terminów oraz szybką realizację bez uszczerbku na jakości pracy.

Zaangażowanie

Skoncentrowanie całej uwagi na bieżącym projekcie pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty – poznać specyfikę firmy, dostrzec i podkreślić jej najlepsze cechy na stronie www.

Kompleksowość

Tworzenie i prowadzenie stron internetowych, oprawa graficzna, identyfikacja wizualna oraz inne usługi - pozwalają nam precyzyjnie dostosować się do określonych wymagań klienta.

WordPress

Wykonujemy strony internetowe z wykorzystaniem najpopularniejszego systemu zarządzania treścią (CMS) – WordPress.

Strony HTML

Realizujemy także strony w technologii HTML+CSS+JS, które w wielu przypadkach posiadają szereg zalet i stanowią doskonałą alternatywę dla stron opartych o WordPress.

Sułkowice - identyfikacja wizualna

Wygląd i estetyka stron internetowych to jeden z najistotniejszych elementów związanych z projektowaniem identyfikacji wizualnej. Materiały drukowane, takie jak wizytówki, ulotki, foldery czy plakaty, powinny być spójne graficznie ze stroną internetową, co stanowi zasadniczy element budowania wizerunku firmy, organizacji czy instytucji. Projektowanie identyfikacji wizualnej obejmuje różne aspekty, takie jak schematy kolorystyczne, typografie, logotypy i inne elementy graficzne, które tworzą jednolity, rozpoznawalny charakter. W efekcie finalnym klient otrzymuje kompleksowe narzędzia do prezentacji swojej marki czy tożsamości, zarówno w sieci, jak i w życiu codziennym.

W naszej ofercie znajduje się projektowanie kluczowych elementów graficznych, które stanowią fundament skutecznego brandingu. Elementy takie powinny w swojej formie odzwierciedlać charakter, osobowość oraz wartości reprezentowane przez daną markę.

Obsługa stron i sklepów internetowych dla firm i klientów indywidualnych z Sułkowic

Naszym klientom z Sułkowic świadczymy usługi kompleksowego wsparcia w zakresie wprowadzania i modyfikacji treści na stronach internetowych (dodawanie aktualności, wpisów blogowych, zdjęć, oraz filmów wideo, produktów w sklepach internetowych). Zapewniamy także wszelkie, niezbędne modernizacje i aktualizacje, aby strona działała sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami klienta, regularnie wykonujemy kopie bezpieczeństwa. Naszym celem jest zapewnienie płynnego i nieprzerwanego funkcjonowania strony internetowej klienta.

Dowiedz się więcej lub zamów szybką, bezpłatną wycenę naszych usług:

Obszar działania:

 • Dobczyce
 • Kraków
 • Myślenice
 • Sułkowice
 • Siepraw
 • Raciechowice
 • Wiśniowa
 • Lubień
 • Tokarnia
 • Gdów
 • Pcim
 • Wieliczka
 • Świątniki Górne
 • Mogilany
 • Skawina
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.