Skip links

Strony internetowe Lubień

Tworzenie stron internetowych oraz sklepów online dla firm i klientów indywidualnych z Lubnia.

Naszą ofertę realizujemy z pełnym zaangażowaniem i dbałością o najdrobniejsze detale. Zapewniamy szybki kontakt z klientem, najwyższą jakość usług, krótki czas realizacji i atrakcyjne ceny. Strony Internetowe Lubień - zapraszamy!

Strony internetowe Lubień - nasza oferta:

Projektujemy strony internetowe dla firm, organizacji oraz instytucji, a także dla klientów indywidualnych z Lubnia

Ofertę projektowania stron internetowych łączymy z optymalizacją SEO oraz projektowaniem identyfikacji wizualnej. Oferujemy także obsługę oraz prowadzenie stron i sklepów internetowych. Dokonujemy systematycznych, bieżących aktualizacji na stronach internetowych naszych klientów oraz tworzymy content redagując publikowane treści. Zapewniamy sprawne wsparcie techniczne oraz indywidualne szkolenia w zakresie samodzielnej obsługi stron internetowych. Naszą ofertę realizujemy na terenie Lubnia oraz najbliższych okolic.

Oferta skierowana do firm z Lubnia, które doceniają zaangażowanie i elastyczne, indywidualne podejście do klienta. Gwarantujemy krótki czas realizacji przy jednoczesnej dbałości o każdy szczegół podczas realizacji projektu. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz szybki i bezproblemowy kontakt z klientem.

Dla klientów z Lubnia tworzymy sklepy internetowe oparte na WooCommerce, wykorzystującym najpopularniejszy na świecie system zarządzania treścią – WordPress. Takie rozwiązanie zapewnia pełną funkcjonalność połączoną z najwyższymi standardami designerskimi. Oferujemy także wsparcie techniczne oraz indywidualne szkolenia w zakresie obsługi sklepów online.

Oferujemy strony internetowe umożliwiające artystom oraz twórcom z Lubnia popularyzację określonych form twórczych – fotografii, malarstwa, rękodzieła, muzyki, etc., w atrakcyjny, przejrzysty i profesjonalny sposób.

Strony Internetowe Lubień to także oferta prostych, kompaktowych stron wizytówkowych zawierających najistotniejsze informacje dotyczące danej firmy, organizacji lub osoby prywatnej. Taka przejrzysta, efektowna strona internetowa, pozwala szybko i skutecznie zaistnieć w sieci. Rozwiązanie to jest szczególnie polecane wszystkim, dla których rozbudowana strona może okazać się zbędna (freelanserzy, artyści, rzemieślnicy, niewielkie firmy, itp.)

Projektujemy strony internetowe dla stowarzyszeń, fundacji, klubów, kół oraz wszelkich, innych organizacji działających na terenie Lubnia, które chcą upowszechniać i rozwijać swoją działalność w internecie.

Blogi i inne, spersonalizowane strony internetowe przeznaczone dla klientów indywidualnych z Lubnia, służące popularyzowaniu określonych zainteresowań i pasji. Oferta skierowana do blogerów -   hobbistów i entuzjastów określonego sposobu życia, autorów różnych form literackich i innych osób chcących określić wizerunek i podzielić się swoimi zainteresowaniami w sieci.

Strony internetowe Lubień - najwyższy standard usług:

WordPress

Projektujemy strony internetowe w oparciu o najpopularniejszy system zarządzania treścią (CMS) – WordPress. Rozwiązanie to gwarantuje możliwość prostej i intuicyjnej edycję stron internetowych. Klientom z Lubnia oferujemy indywidualne szkolenia obejmujące obsługę panelu administracyjnego oraz edycję stron internetowych.

Strony w pełni responsywne

Dbamy o wygląd i funkcjonalność naszych stron internetowych na urządzeniach mobilnych i uznajemy to za najwyższy priorytet. Testujemy działanie stron na smartfonach, tabletach i laptopach we wszystkich, możliwych konfiguracjach i rozmiarach ekranów. Chcemy mieć pewność, że nasze strony zawsze wyglądają profesjonalnie, a ich obsługa jest wygodna i intuicyjna niezależnie od urządzenia.

HTML + CSS + JS

Wykonujemy także strony internetowe w technologii HTML+CSS+JS. Rozwiązanie to sprawdza się w przypadku mniej zaawansowanych projektów, nie wymagających częstej ingerencji w treść i strukturę strony (wizytówki internetowe, proste strony firmowe), zapewniając przy tym niezrównaną stabilność i niezawodność.

Obsługa stron internetowych

Świadczymy usługi prowadzenia stron internetowych oraz obsługi sklepów online. Publikujemy aktualności, dodajemy wpisy blogowe, umieszczamy produkty i zdjęcia, itp. Modyfikujemy treść strony, dbając o jej aktualność, a także zapewniamy bieżące wsparcie techniczne.

