Skip links

Strony internetowe Świątniki Górne

Tworzenie stron internetowych oraz sklepów online dla firm i klientów indywidualnych ze Świątnik Górnych.

Gwarantujemy zaangażowanie, terminowość i dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Zapewniamy sprawny i szybki kontakt z klientem, najwyższą jakość usług oraz atrakcyjne ceny. Strony Internetowe Świątniki Górne - zapraszamy!

Strony internetowe Świątniki Górne - nasza oferta:

Projektujemy strony internetowe dla firm, instytucji oraz organizacji, a także dla klientów indywidualnych ze Świątnik Górnych

Tworzenie stron internetowych łączymy z usługami projektowania identyfikacji wizualnej oraz efektywną optymalizacją SEO. Obsługujemy i prowadzimy strony internetowe oraz sklepy online dla naszych klientów ze Świątnik Górnych. Na bieżąco wprowadzamy i aktualizujemy publikowane treści oraz służymy wsparciem w ich redagowaniu. Zapewniamy pomoc techniczną oraz indywidualne szkolenia w zakresie samodzielnej obsługi stron internetowych. Nasze usługi realizujemy na terenie Świątnik Górnych oraz najbliższych okolic.

Nasza oferta tworzenia stron internetowych adresowana jest do firm ze Świątnik Górnych, które cenią sobie zaangażowanie i indywidualne, elastyczne podejścia do klienta. Gwarantujemy krótki czas realizacji oraz terminowość. Zapewniamy atrakcyjne ceny, rzetelność  oraz sprawny kontakt z klientem.

Dla naszych klientów ze Świątnik Górnych projektujemy sklepy internetowe w technologii WooCommerce. Rozwiązanie to zapewnia wszechstronną funkcjonalność połączoną z najwyższymi standardami estetycznymi. Oferujemy wsparcie techniczne oraz indywidualne szkolenia w zakresie obsługi sklepów online.

Strony Internetowe Świątniki Górne to także oferta skutecznych, prostych w formie stron wizytówkowych zawierających najistotniejsze informacje dotyczące danej działalności czy tematyki. Atrakcyjna, konkretna i efektowna strona internetowa pozwala szybko i skutecznie zaistnieć w sieci. Oferta skierowana do klientów, dla których w pełni rozbudowana strona internetowa może okazać się niepotrzebna (freelanserzy, artyści, rzemieślnicy, niewielkie firmy, itp.)

Blogi i strony osobiste to spersonalizowane, responsywne strony internetowe przeznaczone dla klientów indywidualnych ze Świątnik Górnych, służące popularyzowaniu w sieci określonych pasji oraz zainteresowań. Oferta kierowana m. in. do blogerów -  entuzjastów określonego stylu życia, a także autorów różnych form literackich i innych osób chcących podzielić się swoimi zainteresowaniami w internecie.  

Oferujemy strony internetowe typu portfolio, umożliwiające twórcom oraz artystom ze Świątnik Górnych popularyzację określonych form twórczych – fotografii, rękodzieła, grafiki, malarstwa, muzyki, itp. Nasza oferta realizowana jest w formie atrakcyjnych, przejrzystych i profesjonalnych stron ukierunkowanych na zaprezentowanie dorobku twórczego.

Projektujemy strony internetowe dedykowane stowarzyszeniom, klubom, fundacjom, kołom oraz wszystkim, innym organizacjom działającym na terenie Świątnik Górnych, które chcą popularyzować i rozszerzać swoją działalność za pośrednictwem internetu.

Strony internetowe Świątniki Górne - najwyższy standard usług:

WordPress CMS

Tworzymy strony internetowe w oparciu o najpopularniejszy system zarządzania treścią (CMS) – WordPress, dający klientom możliwość prostej i intuicyjnej edycji stron internetowych. Klientom zamieszkującym Świątniki Górne oferujemy indywidualne szkolenia obejmujące obsługę panelu administracyjnego oraz edycję stron internetowych.

Strony w pełni responsywne

Wygląd i funkcjonalność naszych stron internetowych na smartfonach i innych urządzeniach mobilnych jest naszym priorytetem. Testujemy ich funkcjonalność i wygląd na najpopularniejszych urządzeniach aby mieć pewność, że nasze strony zawsze wyglądają przejrzyście i profesjonalnie, a ich obsługa jest wygodna i intuicyjna niezależnie od urządzenia.

HTML + CSS + JS

Projektujemy również strony internetowe realizowane w technologii HTML+CSS+JS. Takie rozwiązanie sprawdza się doskonale w przypadku mniej złożonych projektów, nie wymagających częstych modyfikacji treści i ingerencji w strukturę strony internetowej (wizytówki internetowe, proste strony firmowe), zapewniając przy tym stabilność i niezawodność.

Obsługa stron internetowych

Świadczymy kompleksowe usługi prowadzenia stron internetowych oraz obsługi sklepów online dla naszych klientów ze Świątnik Górnych. Zamieszczamy wpisy blogowe, aktualności, wprowadzamy produkty i zdjęcia, itp. Modyfikujemy treść stron internetowych a także zapewniamy bieżące wsparcie techniczne.

