Skip links

O nas

Jesteśmy studiem projektowym zajmującym się tworzeniem oraz obsługą stron i sklepów internetowych. Realizujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania identyfikacji wizualnej firm, organizacji i instytucji.

Strony internetowe

Oferta

Strony i sklepy internetowe dla firm oraz klientów indywidualnych z Małopolski

Oferujemy usługi projektowania, tworzenia i obsługi stron oraz sklepów internetowych. Tworzymy nowoczesne, responsywne strony www z wykorzystaniem systemu WordPress lub w technologii HTML+CSS+JS. Optymalizujemy strony pod kątem pozycjonowania SEO, co umożliwia osiąganie wysokich pozycji w wyszukiwarkach typu Google. Wykonujemy projekty graficzne pod kątem identyfikacji wizualnej firm. Zapraszamy!

Tworzenie stron internetowych

Projektujemy strony i sklepy internetowe dla firm, organizacji oraz instytucji, a także dla klientów indywidualnych.

Tworzenie stron internetowych łączymy z usługami optymalizacji SEO oraz identyfikacji wizualnej. Oferujemy także obsługę oraz prowadzenie stron oraz sklepów internetowych. Zapewniamy systematyczne, bieżące aktualizacje połączone, na życzenie klienta, z tworzeniem treści contentu, a także wsparcie techniczne oraz niezbędne, indywidualne szkolenia w zakresie samodzielnej obsługi stron internetowych.

Oferta skierowana do firm, które cenią sobie rzetelne i indywidualne podejście do klienta, szybki czas realizacji oraz dbałość o każdy detal podczas opracowywania projektu.

Oferujemy sklepy internetowe w technologii WooCommerce, wykorzystującej najpopularniejszy na świecie system zarządzania treścią – WordPress. Wszechstronna funkcjonalność połączoną z najwyższymi standardami estetycznymi.

Strony internetowe ułatwiające artystom, twórcom oraz amatorom popularyzację określonego dorobku twórczego – fotografii, malarstwa, rękodzieła, muzyki, etc.

Najistotniejsze informacje dotyczące danej firmy, organizacji lub osoby prywatnej, opracowane w formie prostej, efektownej strony internetowej, pozwalającej szybko i skutecznie zaistnieć w sieci.

Tworzymy strony internetowe dla stowarzyszeń, fundacji, klubów, kół oraz wszelkich, innych organizacji chcących popularyzować swoją działalność w sieci.

Spersonalizowane strony internetowe przeznaczone dla klientów indywidualnych, budujące wiarygodność w sieci i kształtujące określony wizerunek - prywatny lub zawodowy.

Jak przebiega realizacja zlecenia?

01 01

Wstępna wycena

Na podstawie ogólnych informacji otrzymanych od klienta (tematyka strony, oczekiwany zakres prac, przewidywana liczba podstron, technologia wykonania, itp.) - dokonujemy wstępnej wyceny i określamy czas potrzebny na realizację projektu.

02 02

Proponowane rozwiązania

Przedstawiamy najlepsze rozwiązania oraz możliwe warianty i na bieżąco konsultujemy je z klientem. Podjęte na tym etapie decyzje będą miały bezpośredni wpływ na ilość i rodzaj materiałów, które będziemy musieli otrzymać przed przystąpieniem do pracy.

03 03

Ustalenie
szczegółów

Precyzyjne ustalenie wszystkich, niezbędnych szczegółów, odgrywa najistotniejszą rolę z punktu widzenia sprawnej realizacji projektu. Kiedy tylko otrzymamy potrzebne nam informacje i materiały (teksty, grafiki, zdjęcia, itp.), będziemy mogli przystąpić do tworzenia strony.

04 04

Realizacja

Przystępujemy do realizacji projektu. Na bieżąco konsultujemy z klientem wszystkie szczegóły, których, z różnych względów, nie da się uściślić wcześniej. Oddajemy projekt do akceptacji klienta na najważniejszych, kluczowych etapach pracy.

05 05

Finalizacja

Ukończony projekt finalizujemy zgodnie z uprzednimi ustaleniami i publikujemy stronę w internecie. Jeśli zachodzi taka potrzeba – przeprowadzamy szkolenie w zakresie obsługi strony i systemu CMS oraz wykonujemy dodatkowe projekty graficzne pod kątem identyfikacji wizualnej.

06 06

Wsparcie

W zależności od ustaleń – obsługujemy stronę klienta (bieżące aktualizacje i wpisy) lub służymy opieką oraz wsparciem technicznym (aktualizacje systemu CMS, kopie bezpieczeństwa).

Strony internetowe Myślenice

Dlaczego warto nam zaufać?

Najwyższa jakość

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze strony były przemyślane i dopracowane na każdej płaszczyźnie – zarówno w warstwie słownej, funkcjonalnej jak i wizualnej.

Terminowość

Nie przyjmujemy wielu projektów w tym samym czasie, co umożliwia nam dotrzymywanie wszelkich terminów oraz szybką realizację bez uszczerbku na jakości pracy.

Zaangażowanie

Skoncentrowanie całej uwagi na bieżącym projekcie pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty – poznać specyfikę firmy, dostrzec i podkreślić jej najlepsze cechy na stronie www.

Kompleksowość

Tworzenie i prowadzenie stron internetowych, oprawa graficzna, identyfikacja wizualna oraz inne usługi - pozwalają nam precyzyjnie dostosować się do określonych wymagań klienta.

WordPress

Wykonujemy strony internetowe z wykorzystaniem najpopularniejszego systemu zarządzania treścią (CMS) – WordPress.

Strony HTML

Realizujemy także strony w technologii HTML+CSS+JS, które w wielu przypadkach posiadają szereg zalet i stanowią doskonałą alternatywę dla stron opartych o WordPress.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies - pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.