Skip links

Obsługa stron internetowych

Oferujemy usługi prowadzenia i obsługi stron internetowych dla naszych klientów. Wprowadzamy bieżące informacje, aktualności, wpisy blogowe, dodajemy zdjęcia i inne pliki multimedialne. Obsługujemy strony pod kątem technicznym – dokonujemy niezbędnych aktualizacji i wykonujemy kopie bezpieczeństwa.

Obsługa stron internetowych

Oferta

Natłok bieżących spraw zawodowych lub prywatnych powoduje często, że nie wystarcza czasu na samodzielne prowadzenie strony internetowej. Dodawanie bieżących informacji, aktualności, wpisów czy zdjęć do galerii, choć nie jest skomplikowane – wymaga jednak czasu, którego może zabraknąć. Oferta obsługi i administrowania stroną internetową jest właśnie odpowiedzią na takie zapotrzebowanie.

W ramach obsługi stron internetowych oferujemy wprowadzanie i modyfikację treści na stronach www, dodawanie aktualności, wpisów blogowych, zdjęć i filmów wideo. Dokonujemy wszelkich, niezbędnych modernizacji i aktualizacji, aby strona działała bez zarzutu. Wykonujemy systematyczne kopie bezpieczeństwa i analizujemy działanie witryny pod kątem technicznym.

Oferujemy także obsługę sklepów internetowych – dodawanie produktów i kategorii, modyfikowanie treści, opracowywanie graficzne zdjęć produktowych i inne usługi związane z e-commerce.

Dowiedz się więcej lub zamów szybką, bezpłatną wycenę naszych usług:

Ta strona wykorzystuje pliki cookies - pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.