Nowoczesny design

Obserwujemy najnowsze trendy web designerskie i wykorzystujemy je w naszych projektach realizowanych dla firm i klientów indywidualnych ze Świątnik Górnych. Efektem tego są nowoczesne strony internetowe - zarówno pod kątem estetycznym jak i funkcjonalnym, doskonale działające na wszelkich urządzeniach mobilnych.

Oprawa graficzna w standardzie

Oferujemy oprawę wizualną najwyższej jakości, zarówno pod kątem zdjęć, jak i grafiki. Wykorzystujemy licencjonowane media pochodzące z najlepszych bibliotek i banków. Na życzenie klienta oferujemy także spersonalizowane usługi fotograficzne oraz postprodukcyjne.

Redagowanie treści

Naszym klientom ze Świątnik Górnych oferujemy stałe wsparcie w redagowaniu publikowanych treści (tzw. contentu). Na życzenie klienta opracowujemy treści na każdym etapie realizacji, dbając o kulturę słowa oraz odpowiednią wartość merytoryczną. Wdrażamy jednocześnie najlepsze praktyki SEO, aby projektowane przez nas strony internetowe zajmowały wysokie pozycje w wyszukiwarkach typu Google.

Optymalizacja SEO

Tworząc strony internetowe dla klientów ze Świątnik Górnych wykorzystujemy sprawdzone praktyki SEO. Dokładna i przemyślana optymalizacja stron pod kątem pozycjonowania sprzyja uzyskiwaniu wysokich miejsc w wynikach wyszukiwania.

Strony internetowe Świątniki Górne

Dlaczego warto nam zaufać?

Najwyższa jakość

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze strony były przemyślane i dopracowane na każdej płaszczyźnie – zarówno w warstwie słownej, funkcjonalnej jak i wizualnej.

Terminowość

Nie przyjmujemy wielu projektów w tym samym czasie, co umożliwia nam dotrzymywanie wszelkich terminów oraz szybką realizację bez uszczerbku na jakości pracy.

Zaangażowanie

Skoncentrowanie całej uwagi na bieżącym projekcie pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty – poznać specyfikę firmy, dostrzec i podkreślić jej najlepsze cechy na stronie www.

Kompleksowość

Tworzenie i prowadzenie stron internetowych, oprawa graficzna, identyfikacja wizualna oraz inne usługi - pozwalają nam precyzyjnie dostosować się do określonych wymagań klienta.

WordPress

Wykonujemy strony internetowe z wykorzystaniem najpopularniejszego systemu zarządzania treścią (CMS) – WordPress.

Strony HTML

Realizujemy także strony w technologii HTML+CSS+JS, które w wielu przypadkach posiadają szereg zalet i stanowią doskonałą alternatywę dla stron opartych o WordPress.

Świątniki Górne - identyfikacja wizualna

Wygląd i estetyka stron internetowych to jeden z najistotniejszych elementów związanych z projektowaniem identyfikacji wizualnej. Materiały drukowane, takie jak wizytówki, ulotki, foldery czy plakaty, powinny być spójne graficznie ze stroną internetową, co stanowi zasadniczy element budowania wizerunku firmy, organizacji czy instytucji. Projektowanie identyfikacji wizualnej obejmuje różne aspekty, takie jak schematy kolorystyczne, typografie, logotypy i inne elementy graficzne, które tworzą jednolity, rozpoznawalny charakter. W efekcie finalnym klient otrzymuje kompleksowe narzędzia do prezentacji swojej marki czy tożsamości, zarówno w sieci, jak i w życiu codziennym.

W naszej ofercie znajduje się projektowanie kluczowych elementów graficznych, które stanowią fundament skutecznego brandingu. Elementy takie powinny w swojej formie odzwierciedlać charakter, osobowość oraz wartości reprezentowane przez daną markę.

Obsługa stron i sklepów internetowych dla firm i klientów indywidualnych ze Świątnik Górnych

Naszym klientom ze Świątnik Górnych świadczymy usługi kompleksowego wsparcia w zakresie wprowadzania i modyfikacji treści na stronach internetowych (dodawanie aktualności, wpisów blogowych, zdjęć, oraz filmów wideo, produktów w sklepach internetowych). Zapewniamy także wszelkie, niezbędne modernizacje i aktualizacje, aby strona działała sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami klienta, regularnie wykonujemy kopie bezpieczeństwa. Naszym celem jest zapewnienie płynnego i nieprzerwanego funkcjonowania strony internetowej klienta.

Dowiedz się więcej lub zamów szybką, bezpłatną wycenę naszych usług:

Obszar działania:

 • Świątniki Górne
 • Dobczyce
 • Kraków
 • Myślenice
 • Sułkowice
 • Raciechowice
 • Wiśniowa
 • Lubień
 • Tokarnia
 • Gdów
 • Pcim
 • Wieliczka
 • Świątniki Górne
 • Mogilany
 • Skawina
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.