Nowoczesny design

Obserwujemy bacznie najnowsze trendy web designerskie i wykorzystujemy je w naszych realizacjach dla firm i klientów indywidualnych z Lubnia. Dzięki temu nasze strony internetowe są nowoczesne zarówno pod kątem wizualnym jak i funkcjonalnym, doskonale działając na wszelkich urządzeniach mobilnych.

Zdjęcia stockowe w standardzie

Zapewniamy profesjonalną oprawę wizualną, obejmującą zarówno zdjęcia, jak i grafikę. Korzystamy z licencjonowanych materiałów graficznych pochodzących z najlepszych banków mediów. Na życzenie klienta oferujemy także spersonalizowane usługi fotograficzne i postprodukcyjne.

Redagowanie treści

Naszym klientom z Lubnia zapewniamy skuteczne wsparcie w redagowaniu publikowanych, na stronach, treści. Na specjalne życzenie - podejmujemy się kompleksowego przygotowywania contentu na każdym etapie realizacji, o ile tylko dysponujemy niezbędnymi informacjami.

Optymalizacja SEO

Podczas tworzenia stron internetowych wykorzystujemy najlepsze i sprawdzone praktyki SEO. Przemyślana i dokładna optymalizacja stron pod kątem pozycjonowania sprzyja uzyskiwaniu wysokich miejsc w wyszukiwarkach typu Google.

Strony internetowe Lubień

Dlaczego warto nam zaufać?

Najwyższa jakość

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze strony były przemyślane i dopracowane na każdej płaszczyźnie – zarówno w warstwie słownej, funkcjonalnej jak i wizualnej.

Terminowość

Nie przyjmujemy wielu projektów w tym samym czasie, co umożliwia nam dotrzymywanie wszelkich terminów oraz szybką realizację bez uszczerbku na jakości pracy.

Zaangażowanie

Skoncentrowanie całej uwagi na bieżącym projekcie pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty – poznać specyfikę firmy, dostrzec i podkreślić jej najlepsze cechy na stronie www.

Kompleksowość

Tworzenie i prowadzenie stron internetowych, oprawa graficzna, identyfikacja wizualna oraz inne usługi - pozwalają nam precyzyjnie dostosować się do określonych wymagań klienta.

WordPress

Wykonujemy strony internetowe z wykorzystaniem najpopularniejszego systemu zarządzania treścią (CMS) – WordPress.

Strony HTML

Realizujemy także strony w technologii HTML+CSS+JS, które w wielu przypadkach posiadają szereg zalet i stanowią doskonałą alternatywę dla stron opartych o WordPress.

Lubień - identyfikacja wizualna

Estetyka stron internetowych to najistotniejszy element związany z projektowaniem identyfikacji wizualnej. Materiały drukowane, takie jak ulotki, wizytówki, foldery czy plakaty, powinny być spójne wizualnie ze stroną internetową, co stanowi istotny element budowania wizerunku firmy, organizacji czy instytucji. Projektowanie identyfikacji wizualnej obejmuje różne aspekty, takie jak schematy kolorystyczne, typografie, logotypy i inne elementy graficzne, które tworzą jednolity, rozpoznawalny charakter. W efekcie finalnym klient otrzymuje kompleksowe narzędzia do prezentacji swojej marki czy tożsamości, zarówno w sieci, jak i w życiu codziennym.

W naszej ofercie znajduje się projektowanie kluczowych elementów graficznych, które stanowią fundament skutecznego brandingu. Elementy takie powinny w swojej formie odzwierciedlać charakter, osobowość oraz wartości reprezentowane przez daną markę.

Obsługa stron i sklepów internetowych dla firm i klientów indywidualnych z Lubnia

Świadczymy usługi wprowadzania i modyfikacji treści na stronach internetowych (dodawanie aktualności, wpisów blogowych, zdjęć, oraz filmów wideo, produktów w sklepach internetowych). Zapewniamy także wszelkie, niezbędne modernizacje i aktualizacje, aby strona działała sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami klienta, regularnie wykonujemy kopie bezpieczeństwa. Naszym celem jest zapewnienie płynnego i nieprzerwanego funkcjonowania strony internetowej klienta.

Dowiedz się więcej lub zamów szybką, bezpłatną wycenę naszych usług:

Obszar działania:

 • Dobczyce
 • Kraków
 • Myślenice
 • Sułkowice
 • Siepraw
 • Raciechowice
 • Wiśniowa
 • Lubień
 • Tokarnia
 • Gdów
 • Pcim
 • Wieliczka
 • Świątniki Górne
 • Mogilany
 • Skawina
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - pozostając na stronie wyrażasz na to zgodę.